2014.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

9. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Joonas Jürgen Kisel Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 18
7
7
7
7 (6) 46 (45)
Taavet Kalda Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 20
5 (6) 7
3 (2) 7
42 (42)
Kaarel Hänni (8.klass) Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 18
6 (7) 5
7
5 (3) 41 (40)
Richard Luhtaru (7.klass) Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
6 (7) 4 (3) 7
7
40 (40)
Rasmus Maide Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
5 (7) 5 (7) 7
6
39 (43)
Tähvend Uustalu Tallinna linn Tallinna Mustamäe Gümnaasium 14
5 (6) 7
7
4
37 (38)
Carel Kuusk Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 10
5 (7) 4 (5) 7
7
33 (36)
Frida Laigu Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 12
5 (7) 7
6 (7) 2
32 (35)
Laura Olek Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
5 (7) 7
7
1 (0) 32 (33)
Hartvig Tooming Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 12
5 (6) 7
1
7 (6) 32 (32)
Mark Gerassimenko Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Maleva Põhikool 12
2
3
6 (7) 7
30 (31)
Rao Zvorovski Tallinna linn Tallinna Reaalkool 13
4
5 (7) 2 (1) 3 (0) 27 (25)
Verner Sääsk Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 11
2 (1) 3 (4) 7
3
26 (26)
Kristjan Kõiv (7. klass) Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 10
5 (7) 6
0
5
26 (28)
Paul Kerner Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
3 (2) 3 (4) 0
7 (6) 25 (24)
Joosep Viik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 10
3
3
7
1
24
Hendriico Merila Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 11
2 (1) 2
7
2
24 (23)
Ilja Smirnov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 12
4 (5) 0
6 (7) 2 (5) 24 (29)
Andreas Vija Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
1
1
7
7
23
Karolina Tammemaa Valgamaa Valga Põhikool 10 (12) 1
5
7
0 (7) 23 (32)
Mikael Raihhelgauz Tallinna linn Audentese Erakool 10
3 (2) 5 (4) 3
1 (2) 22 (21)
Rasmus Jaagant Valgamaa Pühajärve Põhikool 6
2 (1) 5 (7) 7
2 (7) 22 (28)
Jaan Kristjan Kaasik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 8
4
2
7
0
21
Karin Niinemets Viljandimaa Viljandi Paalalinna Kool 3
5 (6) 3 (6) 7
3 (4) 21 (26)
Kirill Grjaznov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 8
1
1 (0) 7 (6) 4 (7) 21 (22)
Jekaterina Goidina Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 7
3 (4) 1 (3) 7
2 (3) 20 (24)
Kaspar Valk Tartu linn Tartu Mart Reiniku Kool 7
3 (2) 1
7
2
20 (19)
Aaro Kristjuhan Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 3
2
7 (2) 6
2 (3) 20 (16)
Raul Niit Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6
3
3
7
1
20
Ander Koppel Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 10
3 (2) 0 (1) 7
0 (1) 20 (21)
Jevgenia Kruglova Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 8
3
1 (2) 7
1 (2) 20 (22)
Doris Käämbre Tartumaa Nõo Põhikool 8
3 (2) 1 (0) 7
1 (2) 20 (19)
Valeria Ušanova Narva linn Narva Kreenholmi Gümnaasium 4
2
0
7
7
20
Teet Saar Läänemaa Haapsalu Põhikool 8
0
6 (7) 1 (0) 5 (2) 20 (17)
Jürgen Luus Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 6
3 (2) 3 (5) 7
0
19 (20)
Kertu Kõss Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 4
5 (6) 3 (1) 1
6 (5) 19 (17)
Aleksei Gratšov Narva linn Narva Soldino Gümnaasium 10
0 (1) 0
7
2 (7) 19 (25)
Brit Keskra Raplamaa Kohila Gümnaasium 9
7 (5) 1 (3) 1
1 (3) 19 (21)
Kirti Haller Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 8
1
0
7
3
19
Karina Valdas Põlvamaa Krootuse Põhikool 6
0 (1) 0
7
6
19 (20)
Rivo Raudsik Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 8 (7) 1
1 (3) 6 (7) 2 (3) 18 (21)
Kerli Tali Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 10
1 (2) 2 (3) 2 (1) 3 (4) 18 (20)
Kadi-Liis Kuum Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 9
2 (1) 1 (2) 1
5
18 (18)
Lauri Martin Rannu Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 5
2 (1) 1
7
3
18 (17)
Maris Kluge Tallinna linn Tallinna Õismäe Gümnaasium 12
2
0 (1) 3
1 (0) 18 (18)
Liis Hiie Tallinna linn Tallinna Reaalkool 8
2
1
7
0
18
Jaanika Raik Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 11
1 (2) 4
1
1 (0) 18 (18)
Lisanne Nääb Viljandimaa Viljandi Jakobsoni Kool 4
2 (0) 0 (2) 7
5
18 (18)
Aleksandr Rassadin Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 6
3
0
7
2
18
Ode Laik Valgamaa Valga Põhikool 8
4 (5) 2 (6) 1
3 (7) 18 (27)
Anette-Johanna Park Valgamaa Valga Põhikool 7
3 (2) 1
0
7
18 (17)
Markus Ausmeel Tallinna linn Tallinna Reaalkool 4
3
2 (4) 7
1
17 (19)
Ksenia Shenkina Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 8
0 (2) 0
7
2 (1) 17 (18)
Aleksander Krjukov Tallinna linn Tallinna Tehnikagümnaasium 11
1
4
1
0
17
Vladimir Sednev Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 6
2
1
6 (7) 2 (3) 17 (19)
Mikhail Ayzup Narva linn Narva Soldino Gümnaasium 8
1 (2) 2 (0) 1
5
17 (16)
Rainer Bõkov Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 6
3 (4) 0 (3) 1 (2) 7
17 (22)
Adele Alavere Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 6
3
0
1 (2) 7
17 (18)
Kristjan Pärn Tartu linn Tartu Mart Reiniku Kool 8
3 (2) 3
0
2 (3) 16 (16)
Iiris Õunmaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 8
2 (4) 3
1
2
16 (18)
Triin Taal Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5
1 (0) 1 (2) 7
2 (5) 16 (19)
Karin Allik Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 5
2
0 (1) 7
2 (7) 16 (22)
Aleks Kožajev Narva linn Narva Vanalinna Riigikool 10
2
3
1
0
16
Egert Möller Jõgevamaa Jõgeva Põhikool 6
3 (2) 0 (1) 7
0 (1) 16 (17)
Ingrid Tärk Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 4
1
1 (2) 6 (7) 4
16 (18)
Kadi Kaldmäe Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6 (7) 2 (1) 0 (1) 7 (6) 1 (2) 16 (17)
Sten Ärm Harjumaa Saku Gümnaasium 6
1
1 (3) 1
7
16 (18)
Anna-Helena Inno Harjumaa Kose gümnaasium 6
0 (1) 3 (2) 7 (6) 0 (1) 16 (16)
Greta Ilmas Tartu linn Tartu Mart Reiniku Kool 4
1
1
6 (7) 3
15 (16)
Anette Baum Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 10
2 (1) 2
1 (2) 0 (2) 15 (17)
Diana Seppenin Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 6
1 (2) 0 (2) 1
7
15 (18)
Romet Martjan Jõgevamaa Lustivere Põhikool 8
5
1 (2) 1
0 (1) 15 (17)
Rasmus Lellep Tartu linn Tartu Veeriku Kool 6
0 (1) 1 (2) 6 (7) 1 (3) 14 (19)
Liisa Kübarsepp Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 8
2 (1) 1 (2) 2 (4) 1 (3) 14 (18)
Rauno Jaaska Lääne-Virumaa Rakvere Põhikool 9
1 (2) 0 (3) 1
3
14 (18)
Siret Sillar Harjumaa Laagri Kool 4
2 (1) 1 (3) 4 (7) 3
14 (18)
Anita Kozlova Tartu linn Tartu Vene Lütseum 4
2 (4) 1 (2) 6 (7) 0 (3) 13 (20)
Kätlin Regiina Kirjanen Tartu linn Tartu Erakool 4
1
0 (2) 7
1 (6) 13 (20)
Eleriin Varek Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
3 (2) 1 (5) 0
1 (3) 12 (17)
Viktoria Strelnikova Harjumaa Paldiski Vene Põhikool 5
0
4
3 (4) 0 (5) 12 (18)
Pavel Tsõkarev Sillamäe linn Sillamäe Kannuka Kool 5
1 (3) 1 (7) 1
3
11 (19)


Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee