"Balti Tee 2018" võistkonna treeningvõistluse tulemused

2. novembril 2018.a.

"Balti Tee 2018" Eesti võistkonna ettevalmistuse raames peeti 7. novembril Balti Teed imiteeriv treeningvõistlus, kus "päris" BT-l osalevale võistkonnale pakkusid konkurentsi mitu praegustest ja endistest kooliõpilastest koosnevat võistkonda, aga samuti Lõuna-Aafrika Vabaiigi võistkond.

Nelja ja poole tunni jooksul tuli igal võistkonnal ühiselt lahendada 20 ülesannet, iga ülesande lahenduse eest võis saada kuni 5 punkti.

Võistkondade koosseisud:
"Balti Tee 2018" Eesti võistkond: Artur Avameri (HTG, 11), Hendrik Vija (MHG, 11), Toomas Tennisberg (HTG, 12), Karl Paul Parmakson (MHG, 12), Martin Rahe (TRK, 10)
"Balti Tee 2015" Eesti võistkond: Kristjan Kongas (TRK, 2016), Oliver Nisumaa (TRK, 2016), Kaarel Hänni (TRK, 2017), Joonas Jürgen Kisel (VHK, 2017), Richard Luhtaru (HTG, 12.)
Võistkond "Vilistlased": Jaan Toots (TRK, 2013), Kaur Aare Saar (HTG, 2013), Janno Veeorg (TRK, 2013), Taavet Kalda (TRK, 2017), Ago-Erik Riet (TIK, 2003)
Lõuna-Aafrika Vabariigi võistkond: Danielle Kleyn, Taariq Mowzer, Emil van der Walt, Jean Weight, Adri Wessels
Võistkond "Reaal 10": Anna Pauliina Rumm (TRK, 10), Argo Merilo (TRK, 10), Kaur Reidma (TRK, 10), Kertu Birgit Anton (TRK, 10), Birgit Veldi (Saue Gümnaasium, 9)
Võistkond "Reaal 11": Rasmus Saame (TRK, 11), Kaarel Paal (TRK, 11), Kaarel August Kurik (TRK, 11), Robert Suigusaar (TRK, 11), Andreas Simson (TRK, 11)
Võistkond "Reaal 12": Uku Hannes Arismaa (TRK, 12), Robin Haljak (TRK, 12), Aurora Mikk (TRK, 12), Jan Erik Alliksaar (TRK, 12), Joosep Näks (TRK, 12)
Võistkond "Festera biolagunevad kummikud": Anna Talas (HTG, 12), Sullo Saan (HTG, 12), Kadi Siigur (HTG, 11), Andres Sõmer (HTG, 10), Jaagup Tamme (HTG, 10)
Võistkond "MHG": Andres Aleksander Tammer (MHG, 11), Juhan Oskar Hennoste (MHG, 11), Oliver Tennisberg (MHG, 9), Pärl Pind (MHG, 9), Kristjan-Erik Kahu (MHG, 8)
Võistkond "Narva": Daniil Vaino (Narva Pähklimäe G, 11), Konstanstin Dukatsh (Narva Keeltelütseum, 11), Grant Shatil (Narva Keeltelütseum, 11), Andrey Dashuk (Narva Pähklimäe G, 12), Pavel Smirnov (Narva Vanalinna Riigikool, 11).

Algebra Arvuteooria Kombinatoorika Geomeetria
Võistkond 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. Summa
BT 2018 võistkond 5 5 5 5 5 4 5 5 3 4 5 5 5 5 3 5 5 5 5 5 94
BT 2015 võistkond 5 5 2 4 0 5 5 5 4 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 0 82
Vilistlased 5 5 5 4 1 5 5 5 1 2 5 5 5 5 2 5 5 5 5 5 85
LAV 5 4 3 4 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 2 5 4 5 5 5 90
Reaal 10 3 0 - 0 0 3 5 3 0 0 5 0 2 1 2 - 2 3 - 0 29
Reaal 11 5 4 0 0 - 4 5 5 1 0 5 - 1 0 2 - 5 5 1
0 43
Reaal 12 5 4 0 1 0 3 - 5 0 0 - - - 5 0 2 4 4 - 0 33
Festera biolagunevad kummikud 5 5 1 1 0 1 5 5 1 0 5 1 3 5 - 0 5 5 1 0 49
MHG 5 5 - - - 5 5 5 1 0 5 4 1 5 0 5 2 5 1 - 54
Narva 5 4 - 3 0 3 4 4 - 0 5 5 - 4 2 5 5 5 - - 54


2. november 2018