2015.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkonnavooru kui ka lahtiste võistluste põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

NB! Lõppvoorule ja huvipäevale kutsutud õpilastel palume teatada Teaduskooli oma osavõtust ning lõppvoorule kutsutute puhul öelda, kas vajate Tartus majutust.
Täpsema info ning huvipäeva ja lõppvooru ajakavad leiate varsti Teaduskooli matemaatikaolümpiaadi veebilehelt.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 10. aprillil Tartus kutsutakse

7. klassist:

1 Artur Avameri Miina Härma Gümnaasium
2 Laura Pau Miina Härma Gümnaasium
3 Tuuli Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium
4 Rasmus Saame Tallinna Merekalda Kool
5 Kertu Liisa Lepik Miina Härma Gümnaasium
6 Christian Roos Loo Keskkool
7 Konstantin Dukatš Narva Keeltelütseum
8 Kadi Siigur Miina Härma Gümnaasium
9 Siim Kruusimäe Tallinna Laagna Gümnaasium
10 Kaarel August Kurik Tallinna Inglise Kolledž
11 Kaarel Kivisalu Tallinna Reaalkool
12 Laura Lemming A. Kitzbergi nim. Gümnaasium
13 Ivar Salm Paide Ühisgümnaasium
14 Hanna-Riia Allas Tartu Veeriku Kool
15 Mark-Erik Aan Tallinna Reaalkool
16 Villem Susi Tallinna Reaalkool
17 Anett Sandberg Tallinna Reaalkool
18 Ove Üllar Viesemann A. Haava nim Pala Kool
19 Anete Miller Põltsamaa Ühisgümnaasium

8. klassist:

1 Uku Jõgi Ilmatsalu Põhikool
2 Andres Kauri Kehtna Põhikool
3 Erki Külaots Miina Härma Gümnaasium
4 Toomas Tennisberg Tartu Kesklinna Kool
5 Rene Piik Tallinna Reaalkool
6 Hannes Kuslap Miina Härma Gümnaasium
7 Sullo Saan Tartu Kivilinna Kool
8 Vladislav Žurihhin Tallinna Läänemere Gümnaasium
9 Semjon Kravtšenko Kohtla-Järve Slaavi Põhikool
10 Gariina Kudritskaja Muhu Põhikool
11 Serafima Afanasieva Tallinna Õismäe Vene Lütseum
12 Robin Haljak Tallinna Reaalkool
13 Uku Hannes Arismaa Tallinna Inglise Kolledž
14 Andrei Dashuk Narva Pähklimäe Gümnaasium
15 Helena Olesk Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
16 Kaarel Kangro Elva Gümnaasium
17 Anna Talas Miina Härma Gümnaasium
18 Angelika Anette Antsmäe Gustav Adolfi Gümnaasium
19 Anna Krupina Tallinna Õismäe Vene Lütseum
20 Annika Jaakson Parksepa Keskkool

Olümpiaadi lõppvooru 4.-5. aprillil Tartus kutsutakse

9. klassist:

1 Kati Iher Tartu Descartes'i Kool
2 Silvia Hiie Aabloo Miina Härma Gümnaasium
3 Martin Širokov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
4 Peter Alex Mahhov Tallinna 21. Kool
5 Kristofer Sokk Tallinna Reaalkool
6 Kristjan Kõiv (8.klass) Rapla Vesiroosi Gümnaasium
7 Karl Paul Parmakson (8. klass) Miina Härma Gümnaasium
8 Joosep Pärn Tallinna Inglise Kolledž
9 Marija Koržova Tallinna Õismäe Vene Lütseum
10 Nikita Leo Tallinna Tõnismäe Reaalkool
11 Loona Volke Miina Härma Gümnaasium
12 Annabel Talts Tartu Raatuse Kool
13 Adrian Kirikal Vanalinna Hariduskolleegium
14 Keilin Turjakas Põltsamaa Ühisgümnaasium
15 Airon Johannes Oravas Tallinna Prantsuse Lütseum
16 Kalle Johannes Reinmets Tallinna Reaalkool
17 Jakob Univer Viljandi Jakobsoni Kool
18 Paul Silm Viimsi Kool
19 Tavo Annus Tallinna Reaalkool
20 Maret Sõmer Kärdla Ühisgümnaasium
21 Joosep Kaimre Tartu Kivilinna Kool
22 Patrick Lomp Kuressaare Gümnaasium
23 Ingrid Räästas Rakvere Gümnaasium
24 Richard Luhtaru (8.klass) Miina Härma Gümnaasium
25 Sullo Saan (8. klass) Tartu Kivilinna Kool
26 Toomas Tennisberg (8. klass) Tartu Kesklinna Kool
27 Hendrik Vija (6.klass) Miina Härma Gümnaasium

10. klassist:

1 Richard Luhtaru (8.klass) Miina Härma Gümnaasium
2 Carel Kuusk Tallinna Reaalkool
3 Rasmus Maide Tallinna Reaalkool
4 Gregor Eesmaa Tartu Jaan Poska Gümnaasium
5 Joonas Jürgen Kisel Vanalinna Hariduskolleegium
6 Tähvend Uustalu Tallinna Reaalkool
7 Karin Niinemets Viljandi Gümnaasium
8 Hartvig Tooming Tallinna Prantsuse Lütseum
9 Mihhail Lebedev Tallinna Tõnismäe Reaalkool
10 Paul Kerner Tallinna Tõnismäe Reaalkool
11 Taavet Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium
12 Jevgenia Kruglova Ahtme Gümnaasium
13 Karolina Tammemaa Nõo Reaalgümnaasium
14 Frida Laigu Gustav Adolfi Gümnaasium
15 Mikhail Ayzup Narva Soldino Gümnaasium
16 Aleksandr Sosenkov Narva Pähklimäe Gümnaasium
17 Mark Gerassimenko Jõhvi Vene Gümnaasium
18 Aaro Kristjuhan Hugo Treffneri Gümnaasium
19 Jaanika Raik Tallinna Prantsuse Lütseum
20 Laura Olek Tallinna Reaalkool
21 Rael Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium
22 Kaspar Valk Hugo Treffneri Gümnaasium
23 Joosep Viik Tallinna Reaalkool
24 Kerle Palmiste Jõgevamaa Gümnaasium
25 Rasmus Jaagant Hugo Treffneri Gümnaasium
26 Kaarel Hänni Tallinna Reaalkool

11. klassist:

1 Kristjan Kongas Tallinna Reaalkool
2 Andres Unt Tallinna Reaalkool
3 Mirjam Iher Hugo Treffneri Gümnaasium
4 Markus Rene Pae Gustav Adolfi Gümnaasium
5 Ilja Zebergs Tallinna Reaalkool
6 Taavet Kalda (10.klass) Gustav Adolfi Gümnaasium
7 Siim Christian Reppo-Sirel Hugo Treffneri Gümnaasium
8 Svenno Saan Hugo Treffneri Gümnaasium
9 Ott Adermann Tallinna Reaalkool
10 Edward Erelt Tallinna Reaalkool
11 Anton Konovalov Hugo Treffneri Gümnaasium
12 Oliver Nisumaa Tallinna Reaalkool
13 Harri Oras Viljandi Gümnaasium
14 Tanel Tark Hugo Treffneri Gümnaasium
15 Mark Laasu Hugo Treffneri Gümnaasium
16 Jaan Erik Pihel Vanalinna Hariduskolleegium
17 Alfred Saidlo Tallinna Reaalkool
18 Jasper Ristkok Hugo Treffneri Gümnaasium
19 Hanna Britt Soots Tallinna Reaalkool
20 Pjotr Kruglov Ahtme Gümnaasium
21 Claudius F. R. Rammul Miina Härma Gümnaasium
22 Nikita Konstantinov Narva Kesklinna Gümnaasium
23 Sander Tamm Kuressaare Gümnaasium
24 Rait Kulbok Taebla Gümnaasium
25 Laura Eiche Hugo Treffneri Gümnaasium
26 Kristiina Joon Tallinna Reaalkool
27 Joonas-Sander Tamm Pärnu Koidula Gümnaasium

12. klassist:

1 Simmo Saan Hugo Treffneri Gümnaasium
2 Triinu Veeorg Tallinna Reaalkool
3 Karl Marti Toots Pärnu Koidula Gümnaasium
4 Mihhail Koževnikov Narva Keeltelütseum
5 Ernest Michael Priidik Gallagher Tartu Jaan Poska Gümnaasium
6 Oliver Nisumaa (11.klass) Tallinna Reaalkool
7 Anti Kaar Tallinna Reaalkool
8 Vadim Šved Tallinna Tõnismäe Reaalkool
9 Triinu Hordo Hugo Treffneri Gümnaasium
10 Taavet Kalda (10.klass) Gustav Adolfi Gümnaasium
11 Tiit Hendrik Piibeleht Gustav Adolfi Gümnaasium
12 Joonas Kalda Tallinna Reaalkool
13 Maria Maloverjan Tallinna Tõnismäe Reaalkool
14 Aet Abramson Tallinna Reaalkool
15 Erik Teder Viljandi Gümnaasium
16 Erik Amor Pärnu Koidula Gümnaasium
17 Juss Jürisoo Tallinna Reaalkool
18 Alexander Linnamäe Tallinna Reaalkool
19 Magnus Kaldjärv Saaremaa Ühisgümnaasium
20 Toom Lõhmus Hugo Treffneri Gümnaasium
21 Egert Männisalu Tallinna Reaalkool
22 Markus Laars Tallinna Reaalkool
23 Mihkel Roomet Tallinna Reaalkool
24 Jaagup Kümmel Vanalinna Hariduskolleegium
25 Hans Daniel Kaimre Hugo Treffneri Gümnaasium
26 Maksim Kašura Tallinna Tõnismäe Reaalkool
27 Pille-Riin Paavo Tallinna Reaalkool
28 Ingmar Trump Viljandi Gümnaasium
29 Henri-Martin Jaakson Narva Eesti Gümnaasium


9. märts 2015
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee