2015.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

12. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Simmo Saan Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7 (4) 7
7
42 (39)
Triinu Veeorg Tallinn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
7
7
42
Karl Marti Toots Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
6 (7) 7
3
7
37 (38)
Mihhail Koževnikov Narva Narva Keeltelütseum 7
7
7
1 (0) 7
7 (6) 36 (34)
Ernest Michael Priidik Gallagher Tartu linn Tartu Jaan Poska Gümnaasium 7
7
7
0
7
7
35
Oliver Nisumaa (11.klass) Tallinn Tallinna Reaalkool 7
7
0
7
7
7
35
Anti Kaar Tallinn Tallinna Reaalkool 7
7
7
0
7
7
35
Vadim Šved Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
5 (6) 7 (3) 2
7
35 (32)
Triinu Hordo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7 (5) 3 (5) 3
7
34 (34)
Taavet Kalda (10.klass) Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
7
6 (7) 0 (6) 7
34 (41)
Tiit Hendrik Piibeleht Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6
7
7
6 (7) 1
7
34 (35)
Joonas Kalda Tallinn Tallinna Reaalkool 2
7
7
7
7
4 (1) 34 (31)
Maria Maloverjan Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
7
6 (5) 1
5
33 (32)
Aet Abramson Tallinn Tallinna Reaalkool 5 (3) 7
6
3
4 (2) 7
32 (28)
Erik Teder Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
7
7
7 (3) 1 (0) 3 (1) 32 (25)
Erik Amor Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 1
7
7
7 (6) 3
7
32 (31)
Juss Jürisoo Tallinn Tallinna Reaalkool 7
7
7
0
2
7
30
Alexander Linnamäe Tallinn Tallinna Reaalkool 7
6
7
1 (0) 2
7
30 (29)
Magnus Kaldjärv Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
7
7
0
2 (4) 7
30 (32)
Toom Lõhmus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 7
7
1 (2) 1 (3) 7
29 (33)
Egert Männisalu Tallinn Tallinna Reaalkool 6
7
7
0
2 (3) 7
29 (30)
Markus Laars Tallinn Tallinna Reaalkool 7
7
7
0
1
6 (5) 28 (27)
Mihkel Roomet Tallinn Tallinna Reaalkool 5 (3) 3
7
7
0
6
28 (26)
Jaagup Kümmel Tallinn Vanalinna Hariduskolleegium 6
7
7
0
1
7 (0) 28 (21)
Hans Daniel Kaimre Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
6 (7) 0
0
7
27 (28)
Maksim Kašura Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 0
7
7
7
0 (2) 6 (4) 27 (27)
Pille-Riin Paavo Tallinn Tallinna Reaalkool 7
7
7
0
2 (1) 4
27 (26)
Ingmar Trump Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
7
7
0
2
4 (2) 27 (25)
Henri-Martin Jaakson Ida-Virumaa Narva Eesti Gümnaasium 7
6
7
0
0
7
27
Raul Rinken Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
7
7
0
2 (4) 4
26 (28)
Mikk Kull Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (5) 2 (1) 7
1
2
7 (5) 25 (21)
Ksenia Kukuškina Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 7
7
7
0 (1) 1
3
25 (26)
Krete Koovit Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
7
7
0
0
4 (2) 25 (23)
Karoliine Kurvits Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
0
7
7 (6) 0
4 (2) 25 (22)
Kaspar Haavajõe Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 6
7
5 (4) 1
2 (1) 4 (2) 25 (21)
Silver Juvanen Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
4 (6) 0
0
7 (1) 25 (21)
William Vaask Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 4
7
6
1 (0) 2
4 (7) 24 (26)
Kadri-Ann Kallas Tallinn Tallinna Reaalkool 2 (1) 7
7
0
1 (2) 7
24 (24)
Andri Parvelo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 1
7
7
1 (2) 3
4
23 (24)
Viktoria Budnik Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5 (6) 7
7
0 (1) 1
3
23 (25)
Siim Düüna Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 2
7
7
0
0
7
23
Silver Käsper Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7 (6) 7
0
1 (2) 1 (2) 7
23 (24)
Siim Oselein Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 0
7
4
3 (2) 2
7
23 (22)
Madis Janno Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 4
5 (6) 7 (1) 0
0
7
23 (18)
Getter Põru Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
1
0
0
22
Linnet Puskar Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 7
2
1
7
0 (1) 5 (2) 22 (20)
Jana Kamoza Harjumaa Paldiski Ühisgümnaasium 5
6 (7) 7
0
0
4 (7) 22 (26)
Jaanika Juntson Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
2 (0) 7
0
0 (2) 6
21 (21)
Rain Mürkhain Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1 (0) 7
7
0 (1) 0
6
21 (21)
Andres Anissimov Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
7
7
0
0
0
21
Martin Paakspuu Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 2
5
7
1 (3) 0
4 (6) 19 (23)
Vladislav Põrjajev Tallinn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 4 (2) 7
3
0 (1) 1 (3) 3
18 (19)
Anar Allaste Kohtla-Järve Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 (5) 5
7
0
0
4 (1) 18 (18)
Liisi Kolpakov Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 0 (1) 7
7
0 (1) 0
3 (5) 17 (21)
Helle-Mai Piirsoo Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 0
7
6 (5) 3 (7) 1 (5) 0
17 (24)
Kalle Klaos Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 0
7
7
1
2 (3) 0 (2) 17 (20)
Mirjam Sarnit Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 7
2 (3) 1
0 (2) 1
4
15 (18)


9. märts 2015
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee