2013.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkonnavooru kui ka lahtiste võistluste põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

NB! Lõppvoorule ja huvipäevale kutsutud õpilastel palume teatada Teaduskooli oma osavõtust ning lõppvoorule kutsutute puhul öelda, kas vajate Tartus majutust.
Täpsema info ning huvipäeva ja lõppvooru ajakavad leiate Teaduskooli matemaatikaolümpiaadi veebilehelt.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 12. aprillil Tartus kutsutakse

7. klassist:

1 Richard Luhtaru Miina Härma Gümnaasium
2 Kaarel Hänni Tallinna Prantsuse Lütseum
3 Loona Volke Miina Härma Gümnaasium
4 Karl Paul Parmakson Miina Härma Gümnaasium
5 Kirill Bedjuhhov Narva Pähklimäe Gümnaasium
6 Joanna Hansen Tartu Erakool
7 Triin Mirjam Tark Põlva Ühisgümnaasium
8 Karl-Johan Pilve Pärnu Koidula Gümnaasium
9 Brita Kärt Vähejaus Tallinna Reaalkool
10 Rando Tõnso Tallinna Reaalkool
11 Peter Alex Mahhov Tallinna 21. Kool
12 Kristofer Sokk Tallinna Reaalkool
13 Arko Narits Tartu Tamme Gümnaasium
14 Kati Iher Tartu Descarets'i Lütseum
15 Airon Johannes Oravas Tallinna Prantsuse Lütseum
16 Karina Põdra Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
17 Joosep Pärn Tallinna Inglise Kolledž
18 Roland Pärn Mart Reiniku Kool
19 Annabel Talts Tartu Raatuse Gümnaasium
20 Lemme Tonsiver Tallinna Reaalkool
21 Saara Liis Jõerand Vanalinna Hariduskolleegium
22 Maria Keridon Tallinna Reaalkool
23 Pavel Zjaikin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium

8. klassist:

1 Laura Olek Tallinna Reaalkool
2 Raul Niit Tallinna Reaalkool
3 Tähvend Uustalu Tallinna Mustamäe Gümnaasium
4 Carel Kuusk Tallinna Prantsuse Lütseum
5 Doris Käämbre Nõo Põhikool
6 Tuule Müürsepp Antsla Gümnaasium
7 Aleksandr Kožajev Narva Vanalinna Riigikool
8 Hendriico Merila Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
9 Kerli Tali Tartu Kivilinna Gümnaasium
10 Karin Niinemets Viljandi Paalalinna Kool
11 Siret Jorro Rakvere Gümnaasium
12 Romet Martjan Lustivere Põhikool
13 Joonas Jürgen Kisel Vanalinna Hariduskolleegium
14 Anette Baum Pärnu Koidula Gümnaasium
15 Roman Tamm Pärnu Koidula Gümnaasium
16 Ander Koppel Pärnu Koidula Gümnaasium
17 Oskar Samuel Rebane Pärnu Koidula Gümnaasium
18 Liis Hiie Tallinna Reaalkool
19 Joosep Viik Tallinna Reaalkool
20 Rauno Lillemets Tartu Kommertsgümnaasium
21 Laura Johanson Suure-Jaani Gümnaasium
22 Adele Alavere Vinni-Pajusti Gümnaasium
23 Karin Allik Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
24 Johanna Maria Prins Tallinna Reaalkool
25 Frida Laigu Gustav Adolfi Gümnaasium

Olümpiaadi lõppvooru 6.-7. aprillil Tartus kutsutakse

9. klassist:

1 Taavet Kalda (8.klass) Gustav Adolfi Gümnaasium
2 Kristjan Kongas Vanalinna Hariduskollegium
3 Oliver Nisumaa Tallinna Reaalkool
4 Ilja Zebergs Tallinna Läänemere Gümnaasium
5 Svenno Saan Tartu Kivilinna Gümnaasium
6 Kaarel Hänni (7.klass) Tallinna Prantsuse Lütseum
7 Jaagup Kirme Tallinna Reaalkool
8 Markus Rene Pae Tallinna Reaalkool
9 Merlin Kasesalu Tallinna Inglise Kolledž
10 Eva-Maria Tõnson Tartu Veeriku Kool
11 Aaro Abolkaln Viljandi Kesklinna Kool
12 Elo Maria Pauman Tallinna Prantsuse Lütseum
13 Daniil Saltun Narva Kreenholmi Gümnaasium
14 Tuuli Jürgenson Tartu Kommertsgümnaasium
15 Paula Vool Tartu Kivilinna Gümnaasium
16 Egle Sepp Aravete Keskkool
17 Kaarel Koel Haapsalu Gümnaasium
18 Edward Erelt Tallinna Reaalkool
19 Ott Adermann Tallinna Reaalkool
20 German Levenets Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
21 Liine Kasak Tallinna Reaalkool
22 Mihkel Kaarel Raidal Gustav Adolfi Gümnaasium
23 Hanna Britt Soots Tallinna Reaalkool
24 Mirjam Iher Tartu Descartes'i Lütseum
25 Carel Kuusk (8.klass) Tallinna Prantsuse Lütseum
26 Airon Johannes Oravas (7.klass) Tallinna Prantsuse Lütseum

10. klassist:

1 Joonas Kalda Tallinna Reaalkool
2 Triinu Veeorg Tallinna Reaalkool
3 Vadim Šved Tallinna Tõnismäe Reaalkool
4 Magnus Kaldjärv Saaremaa Ühisgümnaasium
5 Erik Amor Pärnu Koidula Gümnaasium
6 Triinu Hordo Hugo Treffneri Gümnaasium
7 Getter Põru Hugo Treffneri Gümnaasium
8 Mihkel Roomet Tallinna Reaalkool
9 Hans Daniel Kaimre Hugo Treffneri Gümnaasium
10 Villem Tõnisson Hugo Treffneri Gümnaasium
11 Kadri Ann Prass Miina Härma Gümnaasium
12 Karoliine Kurvits Pärnu Koidula Gümnaasium
13 Mihhail Koževnikov Narva Humanitaargümnaasium
14 Alexander Linnamäe Tallinna Reaalkool
15 Joosep Henrik Sild Miina Härma Gümnaasium
16 Raul Rinken Hugo Treffneri Gümnaasium
17 Simmo Saan Hugo Treffneri Gümnaasium
18 Juss Jürisoo Tallinna Reaalkool
19 Anti Kaar Tallinna Reaalkool
20 Tiit Hendrik Piibeleht Gustav Adolfi Gümnaasium
21 Viktoria Kirpu Põltsamaa Ühisgümnaasium
22 Annemai Avingu Tallinna Reaalkool
23 Madis Janno Paide Ühisgümnaasioum
24 Oleg Nikulin Narva Kesklinna Gümnaasium
25 Andri Parvelo Hugo Treffneri Gümnaasium
26 Aet Abramson Tallinna Reaalkool
27 Oliver Kängsepp Hugo Treffneri Gümnaasium

11. klassist:

1 Kaur Kristjuhan Hugo Treffneri Gümnaasium
2 Oliver-Matis Lill Tallinna Reaalkool
3 Siim Sammul Hugo Treffneri Gümnaasium
4 Heigo Ers Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
5 Mari Liis Pedak Tallinna Reaalkool
6 Valeri Randalainen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
7 Timofei Sednev Narva Pähklimäe Gümnaasium
8 Mikk-Markus Imala Tallinna Reaalkool
9 Liisi Metsoja Hugo Treffneri Gümnaasium
10 Annika Kluge Tallinna Õismäe Gümnaasium
11 Nikita Samarin Lasnamäe Gümnaasium
12 Sander Randaru Hugo Treffneri Gümnaasium
13 Rauno Umborg Nõo Reaalgümnaasium
14 Maria Krajuškina Tallinna Reaalkool
15 Daniil Demišin Narva Humanitaargümnaasium
16 Maksim Lavrov Narva Pähklimäe Gümnaasium
17 Henri Sink Saaremaa Ühisgümnaasium
18 Raid Vellerind Tallinna Reaalkool
19 Stella Veski Gustav Adolfi Gümnaasium
20 Ruti Kirikmäe Hugo Treffneri Gümnaasium
21 Vadim Jurkevicius Ahtme Gümnaasium
22 Jüri Gramann Tallinna Reaalkool
23 Carmel Tellis Tallinna Reaalkool

12. klassist:

1 Anastassia Goršanova Ahtme Gümnaasium
2 Kristo Ment Pärnu Koidula Gümnaasium
3 Aleksandra Jartseva Tallinna Tõnismäe Reaalkool
4 Jaan Toots Tallinna Reaalkool
5 Janno Veeorg Tallinna Reaalkool
6 Kaur Aare Saar Hugo Treffneri Gümnaasium
7 Sandra Schumann Tallinna Reaalkool
8 Jüri-Mikk Udam Tallinna Reaalkool
9 Jörgen Jõgiste Tallinna Reaalkool
10 Andres Põldaru Tallinna 32. Keskkool
11 Sille Habakukk Viljandi Gümnaasium
12 Remi Leopard Hugo Treffneri Gümnaasium
13 Andres Erbsen Tallinna Reaalkool
14 Kristjan-Martin Kirjanen Hugo Treffneri Gümnaasium
15 Andre Ostrak Nõo Reaalgümnaasium
16 Uku Erik Tropp Tallinna Reaalkool
17 Anna Krajuškina Tallinna Tõnismäe Reaalkool
18 Tõnis Laasfeld Gustav Adolfi Gümnaasium
19 Perttu Narvik Hugo Treffneri Gümnaasium
20 Hiie Vill Miina Härma Gümnaasium
21 Hanna-Stina Sonts Pärnu Koidula Gümnaasium
22 Oskar Aava Pärnu Koidula Gümnaasium
23 Ants-Oskar Mäesalu Hugo Treffneri Gümnaasium
24 Rasmus Iila Pärnu Koidula Gümnaasium
25 Jo Kroll Hugo Treffneri Gümnaasium
26 Johannes Pärtel Truusalu Miina Härma Gümnaasium
27 Els Heile Hugo Treffneri Gümnaasium


19. veebruar 2013
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee