2014.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

12. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Kaur Kristjuhan Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7
5
5
38
Oliver-Matis Lill Tallinna linn Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium 7
7
5
5
5 (6) 7
36 (37)
Daniil Demišin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 6 (3) 6
3 (7) 6
4
6
31 (32)
Stella Veski Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
2 (1) 7
1
4 (7) 28 (30)
Valeri Randalainen Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7
7
4 (5) 7
2 (7) 0
27 (33)
Maria Krajuškina Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
1 (0) 7
1
3 (7) 26 (29)
Liisi Metsoja Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
6
0
7
2 (7) 2
23 (28)
Anu Parvelo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (4) 7
2 (5) 7
1
1
23 (25)
Elina Ild Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
1 (0) 7
1 (2) 0
23 (23)
Anna Jakubova Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 6
7
0
6 (4) 3 (7) 0
22 (24)
Mattias Lass Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7 (6) 6 (7) 0
7
2 (3) 0
22 (23)
Annika Kluge Tallinna linn Tallinna Õismäe Gümnaasium 7
7
0
2 (1) 5
1
22 (21)
Simo Pähk Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
6 (7) 3 (7) 3 (1) 1
2
22 (25)
Kristi Ernits Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6 (7) 7
0 (1) 7
2 (7) 0
22 (29)
Uku-Kaspar Uustalu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 5 (7) 7
0
6
3 (4) 0
21 (24)
Rando Aomere Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7 (1) 6 (7) 0
7
1
0
21 (16)
Aleksei Kubarski Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6 (5) 7
0
7
1 (4) 0
21 (23)
Andreas Nagel Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 2
7
3 (6) 7
1 (3) 0
20 (25)
Stepan Fjodorov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 4 (5) 6 (5) 0
7
3 (4) 0
20 (21)
Julia Sizova Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 4 (5) 7
0 (2) 7 (6) 2
0
20 (22)
Patrick Teppor Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 6 (7) 6
2 (7) 2 (3) 2 (4) 2 (5) 20 (32)
Martin Kabanen Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (7) 7 (5) 1
6
0
0
19 (19)
Vaclav Polskoj Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5
7
0
6
1 (3) 0 (1) 19 (22)
Mari Liis Pedak Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
0
6
2
2 (5) 2
19 (22)
Anton Dorofejev Tallinna linn Tallinna Mustjõe Gümnaasium 3
6 (7) 2
7
1 (0) 0
19 (19)
Raigo Vilur Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 4 (7) 7
0
7
1 (0) 0
19 (21)
Maxim Gromov Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6
6 (7) 3
3 (2) 1
0
19 (19)
Maksim Lavrov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 4
7
2 (7) 2
2 (5) 2 (7) 19 (32)
Timothy Henry Charles Tamm Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 5 (2) 7
0
3 (2) 2
1
18 (14)
Juhan Raedov Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 3 (0) 6 (7) 1 (0) 7
1
0
18 (15)
Henri Sink Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 4 (7) 7
2 (1) 2 (1) 1 (3) 2
18 (21)
Kaarel Repän Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (5) 6 (4) 1
3
1
0
17 (14)
Heigo Ers Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3 (4) 5 (6) 2 (5) 6
1 (3) 0
17 (24)
Nadežda Avanessova Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 1
5 (6) 0
7 (5) 4 (7) 0
17 (19)
Mart Pae Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 0
3
6 (7) 7
1
0
17 (18)
Maria Maiorova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 0
6
0 (1) 7
2
2 (3) 17 (19)
Mariliis Jukk Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4 (7) 6 (7) 2
3 (4) 1 (2) 0
16 (22)
Carl-Thomas Piller Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (5) 0
2 (5) 7
0 (3) 1
16 (21)
Siim Sammul Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3 (0) 6 (7) 0 (1) 2 (0) 3 (6) 2
16 (16)
Anne Niin Tallinna linn Tallinna Reaalkool 4 (7) 5
0
6
1 (3) 0
16 (21)
Rauno Umborg Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 3
7
1 (6) 2
1 (2) 2
16 (22)
Martin Kaio Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 5
7
3 (5) 1
0
0
16 (18)
Magnar Aruoja Tartumaa Elva Gümnaasium 3
7
0
5
1
0
16
Alexander Milovidov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 5 (7) 7
0 (1) 2 (3) 2 (7) 0
16 (25)
Hanno Vene Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 0
7
0 (3) 7
1
0
15 (18)
Ruti Kirikmäe Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (7) 5 (6) 1
3 (2) 1
0
15 (17)
Evgeniy Brik Tartu linn Tartu Vene Lütseum 6
7 (6) 0
2
0 (2) 0
15 (16)
Kaarel Viikna Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
3 (0) 2 (3) 0
1 (2) 2
15 (14)
Martin Talvik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (7) 6 (7) 0
1 (7) 1
1 (2) 15 (24)
Deniss Šved Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4 (7) 5
0
5
1
0
15 (18)
Raid Vellerind Tallinna linn Tallinna Reaalkool 1 (3) 7
1 (0) 2 (1) 2 (4) 2
15 (17)
Karoliina Koppel Tallinna linn Tallinna Reaalkool 2
6 (7) 0
6
1
0
15 (16)
Hendrig Sellik Harjumaa Tabasalu Ühisgümnaasium 0
7
0
7
1
0
15
Sander Randaru Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2 (3) 6 (7) 0
3
3 (5) 0
14 (18)
Kaarel Kree Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 0 (3) 7
0
2 (1) 3 (5) 2
14 (18)
Janeli Õun Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 3 (5) 7
1
3
0
0
14 (16)
Tuule Sõber Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (6) 7 (5) 0
1
1 (2) 0
14 (14)
Alari Erik Tork Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 0
7
0 (1) 6
0
1
14 (15)
Bety Mehide Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 6 (7) 7
0
1
0
0
14 (15)
Hendrik Laas Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 4 (7) 0
1 (0) 7
0
2 (0) 14 (14)
Heigo Pikkor Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4 (7) 3 (2) 0
6 (5) 1
0
14 (15)
Reili Allmere Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 5 (6) 6 (7) 1
1 (2) 1
0
14 (17)
Relika Toome Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 6 (7) 6
0
2
0 (1) 0
14 (16)
Boriss Lebedev Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 3 (5) 6
0
2 (0) 2 (3) 0
13 (14)
Kuldar Koemets Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 0
6
0
6
1 (2) 0
13 (14)
Indrek Viires Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 3 (7) 7
0
2
1
0 (1) 13 (18)
Reelika Tõnisson Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 (6) 3
2 (6) 2 (4) 1 (3) 0 (4) 13 (26)
Rando Avarmaa Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 5 (7) 5 (6) 0
1
1
0
12 (15)
Jekaterina Maizik Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4 (7) 6 (7) 0
1
1 (3) 0 (1) 12 (19)
Mario Atonen Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 4 (7) 6
0
2
0
0
12 (15)
Nikita Kirienko Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 4 (7) 4 (5) 0
2
1
0
11 (15)
Heini Heinlaid Läänemaa Lihula Gümnaasium 3 (6) 3
0
2
1 (7) 2
11 (20)
Tiit Oja Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 1 (7) 6 (7) 0
2 (1) 1
0
10 (16)


Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee