2016.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkonnavooru kui ka lahtiste võistluste põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

NB! Lõppvoorule ja huvipäevale kutsutud õpilastel palume teatada Teaduskooli oma osavõtust ning lõppvoorule kutsutute puhul öelda, kas vajate Tartus majutust.
Täpsema info ning huvipäeva ja lõppvooru ajakavad leiate varsti Teaduskooli matemaatikaolümpiaadi veebilehelt.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 8. aprillil Tartus kutsutakse

7. klassist:

1 Andres Sõmer Kärdla Ühisgümnaasium
2 Nikita Maširin Tallinna Reaalkool
3 Martin Rahe Tallinna Reaalkool
4 Hannes Hirmat Tallinna Reaalkool
5 Richard Friedrichs Jakob Westholmi Gümnaasium
6 Oliver Tennisberg (6.kl) Miina Härma Gümnaasium
7 Mikk Saarse Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
8 Valeria Karpova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
9 Diana Šramova Tartu Aleksander Puškini Kool
10 Priidik Meelo Västrik Miina Härma Gümnaasium
11 Ave-Triin Gurjanov Tõstamaa Keskkool
12 Kadri-Liis Kolk Muhu Põhikool
13 Grete Paat Kõrveküla Põhikool
14 Liisa Lekko Gustav Adolfi Gümnaasium
15 Eliise Lõhmus Miina Härma Gümnaasium
16 Mark Theodor Jalakas Tartu Katoliku Hariduskeskus
17 Mihhail Mihhailov Narva Keeltelütseum
18 Triinu-Liis Torri Kärla Põhikool
19 Grete Olde Tallinna Reaalkool
20 Priit Peterson Tallinna Reaalkool
21 Kaarel Fridolin Tallinna Prantsuse Lütseum

8. klassist:

1 Artur Avameri Miina Härma Gümnaasium
2 Siim Kruusimäe Tallinna Laagna Gümnaasium
3 Daniil Vaino Narva Keeltelütseum
4 Tuule Tars Tartu Hansa Kool
5 Hanna-Riia Allas Tartu Veeriku Kool
6 Mirjam Jesmin Tartu Kesklinna Kool
7 Kaarel Kivisalu Tallinna Reaalkool
8 Kaarel Paal Tallinna Reaalkool
9 Kadi Siigur Miina Härma Gümnaasium
10 Tuuli Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium
11 Lauri Kuresoo Tartu Kesklinna Kool
12 Konstantsin Dukatš Narva Keeltelütseum
13 Mark-Erik Aan Tallinna Reaalkool
14 Liisa Mai Ümarik Tallinna Reaalkool
15 Robert Suigusaar Tallinna Reaalkool
16 Andreas Simson Tallinna Inglise Kolledž
17 Bert Siimon Viljandi Jakobsoni Kool
18 Katrin Käis Tartu Kivilinna Kool
19 Oskar Laak Kohila Gümnaasium
20 Oliver Savolainen Laagri Kool
21 Karm Koduvere Salme Põhikool
22 Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
23 Andra-Helena Toomet Pärnu Ülejõe Põhikool
24 Anastassija Nesterova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
25 Kaarel August Kurik Tallinna Inglise Kolledž
26 Artemi Kurski Sakala Eragümnaasium
27 Villem Susi Tallinna Reaalkool
28 Pavel Grubeljas Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Olümpiaadi lõppvooru 2.-3. aprillil Tartus kutsutakse

9. klassist:

1 Toomas Tennisberg Tartu Kesklinna Kool
2 Robin Haljak Tallinna Reaalkool
3 Sullo Saan Tartu Kivilinna Kool
4 Erki Külaots Miina Härma Gümnaasium
5 Maria Rizo Narva Keeltelütseum
6 Kristjan Kõiv Rapla Vesiroosi Gümnaasium
7 Ellen Leib Tartu Hansa Kool
8 Hannes Kuslap Miina Härma Gümnaasium
9 Uku Jõgi Ilmatsalu Põhikool
10 Kaarel Kangro Elva Gümnaasium
11 Anna Talas Miina Härma Gümnaasium
12 Annika Jaakson Parksepa Keskkool
13 Jekaterina Dmitrijeva Tallinna Kuristiku Gümnaasium
14 Uku Hannes Arismaa Tallinna Inglise Kolledž
15 Andres Alumets (7.kl) Sauga Põhikool
16 Siim Liinat Tallinna Reaalkool
17 Daniil Vaino (8.kl) Narva Keeltelütseum
18 Anna Šurupova Narva Keeltelütseum
19 Andres Kauri Kehtna Põhikool
20 Karoliina Inno Tallinna Reaalkool
21 Jan Erik Alliksaar Saue Gümnaasium
22 Anna Krupina Tallinna Õismäe Vene Lütseum
23 Serafima Afanasieva Tallinna Õismäe Vene Lütseum
24 Tanel Tamm Tartu Hansa Kool
25 Kärt Käämbre Nõo Põhikool
26 Hendrik Vija (8.kl) Miina Härma Gümnaasium
27 Artur Avameri (8.kl) Miina Härma Gümnaasium
28 Konstantin Dukatš (8.kl) Narva Keeltelütseum
29 Kaarel Kivisalu (8.kl) Tallinna Reaalkool
30 Oliver Tennisberg (6.kl) Miina Härma Gümnaasium

10. klassist:

1 Loona Volke Hugo Treffneri Gümnaasium
2 Roman Oleinik Narva Pähklimäe Gümnaasium
3 Nikita Leo Gustav Adolfi Gümnaasium
4 Kati Iher Hugo Treffneri Gümnaasium
5 Keilin Turjakas Hugo Treffneri Gümnaasium
6 Adrian Kirikal Tallinna Reaalkool
7 Rando Tõnso Tallinna Reaalkool
8 Kristina Koch Hugo Treffneri Gümnaasium
9 Karin Kruuse Hugo Treffneri Gümnaasium
10 Joosep Kaimre Hugo Treffneri Gümnaasium
11 Triin Mirjam Tark Hugo Treffneri Gümnaasium
12 Rudolf Stenar Saluoks Hugo Treffneri Gümnaasium
13 Saara Liis Jõerand Vanalinna Hariduskolleegium
14 Külli Kangro Hugo Treffneri Gümnaasium
15 Airon Johannes Oravas Tallinna Reaalkool
16 Martin Širokov Tallinna Mustamäe Humanitaargümn
17 Igor Mohhov Pärnu Koidula Gümnaasium
18 Tavo Annus Tallinna Reaalkool
19 Kristofer Sokk Tallinna Reaalkool
20 Kevin Reisenbuk Hugo Treffneri Gümnaasium
21 Silvia Hiie Aabloo Hugo Treffneri Gümnaasium
22 Maret Sõmer Hugo Treffneri Gümnaasium
23 Marten Tamme Viljandi Gümnaasium
24 Karl Viik Saaremaa Ühisgümnaasium
25 Peter Alex Mahhov Tallinna Inglise Kolledž
26 Daniil Lepkin Tallinna Õismäe Vene Lütseum
27 Joosep Pärn Tallinna Reaalkool
28 Oliver Paberits Gustav Adolfi Gümnaasium
29 Richard Luhtaru (9.kl) Miina Härma Gümnaasium
30 Karl Paul Parmakson (9.kl) Miina Härma Gümnaasium

11. klassist:

1 Hendrik Vija (8.kl) Miina Härma Gümnaasium
2 Aaro Kristjuhan Hugo Treffneri Gümnaasium
3 Karin Niinemets Viljandi Gümnaasium
4 Gregor Eesmaa Tartu Jaan Poska Gümnaasium
5 Mihhail Lebedev Tallinna Tõnismäe Reaalkool
6 Carel Kuusk Tallinna Reaalkool
7 Mikhail Ayzup Narva Soldino Gümnaasium
8 Tähvend Uustalu Tallinna Reaalkool
9 Jaan Krstjan Kaasik Tallinna Reaalkool
10 Paul Kerner Tallinna Tõnismäe Reaalkool
11 Taavet Kalda Tallinna Reaalkool
12 Kaarel Hänni Tallinna Reaalkool
13 Karolina Tammemaa Nõo Reaalgümnaasium
14 Rasmus Maide Tallinna Reaalkool
15 Artur Vaino Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
16 Hartvig Tooming Tallinna Prantsuse Lütseum
17 Teet Saar Tallinna Reaalkool
18 Elo Maria Pauman Hugo Treffneri Gümnaasium
19 Aleksandr Sossenkov Narva Pähklimäe Gümnaasium
20 Kirill Grjasnov Nõo Reaalgümnaasium
21 Hendriico Merila Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
22 Frida Laigu Gustav Adolfi Gümnaasium
23 Katariina Pertel Tallinna Reaalkool
24 Joonas Jürgen Kisel Vanalinna Hariduskolleegium
25 Rasmus Jaagant Hugo Treffneri Gümnaasium

12. klassist:

1 Richard Luhtaru (9.kl) Miina Härma Gümnaasium
2 Kristjan Kongas Tallinna Reaalkool
3 Svenno Saan Hugo Treffneri Gümnaasium
4 Taavet Kalda (11.kl) Tallinna Reaalkool
5 Kaarel Hänni (11.kl) Tallinna Reaalkool
6 Mirjam Iher Hugo Treffneri Gümnaasium
7 Jonatan Kalmus Hugo Treffneri Gümnaasium
8 Oliver Nisumaa Tallinna Reaalkool
9 Anton Konovalov Hugo Treffneri Gümnaasium
10 Jürgen Laks Hugo Treffneri Gümnaasium
11 Andres Unt Tallinna Reaalkool
12 Jaagup Kirme Tallinna Reaalkool
13 Hanna Britt Soots Tallinna Reaalkool
14 Ilja Zebergs Tallinna Reaalkool
15 Markus Rene Pae Gustav Adolfi Gümnaasium
16 Hartvig Tooming (11.kl) Tallinna Prantsuse Lütseum
17 Karl Ivory Pappel Gustav Adolfi Gümnaasium
18 Pjotr Kruglov Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
19 Ilmar Uduste Hugo Treffneri Gümnaasium
20 Reijo Sepp Tallinna 21. Kool
21 Mark Joel Tamm Hugo Treffneri Gümnaasium
22 Gleb Stepanov Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
23 Aksel Allas Hugo Treffneri Gümnaasium
24 Claudius F.R. Rammul Miina Härma Gümnaasium
25 Kevin Laanemets Keila Kool
26 Edward Erelt Tallinna Reaalkool
27 Oskar Voldemar Lahesoo Tallinna Reaalkool


29. veebruar 2016
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee