2015.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

9. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Kati Iher Tartu linn Tartu Descartes'i Kool 20
7 (6) 7 (2) 7 (6) 6 (2) 47 (36)
Silvia Hiie Aabloo Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 20
7 (4) 4 (0) 4 (7) 7
42 (38)
Martin Širokov Tallinn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 17
7
7 (2) 4 (6) 7
42 (39)
Peter Alex Mahhov Tallinn Tallinna 21. Kool 20
7
7 (0) 4 (6) 1 (0) 39 (33)
Kristofer Sokk Tallinn Tallinna Reaalkool 18
7
0
7
6 (7) 38 (39)
Kristjan Kõiv (8.klass) Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 20
7
0
4 (7) 7
38 (41)
Karl Paul Parmakson (8. klass) Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 20
7 (6) 6
4 (6) 0
37 (38)
Joosep Pärn Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 16
7
3 (0) 7
4 (3) 37 (33)
Marija Koržova Tallinn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 20
7 (3) 4 (0) 4 (6) 2 (1) 37 (30)
Nikita Leo Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14
7 (4) 7
7
1
36 (33)
Loona Volke Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
6
4 (3) 5 (7) 2
35 (36)
Annabel Talts Tartu linn Tartu Raatuse Kool 18
1 (4) 6
5 (6) 5 (1) 35 (35)
Adrian Kirikal Tallinn Vanalinna Hariduskolleegium 14
6 (7) 6 (2) 7
2 (1) 35 (31)
Keilin Turjakas Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 16
6 (3) 0 (4) 7
6
35 (36)
Airon Johannes Oravas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 16
7
3 (7) 4 (6) 3 (5) 33 (41)
Kalle Johannes Reinmets Tallinn Tallinna Reaalkool 18
7
4 (0) 4 (6) 0
33 (31)
Jakob Univer Viljandimaa Viljandi Jakobsoni Kool 20
7 (2) 0 (1) 5 (7) 0
32 (30)
Paul Silm Harjumaa Viimsi Kool 16
7 (4) 1
4 (7) 4 (0) 32 (28)
Tavo Annus Tallinn Tallinna Reaalkool 20
1 (6) 1
7
2 (7) 31 (41)
Maret Sõmer Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 18
1 (7) 1 (0) 4 (7) 7 (6) 31 (38)
Joosep Kaimre Tartu linn Tartu Kivilinna Kool 16
6
1 (0) 7
0
30 (29)
Patrick Lomp Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 10
7 (3) 6 (5) 7 (5) 0
30 (23)
Ingrid Räästas Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 18
4 (7) 0
1
7
30 (33)
Rando Tõnso Tallinn Tallinna Reaalkool 11
7
4
7
0 (1) 29 (30)
Roman Oleinik Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 18
7
0
4 (7) 0
29 (32)
Robert Grankin Narva Narva Keeltelütseum 15
6 (4) 7
0
1 (0) 29 (26)
Karin Kruuse Tartumaa Nõo Põhikool 16
6 (7) 1 (2) 5 (6) 1 (3) 29 (34)
Ürgen Sõukand Tartumaa Elva Gümnaasium 14
4
3 (2) 6 (7) 2 (7) 29 (34)
Andres Rõõm Tartu linn Tartu Kivilinna Kool 14
4
6 (1) 4 (5) 0 (1) 28 (25)
Markos Lill Tallinn Vanalinna Hariduskolleegium 14
3
7
4 (7) 0
28 (31)
Indrek Anissimov Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 18
7
3 (2) 0
0 (1) 28 (28)
Kaupo Humal Saaremaa Leisi Keskkool 10
3 (0) 1
7
7 (6) 28 (24)
Triin Mirjam Tark Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 18
7 (6) 0 (1) 0 (1) 3 (5) 28 (31)
Oliver Paberits Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12
7
7
2 (1) 0
28 (27)
Herman Rull Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 14
0
6 (4) 3 (6) 4 (1) 27 (25)
Rudolf Stenar Saluoks Tartu linn Tartu Hansa Kool 7
7
7 (2) 4 (7) 2
27 (25)
Külli Kangro Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 18
7 (4) 0
2 (1) 0
27 (23)
Grete-Triin Sulengo Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 12
7
0
7
1 (0) 27 (26)
Kaspar Klettenberg Tallinn Tallinna Õismäe Gümnaasium 16
4 (7) 6 (0) 0
1 (2) 27 (25)
Ekaterina Zaitšikova Tallinn Tallinna Mustjõe Gümnaasium 16
7 (3) 0
3
1
27 (23)
Kirill Bedjuhhov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 16
5 (7) 1 (4) 4 (6) 0
26 (33)
Karl Viik Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 14
7 (4) 0 (2) 4
1
26 (25)
Oskar Samuel Rebane Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 14
7 (4) 0
4 (7) 1 (7) 26 (32)
Roland Pärn Tartu linn Tartu Mart Reiniku Kool 14
7 (4) 1 (0) 3 (7) 0
25 (25)
Jaanus Lekko Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 16
4
3 (0) 1 (2) 1 (7) 25 (29)
Pavel Zjaikin Tallinn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 14
5 (7) 1 (0) 0
5 (6) 25 (27)
Renee Trei Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 18
1
1 (2) 4 (7) 1 (7) 25 (35)
Andres Alumets Pärnumaa Sauga Põhikool 15
7 (1) 1
0
1
24 (18)
Arle-Martin Kuura Tartu linn Tartu Kivilinna Kool 14
7 (5) 2 (4) 0 (2) 0 (1) 23 (26)
Kersti Joala Tartu linn Tartu Forseliuse Kool 10
4
1
1 (4) 7 (2) 23 (21)
Kristina Koch Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12
7 (5) 1 (0) 0 (2) 2 (4) 22 (23)
Alina Varkki Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 14
7
0
1 (2) 0
22 (23)
Karl-Johan Pilve Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 12
4 (7) 2
4 (6) 0
22 (27)
Ekaterina Sidorova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 18
1 (3) 1 (0) 1
0 (2) 21 (24)
Anastassia Bogdanova Narva Narva Vanalinna Riigikool 18
1
0
2
0
21
Ott Kärner Saaremaa Tornimäe Põhikool 16
1 (4) 0 (4) 4
0
21 (28)
Piia Tomingas Läänemaa Haapsalu Põhikool 12
1 (4) 6 (7) 1
1 (6) 21 (30)
Kadri Jürissaar Järvamaa Imavere Põhikool 12
7
0 (5) 1 (6) 1 (6) 21 (36)
Roomet Riho Pung Harjumaa Laagri Kool 7
4 (7) 0 (7) 5 (7) 5 (7) 21 (35)
Ott Salla Harjumaa Viimsi Kool 8
5 (7) 7 (1) 0 (1) 1 (7) 21 (24)
Martin Špol Tallinn Tallinna Reaalkool 12
2
1 (0) 5 (7) 0
20 (21)
Andres Pärnpuu Läänemaa Haapsalu Põhikool 10
1 (4) 7 (2) 0
2 (6) 20 (22)
Oskar Aru Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 10
4
0 (2) 0
6 (7) 20 (23)
Jaanis Eller Tartumaa Alatskivi Keskkool 14
1 (3) 0 (2) 5
0
20 (24)
Anna-Liis Mõttus Valgamaa Valga Põhikool 14
0
0
4
1 (6) 19 (24)
Age Kannumäe Võrumaa Varstu Keskkool 10
4 (3) 0
4 (7) 1 (2) 19 (22)
Sigrit Säga Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 10
4
1 (5) 1 (5) 3 (5) 19 (29)
Karl Martin Kadaja Viljandimaa Viljandi Jakobsoni Kool 12
1 (3) 0
4
1 (6) 18 (25)
Brita Laht Saaremaa Tornimäe Põhikool 8
1
0 (1) 4 (7) 5 (6) 18 (23)
Timo Loomets Tallinn Tallinna Reaalkool 8
1 (6) 0
7 (6) 1
17 (21)
Rudolf Maununen Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 15
1 (2) 0
1 (6) 0
17 (23)
Andri Luik Tartumaa Elva Gümnaasium 6
4
1 (2) 2 (5) 2 (7) 15 (24)
Johanna Olesk Võrumaa Vastseliina Gümnaasium 6
4 (3) 0 (5) 1 (2) 1 (6) 12 (22)
Kätriin Randla Võrumaa Rõuge Põhikool 2
6 (3) 0 (4) 1 (6) 1 (6) 10 (21)
Simona Liisbet Seppi Läänemaa Oru Kool 6
1 (4) 0 (2) 0 (4) 2 (5) 9 (21)


9. märts 2015
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee