2015.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

10. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Richard Luhtaru (8.klass) Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
7
7
7
7
42
Carel Kuusk Tallinn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
7
7
42
Rasmus Maide Tallinn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
7
7
42
Gregor Eesmaa Tartu linn Tartu Jaan Poska Gümnaasium 7
7
7
7
7
5 (4) 40 (39)
Joonas Jürgen Kisel Tallinn Vanalinna Hariduskolleegium 7
7
7
7
7
4
39
Tähvend Uustalu Tallinn Tallinna Reaalkool 7
6
7
7
6 (7) 5 (2) 38 (36)
Karin Niinemets Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
7
7
7
7
2 (7) 37 (42)
Hartvig Tooming Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 7
7
7
7
5 (7) 3 (7) 36 (42)
Mihhail Lebedev Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
6
7
7
7 (6) 2 (3) 36 (36)
Paul Kerner Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
7 (5) 7
6 (4) 2 (3) 36 (33)
Taavet Kalda Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
4 (5) 7
7 (5) 3
35 (34)
Jevgenia Kruglova Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7
7
7
7
7
0
35
Karolina Tammemaa Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
6 (4) 7
7
6
2
35 (33)
Frida Laigu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
7
6 (7) 7
0
34 (35)
Mikhail Ayzup Narva Narva Soldino Gümnaasium 7
6 (4) 7
4
7
3 (7) 34 (36)
Aleksandr Sosenkov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
6 (2) 4 (5) 7
7
1 (7) 32 (35)
Mark Gerassimenko Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 6 (7) 6 (7) 7
7
6 (7) 0 (7) 32 (42)
Aaro Kristjuhan Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7
2 (3) 1 (2) 31 (33)
Jaanika Raik Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 7
7
7
6
3 (7) 1
31 (35)
Laura Olek Tallinn Tallinna Reaalkool 7
3 (2) 7
7
7
0
31 (30)
Rael Kalda Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
5
7
7 (6) 5
0
31 (30)
Kaspar Valk Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
4 (2) 7
7
0
30 (28)
Joosep Viik Tallinn Tallinna Reaalkool 7
7
2 (0) 7 (4) 7
0 (2) 30 (27)
Kerle Palmiste Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 7
7
5 (7) 4 (6) 7
0
30 (34)
Rasmus Jaagant Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
4
4
0
29
Rasmus Lellep Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
4
7
5
0
29
Hanna Maria Saik Tallinn Tallinna Reaalkool 7
4 (3) 2
7
7
2 (4) 29 (30)
Kai-Brith Kalda Tallinn Tallinna Reaalkool 7
6
7
4 (6) 5 (1) 0 (2) 29 (29)
Rao Zvorovski Tallinn Tallinna Reaalkool 7
7
7
1
7 (4) 0 (1) 29 (27)
Mikael Rahhelgauz Tallinn Tallinna Reaalkool 7
6 (5) 7
2 (1) 7
0
29 (27)
Kertu Traks Tallinn Tallinna Reaalkool 7
6
3
7
6 (2) 0
29 (25)
Aleksei Gratšov Narva Narva Soldino Gümnaasium 7
6
5 (6) 5
6
0
29 (30)
Kirti Haller Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
7
4 (3) 4 (3) 7
0
29 (27)
Johannes Vallikivi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
4
7
3 (2) 0
28 (27)
Martin Vasar Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6 (4) 7 (6) 3 (4) 4
0
27 (25)
Vladimir Sednev Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
2 (0) 4 (5) 7 (4) 0
27 (23)
Artur Vaino Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 6
5
7
4 (6) 5 (6) 0 (7) 27 (37)
Hendriico Merila Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7
7
2
7
4 (5) 0 (4) 27 (32)
Hendrik Vija (6.klass) Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 6 (7) 3
7
7 (6) 3 (6) 0
26 (29)
Tuule Müürsepp Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5
7
7 (4) 5 (2) 2 (4) 0
26 (22)
Maria Ivantšenko Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 7
2
7
7
1 (2) 2
26 (27)
Raul Niit Tallinn Tallinna Reaalkool 7
4 (0) 5 (7) 7
0
3
26 (24)
Deniss Šutov Narva Narva Keeltelütseum 7
7
2 (0) 4 (5) 6 (7) 0 (3) 26 (29)
Kirill Grjaznov Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
5
1
7
6 (3) 0 (2) 26 (25)
Markus Punnar Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
5 (7) 2
4 (5) 0
25 (28)
Martin Posselt Munck Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
3 (4) 7
1 (2) 0
25 (27)
Andre Litvin Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
3 (1) 5
7
0
3 (2) 25 (22)
Teet Saar Tallinn Tallinna Reaalkool 6 (7) 7
4 (5) 7
1 (0) 0
25 (26)
Kertu Kõss Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 7
3
2 (0) 7
6 (4) 0 (2) 25 (23)
Anette Baum Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
4
7
4 (6) 3 (4) 0 (4) 25 (32)
Georg Kõivumägi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
5 (7) 2 (1) 3 (4) 0
24 (26)
Kerli Tali Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
2 (3) 6 (7) 7
2 (1) 0
24 (25)
Verner Sääsk Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
5 (4) 3
7
3 (4) 0
24 (24)
Jaan Kristjan Kaasik Tallinn Tallinna Reaalkool 7
2
4 (5) 7 (5) 4
0 (2) 24 (25)
Liis Hiie Tallinn Tallinna Reaalkool 7
0
7
7
3
0 (1) 24 (25)
Risto Luuri Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
7
3 (2) 5 (7) 2 (3) 0 (1) 24 (27)
Karin Allik Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7
2
6
5 (7) 4 (5) 0 (4) 24 (31)
Rauno Kivimägi Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
2
7
7
1
0 (4) 24 (28)
Elizavetta Krjukova Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
3 (4) 7
0
0 (2) 24 (27)
Kristjan Pärn Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
1
7
7 (6) 1 (4) 0 (2) 23 (27)
Valeria Ušanova Narva Narva Kreenholmi Gümnaasium 7
7
5 (6) 2 (7) 2 (0) 0 (1) 23 (28)
Anneli Toomsalu Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
2
4
7
3
0
23
Ander Koppel Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
4 (2) 2 (1) 3
0 (4) 23 (24)
Allan Rist Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 7
5
2
4
5 (7) 0 (2) 23 (27)
Siret Jorro Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
7
5 (6) 1 (0) 3
0
23 (23)
Kätlin Regina Kirjanen Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
2
7
2 (4) 4
0
22 (24)
Doris Käämbre Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
2 (1) 7
1 (2) 0
22 (22)
Laura Jõgi Tallinn Tallinna Reaalkool 7
1
7
7
0
0 (1) 22 (23)
Jelizaveta Lazonen Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 6
5 (6) 3
7
1 (2) 0 (5) 22 (29)
Elerin Eelmäe Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 6
6 (7) 1
3 (2) 5 (6) 0 (1) 21 (23)
Laura Jõgar Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
1
4
5
4 (5) 0
21 (22)
Adele Alavere Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 7
1 (0) 5 (7) 2 (1) 3
3 (5) 21 (23)
Aleks Kožajev Narva Narva Vanalinna Riigikoo 7
7
2
1
1 (0) 2 (5) 20 (22)
Katarina Vainult Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
2
4 (2) 7
0
0 (4) 20 (22)
Mart Vaino Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 7
7
2 (6) 1
3
0 (5) 20 (29)


9. märts 2015
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee