2015.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

8. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Uku Jõgi Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 20
6 (7) 7
7
40 (41)
Andres Kauri Raplamaa Kehtna Põhikool 18
7
7
7
39
Erki Külaots Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
7
7
7
37
Toomas Tennisberg Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 20
7 (3) 7
3 (2) 37 (32)
Rene Piik Tallinn Tallinna Reaalkool 16
7
7
7
37
Hannes Kuslap Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
7
7
4 (3) 36 (35)
Sullo Saan Tartu linn Tartu Kivilinna Kool 14
7
7
7 (6) 35 (34)
Vladislav Žurihhin Tallinn Tallinna Läänemere Gümnaasium 16
6 (7) 7
6 (7) 35 (37)
Semjon Kravtšenko Kohtla-Järve Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 18 (20) 7
7
3 (5) 35 (39)
Gariina Kudritskaja Saaremaa Muhu Põhikool 14
7
7
6 (5) 34 (33)
Serafima Afanasieva Tallinn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 16
5
6 (5) 6
33 (32)
Robin Haljak Tallinn Tallinna Reaalkool 17
7
7
2 (0) 33 (31)
Uku Hannes Arismaa Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 12
7
6 (7) 7
32 (33)
Andrei Dashuk Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 16
4 (5) 7 (4) 5
32 (30)
Helena Olesk Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 16
3 (2) 7 (4) 6 (2) 32 (24)
Kaarel Kangro Tartumaa Elva Gümnaasium 18
6
7
1
32
Anna Talas Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12
6 (7) 7
6
31 (32)
Angelika Anette Antsmäe Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12
6 (7) 7
6 (7) 31 (33)
Anna Krupina Tallinn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12
5
7
7
31
Annika Jaakson Võrumaa Parksepa Keskkool 14
7 (5) 7
3 (4) 31 (30)
Siim Liinat Tallinn Tallinna Reaalkool 14
6 (7) 7
3 (1) 30 (29)
Henri Tamm Viljandimaa Viljandi Paalalinna Kool 12
7
7
4 (3) 30 (29)
Anna Šurupova Narva Narva Keeltelütseum 16
6 (7) 7
1
30 (31)
Richard Robin Paukson Harjumaa Keila Kool 18 (16) 5 (7) 7
0
30 (30)
Andreas Must Tallinn Tallinna Reaalkool 12
5 (7) 6 (7) 6 (7) 29 (33)
Martin Puškin Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 16
4
7
2
29
Kristiina Veskimeister Saaremaa Muhu Põhikool 16
6
6
1
29
Hanna Sõnajalg Tartu linn Tartu Mart Reiniku Kool 16
4 (7) 7
1
28 (31)
Marie Tempel Tartu linn Tartu Hansa Kool 14
5 (7) 7
2 (3) 28 (31)
Ellen Leib Tartu linn Tartu Hansa Kool 10
7
7
4 (6) 28 (30)
Karoliina Inno Tallinn Tallinna Reaalkool 14
5 (7) 7
2
28 (30)
Anastasia Kaplun Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 14
5 (7) 7
2
28 (30)
Kärt Käämbre Tartumaa Nõo Põhikool 12
4 (7) 6
6 (7) 28 (32)
Liivika Hinto Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 16
4 (7) 7
0
27 (30)
Kirke Joamets Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
6 (7) 6
1
27 (28)
Jekaterina Dmitrijeva Tallinn Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12
5 (7) 7
3 (2) 27 (28)
Lev Giritš Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 12
7
7
1 (0) 27 (26)
Steven Erik Rungi Tallinn Tallinna Arte Gümnaasium 16
4
5 (3) 2
27 (25)
Erki Veeväli Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 18
2
6
1 (0) 27 (26)
Sander Saarpere Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 14
6 (7) 7
0
27 (28)
Ilona Tamm Pärnumaa Sauga Põhikool 12
6 (7) 6
3 (0) 27 (25)
Oliver Valk Tartu linn Tartu Mart Reiniku Kool 12
5 (6) 7
2 (4) 26 (29)
Iris Niinemets Tartu linn Tartu Hansa Kool 12
5 (7) 7
2 (1) 26 (27)
Karl Aleksander Leoste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 14
3 (7) 7
2
26 (30)
Džavad Alijev Tallinn Tallinna Kristiine Gümnaasium 14
5 (4) 7
0
26 (25)
Mari Roos Järvamaa Laupa Põhikool 16
3
5 (6) 2
26 (27)
Sander Roosalu Tallinn Tallinna Tehnikagümnaasium 16
2
7
0
25
Karl Oskar Pungas Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10
5
7
3 (2) 25 (24)
Brita Lii Sei Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 12
7
0 (5) 6 (7) 25 (31)
Kati Ilus Tartu linn Tartu Karlova Kool 14
5
3 (4) 2 (3) 24 (26)
Nikita Vlassov Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 14
3 (7) 7
0
24 (28)
Ramona Mägi Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 14
4
6
0
24
Karl-Olaf Olman Tallinn Tallinna Kuristiku Gümnaasium 14
3
7
0
24
Kevin Koik Valgamaa Valga Põhikool 12
5 (6) 3 (4) 4
24 (26)
Kerti Bobõlski Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 14
2
7
1
24
Mihkel Erik Riid Harjumaa Laagri Kool 14
2
6
2
24
Tanel Tamm Tartu linn Tartu Hansa Kool 12
6 (7) 2 (5) 3 (6) 23 (30)
Miko Sein Valgamaa Tõrva Gümnaasium 12
5 (7) 5
0 (1) 22 (25)
Auli Sander Tartu linn Tartu Veeriku Kool 10
4 (7) 7
0 (1) 21 (25)
Karoliina Tomasson Tartu linn Tartu Hansa Kool 8
4 (7) 7
2 (3) 21 (25)
Lauri Raudla Lääne-Virumaa Võsu Kool 10
2 (5) 7
2
21 (24)
Raido Maasik Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 14
2
2 (6) 2
20 (24)
Anu Kängsep Võrumaa Mõniste Kool 12
3
2 (7) 2 (7) 19 (29)
Johanna Uuemäe Viljandimaa Kalmetu Põhikool 6 (8) 2 (7) 6
4
18 (25)
Ketlin Õunap Läänemaa Haapsalu Põhikool 10
5 (7) 2 (7) 1 (2) 18 (26)
Maria Pernits Harjumaa Laagri Kool 8
4 (7) 5 (7) 0 (2) 17 (24)


9. märts 2015
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee