2014.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

10. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Andres Unt Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
7 (4) 7
42 (39)
Elo Maria Pauman Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (5) 7 (6) 7
7
7
7
41 (39)
Jaagup Kirme Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
6 (5) 7
7
5 (4) 7
39 (37)
Svenno Saan Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7
7
7
2 (0) 7
37 (34)
Oliver Nisumaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (4) 7
7
3
7 (6) 7
37 (34)
Edward Erelt Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (4) 6
7
7
7
4 (0) 37 (31)
Mark Laasu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (4) 7
7
3 (5) 6 (7) 7
36 (37)
Jonatan Kalmus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7 (6) 7
3 (5) 7
5 (0) 36 (32)
Kristjan Kongas Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (7) 7 (6) 7
7
6
3 (2) 36 (35)
Mirjam Iher Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (5) 6 (5) 7
1 (5) 7
7
34 (36)
Eva-Maria Tõnson Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (4) 7
7
7
2 (7) 3 (0) 33 (32)
Ilja Siroš Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
7
5 (4) 6 (7) 1
5 (1) 31 (27)
Markus Rene Pae Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 6
7
7
1 (3) 3
6
30 (32)
Ott Adermann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (4) 7
7 (3) 1 (3) 4
5
30 (26)
Ilja Zebergs Tallinna linn Tallinna Reaalkool 4 (3) 7
7
4 (6) 3
5 (0) 30 (26)
Sander Tamm Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 5 (7) 7
6 (5) 3
3
6
30 (31)
Eke Tominga Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 7 (4) 6 (7) 7
1
2 (7) 7
30 (33)
Siim Christian Reppo-Sirel Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
6 (4) 1 (5) 3 (7) 5 (0) 29 (30)
Kristo Karl Aedma Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7 (2) 7
7
5
3 (7) 0
29 (28)
Käthy Rannaste Harjumaa Kallavere Keskkool 6 (4) 7
7 (6) 1 (4) 1 (2) 7
29 (30)
Mark Joel Tamm Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (5) 7
5
3 (5) 1 (7) 5 (0) 28 (29)
Alfred Saidlo Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
6
3
7
0
5 (0) 28 (23)
Tatjana Marhivka Harjumaa Loksa Gümnaasium 6 (5) 7
7
0
3 (5) 5 (1) 28 (25)
Jasper Ristkok Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5
7
6 (5) 0
2 (6) 7 (6) 27 (29)
Hendrik Rull Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (5) 7
5
1 (2) 2 (7) 5 (0) 27 (26)
Dana Haitina Tallinna linn Tallinna Humanitaargümnaasium 6
5
4
0
7
5 (0) 27 (22)
German Levenets Tallinna linn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 7 (5) 7
6 (3) 1 (3) 1
5 (0) 27 (19)
Katariina Kuum Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7 (5) 7
7
0 (1) 1 (2) 5
27 (27)
Pjotr Kruglov Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7 (6) 7
5 (6) 1 (5) 2 (6) 5 (1) 27 (31)
Claudius Franz Richard Rammul Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7 (5) 7
7
1 (2) 0
4 (5) 26 (26)
Anton Konovalov Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (2) 5
7
3 (5) 1 (4) 5 (0) 26 (23)
Rainer Vann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 2
7
7 (4) 2
3 (7) 5 (0) 26 (22)
Oskar Voldemar Lahesoo Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (4) 7
3
7 (6) 0
3 (0) 26 (20)
Olger Männik Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 5 (6) 5
7
1
1
7
26 (27)
Merilyn Elge Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 6 (5) 7
7
0
1
5 (1) 26 (21)
Liisi Jürjens Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 7 (4) 5
7
1
0
6 (2) 26 (19)
Gleb Stepanov Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 1
7
7
0
7 (5) 3
25 (23)
Joanna Kurvits Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7 (5) 6
5
0 (3) 1 (7) 5 (0) 24 (26)
Aaro Abolkaln Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 0
7
7
3 (5) 2 (7) 5 (0) 24 (26)
Miina Solveig Muru Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (4) 5
7
4
1
1 (0) 24 (21)
Ilmar Uduste Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
7
6 (5) 1 (2) 1
3 (0) 24 (21)
Märt Bakler Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (4) 6 (5) 7
3
0
2 (0) 24 (19)
Markus-Oliver Tamm Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 2
7
7
1 (0) 2 (7) 5 (0) 24 (23)
Martin Joonas Pariis Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 7 (4) 6
6 (7) 1
2
2
24 (22)
Margit Saal Valgamaa Otepää Gümnaasium 5
6 (7) 6
1 (3) 1 (2) 5 (0) 24 (23)
Tarmo Kullas Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 0
7
7
1 (5) 3 (7) 5 (0) 23 (26)
Dmitri Suško Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6 (4) 7
7
0
3
0
23 (21)
Hanna Britt Soots Tallinna linn Tallinna Reaalkool 5 (4) 5
6 (5) 3
3
1 (0) 23 (20)
Jörgen Jürine Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7 (5) 7
5 (6) 1
1 (2) 2
23 (23)
Jonne Rooma Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7
7
2
2
0 (1) 5 (1) 23 (20)
Anne-Marie Kottise Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 7
4
7
0
1
4 (1) 23 (20)
Laura Kaldjärv Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 2 (1) 5
5
3
1
7 (5) 23 (20)
Elis Kuusik Pärnumaa Vändra Gümnaasium 7 (4) 5
3
0
1
7
23 (20)
Kaarel Siimut Järvamaa Paide Gümnaasium 5
7
1
1 (2) 2 (7) 7
23 (29)
Aksel Allas Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4
6
6 (7) 2 (5) 2 (7) 2
22 (31)
Herman Meier Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (4) 7
7
1 (5) 1
0
22 (24)
Birgit Maidla Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6
5
5 (2) 3 (5) 1
2 (0) 22 (19)
Laura Rahnu Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 6
7
3 (6) 1
0 (1) 5 (2) 22 (23)
Kristjan Habakukk Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 2
7
5 (6) 0
0
7
21 (22)
Martin Ruut Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 6
5
7
0 (1) 2
1
21 (22)
Darja Pogodina Narva linn Narva Soldino Gümnaasium 7
7
4
0
0
3 (1) 21 (19)
Kristi Kuhi Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7 (6) 7
6 (5) 0
1
0
21 (19)
Arno Lehtsaar Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 6 (5) 7
5 (1) 0
2 (7) 0
20 (20)
Hendrik Hiir Tartu linn Tartu Jaan Poska Gümnaasium 1
7
3 (5) 1 (4) 2 (7) 5 (0) 19 (24)
Pille Jahisoo Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 1
3
6 (5) 0
2 (5) 7
19 (21)
Kristel Sepp Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 2
4
6
3 (5) 2
2 (0) 19 (19)
Andri Soone Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 0
6
7
0
1
5
19
Kaarel Koel Läänemaa Läänemaa Ühisgümnaasium 6
7
1 (5) 1
2 (4) 2
19 (25)
Jürgen Laks Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (5) 5
2
1 (5) 4 (7) 0
18 (24)
Jelena Kazak Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 0 (1) 7
7
0
4 (7) 0
18 (22)
Kristjan Laht Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (4) 4
4
1 (5) 1 (2) 2 (0) 18 (19)
Hardi Roosi Läänemaa Läänemaa Ühisgümnaasium 6
5
5 (7) 0
2 (4) 0
18 (22)
Kristjan Lääts Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 2
6
6
0 (1) 2
1 (4) 17 (21)
Annely Kasela Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 2 (7) 7
1 (5) 1
6 (7) 0
17 (27)
Einar Linde Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 7 (6) 6
1 (5) 1 (3) 1 (4) 0
16 (24)
Rihard Reimaa Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 0
7
7
0
1 (2) 0 (4) 15 (20)
Nadežda Parmenenkova Valgamaa Valga Gümnaasium 7
5
2 (7) 0
0
0
14 (19)


Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee