2015.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

7. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Artur Avameri Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 20
7 (6) 5 (7) 7
39 (40)
Laura Pau Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 20
7
5 (6) 7
39 (40)
Tuuli Tiivel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 18
7
7
7
39
Rasmus Saame Tallinn Tallinna Merekalda Kool 20
7
6
5
38
Kertu Liisa Lepik Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 20
7
3 (5) 7
37 (39)
Christian Roos Harjumaa Loo Keskkool 20
7
3
7
37
Konstantin Dukatš Narva Narva Keeltelütseum 20
7
7
2
36
Kadi Siigur Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
7 (5) 5 (7) 7
35 (35)
Siim Kruusimäe Tallinn Tallinna Laagna Gümnaasium 18
7
7
3
35
Kaarel August Kurik Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 20
7
1
7
35
Kaarel Kivisalu Tallinn Tallinna Reaalkool 17
7
4 (3) 7
35 (34)
Laura Lemming Viljandimaa A. Kitzbergi nim. Gümnaasium 16
7
6 (7) 5
34 (35)
Ivar Salm Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 18
7
2
7
34
Hanna-Riia Allas Tartu linn Tartu Veeriku Kool 18
7
7
1
33
Mark-Erik Aan Tallinn Tallinna Reaalkool 16
7
3
7
33
Villem Susi Tallinn Tallinna Reaalkool 20
7
0
6
33
Anett Sandberg Tallinn Tallinna Reaalkool 16
7
3 (1) 7
33 (31)
Ove Üllar Viesemann Jõgevamaa A. Haava nim Pala Kool 15
7
5
6
33
Anete Miller Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 18
7
3 (0) 5
33 (30)
Teele Tars Tartu linn Tartu Hansa Kool 14
7
4 (7) 7
32 (35)
Juhan Oskar Hennoste Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
2
7
5
32
Johanna Kõks Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
5
2
7
32
Tuule Tars Tartu linn Tartu Hansa Kool 18
7
0
7 (4) 32 (29)
Katarina Mõtlik Tallinn Tallinna Reaalkool 18
7
0
7
32
Anastassija Nesterova Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 16
7
7
2
32
Liisel Palm Tallinn Tallinna Reaalkool 16
7
2 (0) 7
32 (30)
Mihkel Marten Rüütli Tartumaa Nõo Põhikool 18
7
0
7
32
Oliver Savolainen Harjumaa Laagri Kool 14
7
7
4
32
Alexis Alliksaar Harjumaa Saue Gümnaasium 18
7
0
7
32
Markus Ühtigi Tartu linn Tartu Erakool 14
7
3
7
31
Anette Habanen Tartu linn Tartu Karlova Kool 16
7
3 (2) 5
31 (30)
Mirjam Jesmin Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 16
7
1 (0) 7
31 (30)
Alexander Medvedjev Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 18
7
1
5
31
Margareth Olde Tallinn Tallinna Reaalkool 18
7
1
5
31
Krete Roopõld Tallinn Tallinna Reaalkool 17
7
0
7
31
Robert Suigusaar Tallinn Tallinna Reaalkool 18
7
3 (0) 3
31 (28)
Daniil Vaino Narva Narva Keeltelütseum 18
2
7
4
31
Melody Nirk Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 16
7
1
7
31
Piibe Lotte Volke Tartu linn Tartu Katoliku Hariduskeskus 17
7
3
3
30
Andreas Eskor Tartu linn Tartu Kivilinna Kool 18
7
2
3 (2) 30 (29)
Katrin Paju Tallinn Tallinna Reaalkool 15
7
1
7
30
Vitali Logvin Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 20
7
1 (0) 2
30 (29)
Uku Lattik Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 18
7
1
4
30
Helemeel Assmann Lääne-Virumaa Võsu Kool 16
7
0
7
30
Liselle Kaldaru Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 16
7
0
7
30
Linda Ellen Toom Harjumaa Püünsi Kool 16
7
0
7
30
Juliana Maksimova Tallinn Tallinna Reaalkool 15
7
7
0
29
Uko Rasmus Tiidemann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 15
7
0
7
29
Liisa Mai Ümarik Tallinn Tallinna Reaalkool 14
7
3 (1) 5
29 (27)
Katarin Mägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 17
2
3 (1) 7
29 (27)
Marija Talasmanova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 20
7
0
2
29
Kustu Künnapas Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 20
7
0
2
29
Erika Maksimova Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 12
7
5 (2) 5
29 (26)
Sander Truu Harjumaa Kose Gümnaasium 16
7
3 (0) 3
29 (26)
Johann Saavaste Tallinn Tallinna Reaalkool 18
7
0
3
28
Marek Talv Tallinn Tallinna Reaalkool 16
7
0
5
28
Rasmus Aasmäe Tallinn Tallinna Rahumäe Põhikool 16
5
0
7
28
Maria-Elizaveta Galkina Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 14
7
0
7
28
Jarl Patrick Paide Tallinn Tallinna Reaalkool 15
7
3 (2) 3
28 (27)
Bert Siimon Viljandimaa Viljandi Jakobsoni Kool 16
7
0
5
28
Anna-Liina Kask Viljandimaa Viljandi Paalalinna Kool 16
7
0
5
28
Sander Miller Hiiumaa Käina Gümnaasium 14
7
0
7
28
Raino Marten Rammo Põlvamaa Põlva Põhikool 16
7
0
5
28
Liisa Lehtpuu Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 14
7
0
7
28
Anette Hallik Harjumaa Viimsi Kool 14
7
0
7
28
Jürgen Pukk Harjumaa Tabasalu Ühisgümnaasium 13
7
1
7
28
Arina Jermitšova Harjumaa Paldiski Vene Põhikool 16
7
0
5
28
Karmel Teder Tartu linn Tartu Waldorfgümnaasium 16
7 (6) 0 (3) 4
27 (29)
Johannes Voldemar Langsepp Tartu linn Tartu Erakool 18
7
0
2 (0) 27 (25)
Artemi Kurski Tallinn Sakala Eragümnaasium 16
7
0
4
27
Hubert Hakk Tallinn Tallinna Reaalkool 13
7
0
7
27
Martin Kivimaa Tallinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 12
7
2 (0) 6
27 (25)
Juhan Eerik Sova Viljandimaa Suure-Jaani Kool 16
7
1 (0) 3 (4) 27 (27)
Aleksandr Jefimov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 13
7
0
7
27
Tarvi Langus Võrumaa Mõniste Kool 16
7
0
4
27
Janis Abolinš Kohtla-Järve Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 18
7
0
2
27
Kadi-Liis Kivi Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 18
7
0
2 (0) 27 (25)
Riko Piirisild Tartumaa Alatskivi Keskkool 13
7
0
7
27
Andres Aleksander Tammer Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
7 (6) 3 (5) 2
26 (27)
Ingvar Drikkit Tartu linn Tartu Raatuse Kool 14
6
2
4
26
Andrea Jagur Tartu linn Tartu Mart Reiniku Kool 13
7
2
4
26
Lauri Kuresoo Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 17
6 (5) 3 (4) 0
26 (26)
Paul Andreas Uuetoa Tallinn Tallinna Reaalkool 16
7
0
3
26
Artur Aleksander Kanoshin Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 18
7
0
1
26
Doris Vahtra Tallinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 14
7
0
5
26
Liisa Õunpuu Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 12
7
0
7
26
Karl Jörgen Lööper Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 14
7 (6) 0
5
26 (25)
Stein-Marten Pool Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 16
7
3 (2) 0
26 (25)
Hannes Kraavi Põlvamaa Ahja Kool 14
7
1 (0) 4
26 (25)
Reio Opromei Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 14
7
1
4
26
Sinea Unus Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 16
7
3
0
26
Robin Tammemägi Tartumaa Elva Gümnaasium 12
7
0
7
26
Hans-Eric Soasepp Harjumaa Aruküla Põhikool 18
7
1 (2) 0
26 (27)
Märt Tender Harjumaa Saue Gümnaasium 11
7
3
5
26
Rainer Viirlaid Harjumaa Keila Kool 14
7
0
5
26
Kris Tohver Tallinn Tallinna Laagna Gümnaasium 15
7
0
3
25
Rihard Peder Tallinn Tallinna Kuristiku Gümnaasium 16
7
1
1
25
Nils Norman Kalle (6.klass) Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11
7
0
7
25
Karl-Joan Alesma Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 15
7
0
3
25
Marianne Hannus Valgamaa Lüllemäe Põhikool 16
7
0
2
25
Grant Arutjunov Narva Narva Kesklinna Gümnaasiumv 14
7
0
4
25
Artur-Hendrik Mägi Võrumaa Vastseliina Gümnaasium 17
7
0
1 (5) 25 (29)
Thekla Talts Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 16
7
1
1
25
Artur Kreegipuu Tartu linn Tartu Erakool 13
7
2 (4) 2 (1) 24 (25)
Minni-Marii Paarmets Tartu linn Tartu Mart Reiniku Kool 10
7
0 (1) 7
24 (25)
Joonas Paju Tallinn Tallinna Reaalkool 12 (14) 7
1 (0) 4
24 (25)
Karl Küün Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 12
7
4 (7) 0
23 (26)
Anna-Katerina Ivanova Sillamäe Kannuka Kool 14
7
0
2 (6) 23 (27)


9. märts 2015
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee