2014.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

11. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Triinu Veeorg Tallinna linn Tallinna Reaalkool 4 (3) 7
7
7
7
7
39 (38)
Simmo Saan Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7 (6) 7 (6) 4
7
6 (7) 38 (36)
Aet Abramson Tallinna linn Tallinna Reaalkool 5
7
7
2 (1) 7
7
35 (34)
Joonas Kalda Tallinna linn Tallinna Reaalkool 4 (3) 7
7 (4) 2 (0) 7
7
34 (28)
Mihkel Roomet Tallinna linn Tallinna Reaalkool 3 (1) 7
7
0
7
7
31 (29)
Hans Daniel Kaimre Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (4) 7 (6) 7 (2) 4
0 (1) 7
30 (24)
Magnus Kaldjärv Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 4 (3) 7 (6) 7
3 (6) 7
2
30 (31)
Tiit Hendrik Piibeleht Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 6
7
0 (3) 6
7
3 (7) 29 (36)
Vadim Šved Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 2
6
5
1 (2) 7
7
28 (29)
Villem Tõnisson Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2 (7) 7
5 (6) 0
6 (3) 7
27 (30)
Triinu Hordo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 7 (4) 0
1 (3) 6
7
27 (27)
Anti Kaar Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6
5
2 (5) 0
7
7
27 (30)
William Vaask Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 6 (4) 7
2
0
7
5 (7) 27 (27)
Egert Männisalu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 5
7
6
2
5 (2) 2 (0) 27 (22)
Erik Amor Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7
0 (2) 4 (3) 2 (1) 27 (27)
Alexander Linnamäe Tallinna linn Tallinna Reaalkool 3 (4) 5 (6) 4 (5) 0 (1) 7
7
26 (30)
Kalle Klaos Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 4 (5) 7
1 (6) 1
6
7
26 (32)
Madis Janno Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 5 (4) 6 (7) 5 (2) 0 (1) 5 (6) 5 (7) 26 (27)
Rasmus Kisel Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 5 (4) 7
3 (5) 1
7
1
24 (25)
Karl Marti Toots Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
1 (3) 2
7 (3) 0 (2) 24 (24)
Andri Parvelo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3 (5) 7 (6) 3 (6) 1
7
2
23 (27)
Priidik Gallagher Tartu linn Tartu Jaan Poska Gümnaasium 5 (6) 7 (6) 2 (3) 0
7
2 (4) 23 (26)
Ergo Nigola Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 4
7
0
0
7 (3) 5 (7) 23 (21)
Siim Düüna Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 7
7 (4) 7 (5) 0
0
2 (4) 23 (20)
Jana Kamoza Harjumaa Paldiski Ühisgümnaasium 7
7 (6) 1 (6) 0
7
1 (5) 23 (31)
Toom Lõhmus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4
3 (4) 7
2 (3) 0
5
21 (23)
Joosep Henrik Sild Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 3
3
5 (3) 0 (1) 2
7
20 (19)
Maria Maloverjan Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 5
0 (1) 5 (6) 0
7
3 (7) 20 (26)
Maksim Kašura Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4 (7) 7
0
0
7 (5) 2 (0) 20 (19)
Karoliine Kurvits Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 6 (5) 7
0
0
7
0
20 (19)
Mariliis Reineberg Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 1
7
5
1 (0) 5 (4) 1 (7) 20 (24)
Silver Käsper Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 3
5 (4) 0 (1) 0
7
4 (1) 19 (16)
Mihhail Koževnikov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 6
0
6
0
7
0
19
Mikk Kull Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3
1 (2) 3 (6) 0
4
7 (6) 18 (21)
Annemai Avingu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6
3
0
0
7
2
18
Viktoria Budnik Tallinna linn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 3 (2) 7
0
1 (0) 7
0
18 (16)
Ago Tominga Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3
6 (7) 4
1
2
1 (4) 17 (21)
Fred Kasemaa Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3
1
5 (6) 1
3
3 (4) 16 (18)
Oliver Kängsepp Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2 (4) 7
2 (4) 0
5 (0) 0
16 (15)
Rodion Rõbakov Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3 (2) 7
3 (6) 0
2 (0) 1 (5) 16 (20)
Juss Jürisoo Tallinna linn Tallinna Reaalkool 5
4 (7) 0 (1) 2 (1) 0
5 (6) 16 (20)
Aleksei Kondratjev Harjumaa Maardu Gümnaasium 7 (6) 6
0 (1) 0
2
0 (1) 15 (16)
Maarja Niinemets Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 2
6
0
1
5
0 (1) 14 (15)
Maria Ivanova Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 6
5
1 (5) 0 (2) 1 (5) 1 (5) 14 (28)
Artjom Njumainen Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 4
7
0 (1) 0
2
1 (3) 14 (17)
Viktoria Kirpu Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 4
3 (1) 5 (4) 0
1
1 (7) 14 (17)
Inge Varik Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7
6 (7) 0
0
1 (0) 0 (3) 14 (17)
Darja Davõdova Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 6
1 (6) 0
0
5
1 (5) 13 (22)
Nikita Bakaljas Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 5 (4) 7
0 (4) 0
1
0 (4) 13 (20)
Marius Saak Läänemaa Läänemaa Ühisgümnaasium 5
7
0 (3) 0
1 (2) 0 (2) 13 (19)
Helle-Mai Piirsoo Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 3 (4) 1
1 (4) 0 (1) 7
0 (2) 12 (19)
Marek Sarkisjan Jõgevamaa Mustvee Vene Gümnaasium 4
7
0 (3) 0
1 (2) 0 (7) 12 (23)
Jaanika Juntson Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 1 (2) 4 (6) 0 (2) 1
2 (1) 3
11 (15)
Juta Mae Tallinna linn Tallinna Reaalkool 3
1 (2) 0 (3) 0
7
0
11 (15)
Silver Juvanen Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 5
6
0
0
0 (3) 0 (2) 11 (16)
Karl-Martin Lember Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 4
0
3 (5) 1 (4) 0
3 (7) 11 (20)
Anar Allaste Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3
4 (6) 0
0 (3) 2
0 (7) 9 (21)
Kadri Ann Prass Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 2 (7) 2 (4) 1
0
3 (2) 0 (1) 8 (15)
Merlin Palmar Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 3 (2) 1 (2) 0
1
2 (3) 0 (7) 7 (15)
Sten Teemant Valgamaa Otepää Gümnaasium 3
0
2 (3) 0
1 (3) 0 (7) 6 (16)
Tanel-Sigmar Sildoja Läänemaa Läänemaa Ühisgümnaasium 5 (6) 1 (3) 0 (1) 0
0 (3) 0 (3) 6 (16)
Mariethe-Piret Niglas Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 0 (2) 0 (3) 3
1 (0) 1 (4) 0 (5) 5 (17)
Jaagup Kuhi Valgamaa Valga Gümnaasium 1
4 (7) 0 (1) 0 (2) 0
0 (7) 5 (18)


Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee