2014.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

8. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Kaarel Hänni Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 18
7
7
7
39
Karl Paul Parmakson Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 20
6
7
5 (2) 38 (35)
Joosep Pärn Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 20
7
7
3
37
Andreas Teder Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 20
7
6 (5) 2
35 (34)
Airon Johannes Oravas Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 20
7
7
1 (0) 35 (34)
Oskar Aru Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 20
7
6
2
35
Keilin Turjakas Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 20
4 (5) 7
3 (5) 34 (37)
Kauri Suur Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 20
5 (6) 7
2
34 (35)
Kati Iher Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 18
6
7 (6) 2
33 (32)
Tavo Annus Tallinna linn Tallinna Reaalkool 19
5 (7) 7
2 (3) 33 (36)
Elina-Dariya Davydik Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 18
6
7
2 (3) 33 (34)
Sigrit Säga Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 20
4 (5) 7
2 (7) 33 (39)
Karin Kruuse Tartumaa Nõo Põhikool 18
6
7
2 (6) 33 (37)
Roman Oleinik Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 18
6
7 (5) 2 (1) 33 (30)
Roland Pärn Tartu linn Tartu Mart Reiniku Kool 20
3 (6) 7
2 (3) 32 (36)
Marija Koržova Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 16
7
7
2 (3) 32 (33)
Kirill Bedjuhhov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 18
5 (3) 7
2 (6) 32 (34)
Karl Viik Saaremaa Saarema Ühisgümnaasium 18
5
7
2 (5) 32 (35)
Ott Kärner Saaremaa Tornimäe Põhikool 16
6
7
3 (2) 32 (31)
Joosep Raudväli Harjumaa Saku Gümnaasium 18
5 (7) 7
2 (7) 32 (39)
Andri Luik Tartumaa Elva Gümnaasium 18
7
6
- (0) 31 (31)
Robert Grankin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 20
2
7
2 (6) 31 (35)
Kadri Jürissaar Järvamaa Imavere Põhikool 16
6 (7) 6 (2) 3 (7) 31 (32)
Maret Sõmer Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 16
7 (6) 7
1 (0) 31 (29)
Aaron Avaste Harjumaa Jüri Gümnaasium 20
4 (2) 7
0
31 (29)
Loona Volke Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
2
7
3 (2) 30 (29)
Jakob Univer Viljandimaa Viljandi Jakobsoni Kool 18
5
7
0 (1) 30 (31)
Sander Lõhmus Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 18
5 (6) 5 (2) 2 (6) 30 (32)
Silvia Hiie Aabloo Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
7
2
2 (3) 29 (30)
Annabel Talts Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 18
2
7
2
29
Jaan Pitšugin Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 18
2
7
2 (3) 29 (30)
Artjom Pahhomov Tallinna linn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 20
0
7
2 (3) 29 (30)
Jaanus Lekko Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 18
2
7
2 (3) 29 (30)
Leonardo Sooväli Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 18
2
7
2 (3) 29 (30)
Marie Anna Blehner Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 18
2
7
2
29
Jasper Jõgi Jõgevamaa Jõgeva Põhikool 18
3 (6) 6 (5) 2 (3) 29 (32)
Johanna Angela Bremen Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 20
5 (6) 2
2
29 (30)
Emil Errapart Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 18
2
7
2
29
Paul Silm Harjumaa Viimsi Kool 16
3 (5) 7
3 (7) 29 (35)
Karl Reimand Harjumaa Keila Kool 18
2
7
2 (7) 29 (34)
Herman Rull Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 18
2
6
2
28
Diana Mällo Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 18
3
7
- (0) 28 (28)
Kristina Lillo Tartu linn Tartu Mart Reiniku Kool 14
5 (6) 6
3 (2) 28 (28)
Arko Narits Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 18
6
2
2
28
Sander Metsküla Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 18 (20) 5 (7) 3
2 (0) 28 (30)
Kalle Johannes Reinmets Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
5
7
2 (3) 28 (29)
Hanna-Stiina Tornius Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 18
6
2
2
28
Indrek Anissimov Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 18
2
7
1 (0) 28 (27)
Markus Bachmann Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 16
3 (5) 7
2 (7) 28 (35)
Katri Kuhi Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 20
4
2
2
28
Joosep Kaimre Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 16
2
7
2
27
Jekaterina Slavnova Tallinna linn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 18
0 (2) 7
2
27 (29)
Maria Keridon Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
2
7
0
27
Pavel Zjaikin Tallinna linn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 16
7
2 (1) 2 (3) 27 (27)
Mait Allas Viljandimaa Heimtali Põhikool 12
6
7
2 (3) 27 (28)
Marta Miil Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 18
2
5 (6) 2
27 (28)
Arina Fedorova Pärnu linn Pärnu Vene Gümnaasium 18
2
7
- (0) 27 (27)
Liisa Siirak Lääne-Virumaa Väike - Maarja Gümnaasium 20
5 (6) 2
0
27 (28)
Madis Steinberg Pärnumaa Vändra Gümnaasium 20
3 (5) 4
0
27 (29)
Gleb Stepanov Tallinna linn Lasnamäe Gümnaasium 16
1 (4) 7
2 (3) 26 (30)
Hans Oskar Aaviksoo Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
5
7
2 (3) 26 (27)
Janeli Arukask Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 20
1 (2) 3
2
26 (27)
Teele Kaldaru Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 16
7
3
0 (1) 26 (27)
Siim Aksel Amer Harjumaa Loksa Gümnaasium 16
1 (7) 7
2 (7) 26 (37)
Roomet Riho Pung Harjumaa Laagri Kool 16
3 (6) 7
0
26 (29)
Tanel Reigo Harjumaa Viimsi Kool 18
4 (7) 2 (0) 2
26 (27)
Henrik Rank Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 14
4 (6) 7
0
25 (27)
Anna-Liis Mõttus Valgamaa Valga Põhikool 10
7
6
2 (6) 25 (29)
Arina Makarenko Harjumaa Paldiski Vene Põhikool 16
0
7
2 (4) 25 (27)
Simo Oskar Juvanen Raplamaa Käru Põhikool 14
2 (3) 6 (7) 2 (6) 24 (30)
Marten Kuusemets Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 20
4 (6) - (0) 0 (2) 24 (28)
Isabel Mae Valgamaa Otepää Gümnaasium 18
0 (2) 4 (5) 2
24 (27)
Andres Pärnpuu Läänemaa Haapsalu Põhikool 14
0
7
2 (7) 23 (28)
Renee Trei Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 14
2
5 (7) 2 (4) 23 (27)
Madis Niinemets Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 14
1 (4) 6 (7) 2 (5) 23 (30)
Piia Tomingas Läänemaa Haapsalu Põhikool 10
3 (5) 7
2 (7) 22 (29)
Kertu Kiivit Läänemaa Haapsalu Põhikool 12
2
5 (7) 2 (7) 21 (28)
Kalev Neigaus Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 12 (14) 5 (7) 4 (7) 0
21 (28)


Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee