"Balti Tee 2016" võistkonna treeningvõistluse tulemused

31. oktoobril 2016.a.

"Balti Tee 2016" Eesti võistkonna ettevalmistuse raames peeti 31. oktoobril Balti Teed imiteeriv treeningvõistlus, kus "päris" BT-l osalevale võistkonnale pakkusid konkurentsi 3 võistkonda Tallinnast, 3 võistkonda Tartust, Narva linna võistkond ning hiljuti kooli lõpetanute ehk vilistlaste võistkond. Lisaks liitus lahendamisega ka üksi osalenud "veteranvõistleja" Heiki Niglas.

Nelja ja poole tunni jooksul tuli igal võistkonnal ühiselt lahendada 20 ülesannet, iga ülesande lahenduse eest võis saada kuni 5 punkti.

Võistkondade koosseisud:
"Balti Tee 2015" Eesti võistkond: Taavet Kalda (TRK, 12), Kaarel Hänni (TRK, 11), Joonas Jürgen Kisel (VHK, 12), Richard Luhtaru (HTG, 10), Hendrik Vija (MHG, 9)
Võistkond "HTG 12": Aaro Kristjuhan (HTG, 12), Eva-Maria Tõnson (HTG, 12), Elo Maria Pauman (HTG, 12), Rasmus Jaagant (HTG, 12), Kaspar Valk (HTG, 12)
Võistkond "HTG 11": Maret Sõmer (HTG, 11), Kati Iher (HTG, 11), Loona Volke (HTG, 11), Joosep Kaimre (HTG, 11), Silvia Hiie Aabloo (HTG, 11)
Võistkond "HTG 10": Hannes Kuslap (HTG, 10), Toomas Tennisberg (HTG, 10), Kirke Joamtes (HTG, 10), Iris Niinemets (HTG, 10), Anna Talas (HTG, 10), Sullo Saan (HTG, 10)
Võistkond "Narva": Roman Oleinik (Narga Pähklimäe G, 11), Daniil Vaino (Narva Keeltelütseum, 9), Konstanstin Dukatš (Narva Keeltelütseum, 9), Maria Rizo (Narva Keeltelütseum, 10), Deniss Šutov (Narva Keeltelütseum, 12)
Võistkond "Mõisavahe II": Adrian Kirikal (TRK, 11), Uku Hannes Arismaa (TRK, 10), Robin Haljak (TRK, 10), Karoliina Inno (TRK, 10), Kristjan Kõiv (TRK, 10)
Võistkond "1/0": Hartvig Tooming (TPL, 12), Paul Kerner (TTRK, 12), Frida Laigu (GAG, 12), Nikita Leo (GAG, 11), Tuuli Tiivel (GAG, 10)
Vilistlaste võistkond: Kristjan Kongas (TRK, 2016), Oliver Nisumaa (TRK, 2016), Andres Unt (TRK, 2016), Triinu Veeorg (TRK, 2015), Andres Põldaru (Tln. 32. Keskkool, 2013)
Võistkond "Vilistlane": Heiki Niglas (Tln. 37. Keskkool, 2008)

Samuti tegi kaasa võistkond "Reaal I" kooseisus Kaarel Kivisalu (TRK, 9), Tähvend Uustalu (TRK, 12), Carel Kuusk (TRK, 12), Rasmus Maide (TRK, 12), Rao Zvorovski (TRK, 12), kellel aga paraku ei õnnestunud edastada oma lahendusi žüriile hindamiseks.

Algebra Arvuteooria Kombinatoorika Geomeetria
Võistkond 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. Summa
BT 2016 võistkond 4 5 5 1 0 5 5 5 5 1 5 3 5 5 1 5 3 5 5 5 78
HTG 10 2 0 1 0 0 3 4 2 3 0 5 3 5 1 1 0 1 0 0 0 31
HTG 11 2 5 0 4 3 2 0 5 1 1 5 0 5 1 34
HTG 12 5 5 0 1 3 4 5 2 0 3 2 30
Narva 5 2 5 5 4 3 3 5 5 3 2 5 5 1 53
Mõisavahe II 5 2 1 4 4 1 2 5 1 5 1 0 0 31
1/0 5 5 5 1 3 0 0 5 3 0 4 5 5 41
Vilistlased 5 5 5 5 5 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 2 2 87
Vilistlane 5 5 5 5 5 3 5 0 5 0 5 5 0 4 5 5 5 67


1. november 2016