2014.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkonnavooru kui ka lahtiste võistluste põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

NB! Lõppvoorule ja huvipäevale kutsutud õpilastel palume teatada Teaduskooli oma osavõtust ning lõppvoorule kutsutute puhul öelda, kas vajate Tartus majutust.
Täpsema info ning huvipäeva ja lõppvooru ajakavad leiate varsti Teaduskooli matemaatikaolümpiaadi veebilehelt.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 4. aprillil Tartus kutsutakse

7. klassist:

1 Toomas Tennisberg Tartu Kesklinna Kool
2 Ellen Leib Tartu Kommertsgümnaasium
3 Aksel Bulavs Tartu Kesklinna Kool
4 Annika Jaakson Parksepa Keskkool
5 Sullo Saan Tartu Kivilinna Gümnaasium
6 Karoliina Tomasson Tartu Kommertsgümnaasium
7 Hanna Sõnajalg Tartu Mart Reiniku Kool
8 Marie Tempel Tartu Kommertsgümnaasium
9 Anna Krupina Tallinna Õismäe Vene Lütseum
10 Karl Suurkaev Gustav Adolfi Gümnaasium
11 Tormi Ariva Viljandi Kesklinna Kool
12 Maarja Täht Pärnu Vanalinna Põhikool
13 Uku Jõgi Ilmatsalu Põhikool
14 Andres Kauri Kehtna Põhikool
15 Hannes Kuslap Miina Härma Gümnaasium
16 Anna Talas Miina Härma Gümnaasium
17 Serafima Afanasieva Tallinna Õismäe Vene Lütseum
18 Rene Piik Tallinna Reaalkool
19 Siret Siim Tallinna Reaalkool
20 Anastasija Kaplun Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
21 Helena Olesk Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
22 Semjon Kravtšenko Kohtla-Järve Slaavi Põhikool
23 Kaarel Kangro Elva Gümnaasium
24 Gariina Kudritskaja Muhu Põhikool

8. klassist:

1 Kaarel Hänni Tallinna Prantsuse Lütseum
2 Karl Paul Parmakson Miina Härma Gümnaasium
3 Joosep Pärn Tallinna Inglise Kolledž
4 Andreas Teder Tartu Raatuse Gümnaasium
5 Airon Johannes Oravas Tallinna Prantsuse Lütseum
6 Oskar Aru Pärnu Koidula Gümnaasium
7 Keilin Turjakas Põltsamaa Ühisgümnaasium
8 Kauri Suur Tamsalu Gümnaasium
9 Kati Iher Tartu Descartes'i Lütseum
10 Tavo Annus Tallinna Reaalkool
11 Elina-Dariya Davydik Tallinna Õismäe Vene Lütseum
12 Sigrit Säga Ülenurme Gümnaasium
13 Karin Kruuse Nõo Põhikool
14 Roman Oleinik Narva Pähklimäe Gümnaasium
15 Roland Pärn Tartu Mart Reiniku Kool
16 Marija Koržova Tallinna Õismäe Vene Lütseum
17 Kirill Bedjuhhov Narva Pähklimäe Gümnaasium
18 Karl Viik Saarema Ühisgümnaasium
19 Ott Kärner Tornimäe Põhikool
20 Joosep Raudväli Saku Gümnaasium
21 Andri Luik Elva Gümnaasium
22 Robert Grankin Narva Humanitaargümnaasium
23 Kadri Jürissaar Imavere Põhikool
24 Maret Sõmer Kärdla Ühisgümnaasium
25 Aaron Avaste Jüri Gümnaasium

Olümpiaadi lõppvooru 8.-9. märtsil Tartus kutsutakse

9. klassist:

1 Joonas Jürgen Kisel Vanalinna Hariduskolleegium
2 Taavet Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium
3 Kaarel Hänni (8.klass) Tallinna Prantsuse Lütseum
4 Richard Luhtaru (7.klass) Miina Härma Gümnaasium
5 Rasmus Maide Tallinna Reaalkool
6 Tähvend Uustalu Tallinna Mustamäe Gümnaasium
7 Carel Kuusk Tallinna Prantsuse Lütseum
8 Frida Laigu Gustav Adolfi Gümnaasium
9 Laura Olek Tallinna Reaalkool
10 Hartvig Tooming Tallinna Prantsuse Lütseum
11 Mark Gerassimenko Kohtla-Järve Maleva Põhikool
12 Rao Zvorovski Tallinna Reaalkool
13 Verner Sääsk Tartu Annelinna Gümnaasium
14 Kristjan Kõiv (7. klass) Rapla Vesiroosi Gümnaasium
15 Paul Kerner Tallinna Tõnismäe Reaalkool
16 Joosep Viik Tallinna Reaalkool
17 Hendriico Merila Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
18 Ilja Smirnov Narva Humanitaargümnaasium
19 Andreas Vija Miina Härma Gümnaasium
20 Karolina Tammemaa Valga Põhikool
21 Mikael Raihhelgauz Audentese Erakool
22 Rasmus Jaagant Pühajärve Põhikool
23 Jaan Kristjan Kaasik Tallinna Reaalkool
24 Karin Niinemets Viljandi Paalalinna Kool
25 Kirill Grjaznov Jõhvi Vene Gümnaasium
26 Mihhail Lebedev Tallinna Tõnismäe Reaalkool
27 Aaro Kristjuhan Miina Härma Gümnaasium
28 Kati Iher (8. klass) Tartu Descartes'i Lütseum
29 Toomas Tennisberg (7. klass) Tartu Kesklinna Kool

10. klassist:

1 Andres Unt Tallinna Reaalkool
2 Elo Maria Pauman Hugo Treffneri Gümnaasium
3 Jaagup Kirme Tallinna Reaalkool
4 Svenno Saan Hugo Treffneri Gümnaasium
5 Oliver Nisumaa Tallinna Reaalkool
6 Edward Erelt Tallinna Reaalkool
7 Mark Laasu Hugo Treffneri Gümnaasium
8 Jonatan Kalmus Hugo Treffneri Gümnaasium
9 Kristjan Kongas Tallinna Reaalkool
10 Mirjam Iher Hugo Treffneri Gümnaasium
11 Eva-Maria Tõnson Hugo Treffneri Gümnaasium
12 Ilja Siroš Jõhvi Vene Gümnaasium
13 Markus Rene Pae Gustav Adolfi Gümnaasium
14 Ott Adermann Tallinna Reaalkool
15 Ilja Zebergs Tallinna Reaalkool
16 Sander Tamm Kuressaare Gümnaasium
17 Eke Tominga Kilingi-Nõmme Gümnaasium
18 Siim Christian Reppo-Sirel Hugo Treffneri Gümnaasium
19 Kristo Karl Aedma Pärnu Koidula Gümnaasium
20 Käthy Rannaste Kallavere Keskkool
21 Mark Joel Tamm Hugo Treffneri Gümnaasium
22 Alfred Saidlo Tallinna Reaalkool
23 Tatjana Marhivka Loksa Gümnaasium
24 Pjotr Kruglov Ahtme Gümnaasium
25 Gleb Stepanov Ahtme Gümnaasium

11. klassist:

1 Triinu Veeorg Tallinna Reaalkool
2 Simmo Saan Hugo Treffneri Gümnaasium
3 Aet Abramson Tallinna Reaalkool
4 Joonas Kalda Tallinna Reaalkool
5 Mihkel Roomet Tallinna Reaalkool
6 Hans Daniel Kaimre Hugo Treffneri Gümnaasium
7 Magnus Kaldjärv Saaremaa Ühisgümnaasium
8 Tiit Hendrik Piibeleht Gustav Adolfi Gümnaasium
9 Vadim Šved Tallinna Tõnismäe Reaalkool
10 Villem Tõnisson Hugo Treffneri Gümnaasium
11 Triinu Hordo Hugo Treffneri Gümnaasium
12 Anti Kaar Tallinna Reaalkool
13 William Vaask Gustav Adolfi Gümnaasium
14 Egert Männisalu Tallinna Reaalkool
15 Erik Amor Pärnu Koidula Gümnaasium
16 Alexander Linnamäe Tallinna Reaalkool
17 Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium
18 Madis Janno Paide Ühisgümnaasium
19 Rasmus Kisel Gustav Adolfi Gümnaasium
20 Karl Marti Toots Pärnu Koidula Gümnaasium
21 Andri Parvelo Hugo Treffneri Gümnaasium
22 Priidik Gallagher Tartu Jaan Poska Gümnaasium
23 Ergo Nigola Gustav Adolfi Gümnaasium
24 Siim Düüna Rapla Ühisgümnaasium
25 Jana Kamoza Paldiski Ühisgümnaasium

12. klassist:

1 Kaur Kristjuhan Hugo Treffneri Gümnaasium
2 Oliver-Matis Lill Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium
3 Daniil Demišin Narva Humanitaargümnaasium
4 Stella Veski Gustav Adolfi Gümnaasium
5 Valeri Randalainen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
6 Maria Krajuškina Tallinna Reaalkool
7 Liisi Metsoja Hugo Treffneri Gümnaasium
8 Anu Parvelo Hugo Treffneri Gümnaasium
9 Elina Ild Pärnu Koidula Gümnaasium
10 Anna Jakubova Miina Härma Gümnaasium
11 Mattias Lass Tallinna Reaalkool
12 Annika Kluge Tallinna Õismäe Gümnaasium
13 Simo Pähk Viljandi Gümnaasium
14 Kristi Ernits Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
15 Uku-Kaspar Uustalu Tallinna Reaalkool
16 Rando Aomere Pärnu Koidula Gümnaasium
17 Aleksei Kubarski Nõo Reaalgümnaasium
18 Andreas Nagel Nõo Reaalgümnaasium
19 Stepan Fjodorov Narva Humanitaargümnaasium
20 Julia Sizova Narva Kesklinna Gümnaasium
21 Patrick Teppor Jõhvi Gümnaasium
22 Raid Vellerind Tallinna Reaalkool


22. veebruar 2014
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee