2014.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

7. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Toomas Tennisberg Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 20
7
6 (5) 5 (4) 38 (36)
Ellen Leib Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 20
7 (6) 3 (4) 7
37 (37)
Aksel Bulavs Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 20
7
3
7 (6) 37 (36)
Annika Jaakson Võrumaa Parksepa Keskkool 18
7
5 (6) 7
37 (38)
Sullo Saan Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 20
7
4 (5) 5 (4) 36 (36)
Karoliina Tomasson Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18
7
4 (3) 7
36 (35)
Hanna Sõnajalg Tartu linn Tartu Mart Reiniku Kool 16
7
7
5 (4) 35 (34)
Marie Tempel Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18
7
7 (5) 3
35 (33)
Anna Krupina Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 18
7
5 (7) 5
35 (37)
Karl Suurkaev Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 18
7
6 (7) 4
35 (36)
Tormi Ariva Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 18
6 (7) 4 (7) 7
35 (39)
Maarja Täht Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 20
6 (7) 4 (7) 5
35 (39)
Uku Jõgi Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 18
7
6 (7) 4 (3) 35 (35)
Andres Kauri Raplamaa Kehtna Põhikool 20
6 (7) 5 (7) 4
35 (38)
Hannes Kuslap Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
7
6 (7) 5
34 (35)
Anna Talas Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
7
4 (5) 5 (4) 34 (34)
Serafima Afanasieva Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 18
6 (7) 3
7
34 (35)
Rene Piik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
6 (7) 3
7
34 (35)
Siret Siim Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
7
3
4
34
Anastasija Kaplun Tallinna linn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 18
7
4 (3) 5
34 (33)
Helena Olesk Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 14
7
7
6 (7) 34 (35)
Semjon Kravtšenko Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 16
7
4
7
34
Kaarel Kangro Tartumaa Elva Gümnaasium 18
7 (6) 2 (5) 7
34 (36)
Gariina Kudritskaja Saaremaa Muhu Põhikool 14
7
6
7
34
Kirke Joamets Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
7
5
5
33
Robin Haljak Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
7
4 (6) 4 (5) 33 (36)
Ramona Mägi Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 16
7
6 (7) 3
32 (33)
Karl Oskar Pungas Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 18
7
2
5
32
Martin Puškin Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 14
7
6
5
32
Angelika Anette Antsmäe Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 14
7
6
5
32
Andrei Kolomõtsev Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Maleva Põhikool 18
7
3 (2) 4
32 (31)
Kristin Düüna Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 18
6 (7) 4
4 (3) 32 (32)
Rauno Pahapill Järvamaa Laupa Põhikool 14
7
6
5
32
Siim Kruusimäe (6.klass) Tallinna linn Tallinna Laagna Gümnaasium 14
7
3 (5) 7
31 (33)
Silver Suup Tallinna linn Tallinna Tehnikagümnaasium 16
7
5
3
31
Siim Liinat Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
7
7
3
31
Helen Alev Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 16
7
3 (7) 5 (7) 31 (37)
Henri Tamm Viljandimaa Viljandi Paalalinna Kool 16
7
3 (7) 5
31 (35)
Suvi-Mari Parts Viljandimaa Tääksi Põhikool 18
4
5 (7) 4
31 (33)
Krister Kansi Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 14
7
7
3 (2) 31 (30)
Kristiina Veskimeister Saaremaa Muhu Põhikool 18
6
3
4 (5) 31 (32)
Danel Tiitma Saaremaa Orissaare Gümnaasium 18
7
3
3
31
Harli Lees Hiiumaa Käina Gümnaasium 14
7
5
5 (7) 31 (33)
Erki Külaots Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
7
3 (2) 2 (3) 30 (30)
Lija Mežinskaja Tallinna linn Tallinna Arte Gümnaasium 14
7
2 (3) 7
30 (31)
Diana Poluškina Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 14
7
7
2 (3) 30 (31)
Valentin Kirjan Tallinna linn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 14
6
3
7
30
Eliizabeth Mändul Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 12
7
7
4 (6) 30 (32)
Heleen Saarse Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 16
7
3 (4) 4 (7) 30 (34)
Maria Rizo Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 15
7
5
3
30
Kaarel Vesilind Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
6
2 (4) 3
29 (31)
Oliver Rass Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
6
4
3
29
Elisabeth Margarethe Kikas Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
6
5
4
29
Triin Schaffrik Jõgevamaa Puurmani Mõisakool 16
7
1 (2) 5 (4) 29 (29)
Sander Saarpere Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 20
5
3
1 (0) 29 (28)
Raido Kiss Võrumaa Kääpa Põhikool 10
6
6
7
29
Helina Kivi Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 16
7
2
4
29
Mirjam Orav Harjumaa Saku Gümnaasium 12
7
3
7
29
Sarah Lannes Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 14
7
2
5 (6) 28 (29)
Anton Kaaleste Tartu linn Tartu Vene Lütseum 16
7
2
3
28
Auli Sander Tartu linn Tartu Veeriku Kool 16
7
2
3
28
Carmen Akkermann Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
7
5
0
28
Oliver Oll Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
7
5
0
28
Karl Aleksander Kaplinski Tartu linn Tartu Mart Reiniku Kool 16
7
0
5
28
Gerli Savila Tallinna linn Tallinna Laagna Gümnaasium 10
7
4
7
28
Karl-Olaf Olmann Tallinna linn Tallinna Kuristiku Gümnaasium 14
7
3
4
28
Sonja Maria Roosson Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 14
7
0
7
28
Erik Ivar Haav Viljandimaa Kalmetu Põhikool 12
5
7
4
28
Karl-Enrik Kriis Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12 (13) 6
4
6
28 (29)
Vjatšeslav Koloskov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 14
7
0
7
28
Hedy Läets Saaremaa Salme Põhikool 15
7
3
3
28
Eleriin Miilman Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 16
7
5
0
28
Aleks Tammiksaar Pärnumaa Vändra Gümnaasium 16
6
3
3 (4) 28 (29)
Andres Alumets (5.klass) Pärnumaa Sauga Põhikool 18
5
5
0
28
Patrick Liik Tartumaa Nõo Põhikool 14
4
2 (3) 7
27 (28)
Ilja Boitšuk Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 14
6
4
3 (4) 27 (28)
Inga-Garmen Küttmann Läänemaa Lihula Gümnaasium 12
7
4
4 (5) 27 (28)
Ketlin Õunap Läänemaa Haapsalu Põhikool 14
7
3
3 (4) 27 (28)


Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee