2015.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

11. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Kristjan Kongas Tallinn Tallinna Reaalkool 7
6
7
7
7
7
41
Andres Unt Tallinn Tallinna Reaalkool 7
6
7
7 (0) 7
7
41 (34)
Mirjam Iher Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7
0 (3) 7
35 (38)
Markus Rene Pae Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
6
7
0
6
7
33
Ilja Zebergs Tallinn Tallinna Reaalkool 7
7
7
0
4
7
32
Taavet Kalda (10.klass) Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5 (2) 7
7
0 (2) 6 (7) 7
32 (32)
Siim Christian Reppo-Sirel Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (6) 7
7
0
3 (2) 6 (2) 28 (24)
Svenno Saan Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7 (6) 0
0 (4) 6 (7) 7
27 (31)
Ott Adermann Tallinn Tallinna Reaalkool 7
6
7
0
0 (1) 7
27 (28)
Edward Erelt Tallinn Tallinna Reaalkool 7
6
7
0
0
7
27
Anton Konovalov Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5
7 (3) 0
5
6 (7) 3
26 (23)
Oliver Nisumaa Tallinn Tallinna Reaalkool 7
6
0
0
6 (4) 7
26 (24)
Harri Oras Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
6 (7) 7 (5) 0
3
3 (5) 26 (27)
Tanel Tark Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
3
7
6 (0) 0 (1) 2 (1) 25 (19)
Mark Laasu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
6 (7) 7
0
1 (3) 4 (3) 24 (26)
Jaan Erik Pihel Tallinn Vanalinna Hariduskolleegium 7
7
7
0
0 (1) 3
24 (25)
Alfred Saidlo Tallinn Tallinna Reaalkool 7
6
0
0
4 (3) 7
24 (23)
Jasper Ristkok Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (5) 1
7
0
3 (4) 6 (2) 23 (19)
Hanna Britt Soots Tallinn Tallinna Reaalkool 7
6
0
0
3
7
23
Pjotr Kruglov Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 6
7
0
0
3 (1) 7
23 (21)
Claudius F. R. Rammul Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 6 (5) 6 (7) 7
0
0 (1) 3
22 (23)
Nikita Konstantinov Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 6
6 (7) 7 (4) 0
0
3 (5) 22 (22)
Sander Tamm Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 5
4 (3) 7 (6) 0
1 (3) 5 (6) 22 (23)
Rait Kulbok Läänemaa Taebla Gümnaasium 7
6
6 (3) 0
0
3
22 (19)
Laura Eiche Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
6 (7) 7
0
0 (3) 2 (1) 21 (24)
Kristiina Joon Tallinn Tallinna Reaalkool 7
5 (6) 0
1 (0) 1 (4) 7
21 (24)
Joonas-Sander Tamm Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 6
5 (6) 7 (3) 0
0
3
21 (18)
Ilmar Uduste Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4 (3) 6 (7) 7
0
0 (2) 3 (2) 20 (21)
Silver Kera Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 4 (6) 3
7
0
0
6
20 (22)
Heino Sass Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
2
5
0
0
6 (3) 20 (17)
Silver Maala Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4 (5) 3
7
0
2
3
19 (20)
Märt Bakler Tallinn Tallinna Reaalkool 5
6
7
0
0 (3) 1
19 (22)
Gleb Stepanov Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7
7
0
0
0
5
19
Eke Tominga Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 7
2 (1) 7 (1) 0
0 (3) 3 (4) 19 (16)
Tarmo Kullas Tartu linn Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium 6 (7) 4 (3) 7
0
0 (1) 1
18 (19)
Oskar Soop Tallinn Tallinna Reaalkool 7
3
7
0
0
1
18
Karl Ivory Pappel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6
7
0
0
2
3
18
Daniel Gritsevski Tallinn Sakala Eragümnaasium 6
2
0
3 (0) 0
7
18 (15)
Merilyn Egle Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 7
3
0
0
1 (3) 7
18 (20)
Egert Jõesaar Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 6 (4) 3
7
0 (3) 0
2
18 (19)
Tatjana Marhivka Harjumaa Loksa Gümnaasium 7
3
7
0
1 (4) 0
18 (21)
Ilja Siroš Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
7
0
0 (6) 0 (3) 4
18 (27)
Miina Solveig Muru Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 1
3 (2) 7
0
5
1
17 (16)
German Levenets Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6
2
7
0
0 (1) 2
17 (18)
Nikita Epshteyn Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 3 (2) 7
3 (2) 0
4
0
17 (15)
Joonas Ariva Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
3
0 (1) 0
0
7
17 (18)
Rainer Tilk Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 7
1 (0) 7
0
0 (2) 2 (1) 17 (17)
Omar Purik Põlvamaa Värska Gümnaasium 3 (1) 1 (0) 6
0
0
7
17 (14)
Raul Palk Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
3
0
0
0
7
17
Annely Kasela Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 3 (2) 3 (2) 7
0
1
3
17 (15)
Kaius Loos Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 5 (6) 7
0
0
3
1
16 (17)
Kevin Sults Valgamaa Tõrva Gümnaasium 5
4
0
0
0
7
16
Leiki Lahtvee Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 7
1 (0) 7 (6) 0
0
1 (2) 16 (15)
Mart Veerus Tallinn Tallinna Reaalkool 7
1
0
0
0 (1) 7
15 (16)
Nikita Rog Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
6
0
0
0
2
15
Angelina Strelkova Tallinn Tallinna 53. Keskkool 5 (4) 3
7
0
0
0
15 (14)
Marine Oganesjan Narva Narva Kreenholmi Gümnaasium 7
7
0
0
0
1
15
Ivan Uvarov Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 4 (3) 4
7
0 (1) 0
0
15 (15)
Jürgen Laks Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4
7
0
0
2 (5) 1
14 (17)
Karl Martin Kirm Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5
1
7
0
0 (2) 1
14 (16)
Oskar Voldemar Lahesoo Tallinn Tallinna Reaalkool 7
3
0
0
0
4
14
Martin Ruut Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 4
3
0
0
0
7
14
Kaarel Ernits Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
4
0
0 (6) 0
2
13 (19)
Marek Parts Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 0
3
5
0
3 (6) 0
11 (14)
Doris Kudre Põlvamaa Värska Gümnaasium 6 (7) 3
0
0 (1) 0 (3) 2
11 (16)


9. märts 2015
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee