IMO'2005 Eesti võistkonna valikvõistluse tulemused

Tartus, 3.-4. aprillil 2005.a.

Koht Nimi Kool Klass 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
1.-2. Aleksei Vlassov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11 7 7 7 6 7 7 41
1.-2. Igor Petšonkin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11 6 7 7 7 7 7 41
3. Juhan Aru Hugo Treffneri Gümnaasium 12 7 6 7 7 6 7 40
4.-5. Karel Aru C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12 6 0 7 7 4 7 31
4.-5. Jaan Vajakas Tallinna Reaalkool 12 7 7 7 7 3 31
6.-7. Laur Tooming Hugo Treffneri Gümnaasium 11 7 7 7 6 2 0 29
6.-7. Andrei Rõbinski Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11 7 2 7 7 3 3 29
8. Margus Niitsoo Tallinna Reaalkool 12 7 7 7 1 3 0 25
9. Kaarel Nummert Hugo Treffneri Gümnaasium 10 2 2 7 7 5 0 23
10. Mattias Linnap Tallinna 21. Kool 12 3 7 5 1 6 0 22
11. Jevgeni Martjušev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10 1 1 2 7 6 0 17
12. Siim Ainsaar Tallinna Reaalkool 12 5 0 7 3 1 0 16
13.-14. Sander Pajusalu Hugo Treffneri Gümnaasium 10 1 0 4 7 2 0 14
13.-14. Anton Loss Haabersti Vene Eragümnaasium 12 1 0 7 0 6 0 14
15. Fjodor Gainullin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9 1 0 6 4 2 0 13
16. Rauni Lillemets Tallinna Reaalkool 10 0 6 5 0 11
17. Nikolai Voitsehhovski Narva Pähklimäe Gümnaasium 10 2 3 1 2 8
18. Vassili Novikov Narva Humanitaargümnaasium 11 1 0 5 1 7
19.-20. Toomas Krips Hugo Treffneri Gümnaasium 10 1 0 3 0 2 0 6
19.-20. Hiie Soeorg Hugo Treffneri Gümnaasium 10 1 0 2 1 2 0 6
- Pavel Plotnikov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11 tulemus tühistatud
Keskmine: 3,5 2,5 5,4 4,0 3,3 1,5 20,2

Õpilase Pavel Plotnikovi tulemus (34 punkti) tühistati ilmnenud pettuse tõttu (vt žürii otsus).

Eesti võistkonda 11.-19. juulil Méridas (Mehhiko) toimuvaks 2005.a. rahvusvaheliseks matemaatikaolümpiaadiks arvatakse: Aleksei Vlassov (TTRK, 11. klass), Igor Petšonkin (TTRK, 11. klass), Juhan Aru (HTG, 12. klass), Karel Aru (CRJG, 12. klass), Jaan Vajakas (Tallinna Reaalkool, 12. klass), Laur Tooming (HTG, 11. klass).

Võistkonna esindajad: Jan Willemson ja Emilia Käsper.


4. aprill 2005, täiendatud 13. detsembril 2006
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee