"Balti Tee 2010" võistkonna treeningvõistluse tulemused

Tartus, 31. oktoobril 2010.a.

"Balti Tee 2010" Eesti võistkonna ettevalmistussessiooni raames peeti 31. oktoobril Balti Teed imiteeriv treeningvõistlus, kus "päris" BT-le sõitvale võistkonnale pakkusid konkurentsi kolm võistkonda HTG-st, kaks võistkonda Tallinna Reaalkoolist, Tõnismäe Reaalkooli võistkond, erinevatest koolidest õpilaste segavõistkond ning mõned aastad tagasi gümnaasiumi lõpetanute ehk "vilistlaste" võistkond.

Nelja ja poole tunni jooksul tuli igal võistkonnal ühiselt lahendada 20 ülesannet, iga ülesande lahenduse eest võis saada kuni 5 punkti.

Võistkondade koosseisud:
"Balti Tee 2010" Eesti võistkond: Aleksandr Šved (TTRK, 12), Ants Remm (HTG, 12), Erik Tamre (TRK, 11), Jaan Toots (TRK, 10), Kaur Aare Saar (TIK, 10)
Võistkond "HTG I": Ülari Lees (HTG, 12), Kristin Jesse (HTG, 12), Hans-Kristjan Kask (HTG, 12), Kristjan Eimre (HTG, 12), Hanno Soo (HTG, 12)
Võistkond "HTG II": Kaarel Tõnisson (HTG, 12), Kristjan Jansons (HTG, 12), Ando Haldna (HTG, 12), Urmet Lepasson (HTG, 12), Sven Sabas (HTG, 12), Alvar Parvelo (HTG, 12)
Võistkond "HTG III": Kaur Karus (HTG, 11), Eva-Lotta Käsper (HTG, 11), Heleene Tambet (HTG, 11), Kaspar Kesli (HTG, 11)
Võistkond "TTRK": Ivan Zubarev (TTRK, 12), Katrina Aps (TTRK, 12), Kristina Levina (TTRK, 12), Aleksandra Jartseva (TTRK, 10), Anna Krajuškina (TTRK, 10)
Võistkond "SEGA": Margus Lind (Tln. Mustamäe G, 12), Eero Vaher (Pärnu Koidula G, 12), Iiris Lüsi (Nõo RG, 12), Lidia Šmitkova (TTRK, 12), Marti Lillemägi (Nõo RG, 11)
Võistkond "Reaal 1": Taavi Kalle Kiisler (Tln. Reaalkool, 11), Ralf Ahi (Tln. Reaalkool, 11), Ivo Adermann (Tln. Reaalkool, 11), Taivo Pungas (Tln. Reaalkool, 11), Anu Ainsaar (Tln. Reaalkool, 11)
Võistkond "Reaal 2": Siim Liiser (Tln. Reaalkool, 12), Uku Erik Tropp (Tln. Reaalkool, 10), Janno Veeorg (Tln. Reaalkool, 10), Getter Kolosov (Tln. Reaalkool, 10), Sandra Schumann (Tln. Reaalkool, 10)
Vilistlaste võistkond: Laur Tooming (HTG, 2006), Nikolai Voitsehhovski (Narva Pähklimäe G, 2007), Toomas Krips (HTG, 2007), Heiki Niglas (Tln. 37. Keskkool, 2008)

Algebra Geomeetria Arvuteooria Diskreetne mat.
Võistkond 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. Summa
BT 2010 võistkond 5 5 4 2 4 2 5 5 - - 5 5 5 - - 5 2 3 0 2 59
"HTG I" 5 5 3 2 - 0 0 0 - 0 2 1 4 0 - 1 2 - - - 25
"HTG II" 4 0 4 1 1 0 0 2 - - - - 1 - - 5 2 - - - 20
"HTG III" 5 - 4 2 0 1 0 - - - 1 - 1 0 - 5 2 3 - - 24
"Reaal 1" 5 - 4 2 1 - - - - - - - - - - 5 2 1 - - 20
"Reaal 2" - 0 - - - 0 - - - - - - - - - 5 2 4 0 - 11
"SEGA" 5 5 4 1 1 - 2 1 - - 3 0 2 - - 4 0 1 - 1 30
"TTRK" 0 - 4 2 5 - 0 - - - 5 4 5 - - 5 0 - - - 30
Vilistlased 5 5 5 5 - 5 5 5 0 1 5 4 4 5 5 5 5 4 5 3 81


31. oktoober 2010
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee