2013.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

9. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Taavet Kalda (8.klass) Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 20
7 (4) 1 (5) 7
7
42 (43)
Kristjan Kongas Tallinna linn Vanalinna Hariduskollegium 11
7
7 (6) 7
7
39 (38)
Oliver Nisumaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
7 (4) 7
4 (6) 0 (4) 36 (39)
Ilja Zebergs Tallinna linn Tallinna Läänemere Gümnaasium 16
5 (3) 3 (4) 5 (6) 7
36 (36)
Svenno Saan Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 18
4
5 (7) 6
1
34 (36)
Kaarel Hänni (7.klass) Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 20
5 (3) 1 (2) 1
7
34 (33)
Jaagup Kirme Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
6 (3) 3 (6) 3
7
33 (33)
Markus Rene Pae Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
3
1 (7) 4 (1) 7
31 (34)
Merlin Kasesalu Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 12
6 (1) 3
1
7 (4) 29 (21)
Eva-Maria Tõnson Tartu linn Tartu Veeriku Kool 20
3 (5) 2
2
1 (3) 28 (32)
Aaro Abolkaln Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 16
3 (2) 1 (0) 1
7
28 (26)
Elo Maria Pauman Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 15
3
1 (3) 1
7
27 (29)
Daniil Saltun Narva linn Narva Kreenholmi Gümnaasium 6
2 (0) 7
7
4 (0) 26 (20)
Tuuli Jürgenson Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14
3 (4) 1
1
6
25 (26)
Paula Vool Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 14
3
1 (2) 1
6 (3) 25 (23)
Egle Sepp Järvamaa Aravete Keskkool 12
3 (7) 7
1 (4) 2 (7) 25 (37)
Kaarel Koel Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 12
4 (5) 1 (2) 1
7
25 (27)
Edward Erelt Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
3
2 (6) 2 (6) 6
25 (33)
Ott Adermann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
5 (3) 0 (3) 1
7
25 (26)
German Levenets Tallinna linn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 14
3
0 (1) 1
7
25 (26)
Liine Kasak Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
5 (3) 1 (3) 0
7
25 (25)
Mihkel Kaarel Raidal Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 8
2
7
1
7
25
Hanna Britt Soots Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
6 (3) 3
3 (4) 1
25 (23)
Greta Alas Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 12
3 (5) 1 (2) 1 (2) 7
24 (28)
Saga Ester Lappalainen Valgamaa Valga Põhikool 16
0
0
1
7 (5) 24 (22)
Elis Tiivoja Võrumaa Rõuge Põhikool 13 (11) 3 (5) 1 (4) 1 (2) 6
24 (28)
Aimar Tuul Harjumaa Laagri Kool 12
5 (3) 1
1
5
24 (22)
Markus-Oliver Tamm Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 12
5
0 (3) 0
7
24 (27)
Age Roosi Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12
3 (6) 1
0
7
23 (26)
Hendrik Rull Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12
3 (5) 0 (1) 2 (4) 6 (3) 23 (25)
Kaarel Kuslap Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 13
2 (4) 1
1 (2) 6 (3) 23 (23)
Silvia Luup Valgamaa Otepää Gümnaasium 12
3
0
1
7
23
Doris Kudre Põlvamaa Värska Gümnaasium 14
3 (5) 0 (2) 1
5 (7) 23 (29)
Kristiina Joon Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
0
1 (2) 1
7
23 (24)
Anna-Viktoria Timejeva Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
6 (4) 1 (3) 2 (1) 7
23 (22)
Tanel Tark Tartumaa Elva Gümnaasium 7 (8) 2 (1) 1 (0) 7
5 (7) 22 (23)
Andrus Vaarik Järvamaa Järva-Jaani Gümnaasium 8
5 (7) 1 (6) 1
7
22 (29)
Kristo Karl Aedma Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 10
3 (7) 1 (0) 1
7
22 (25)
Kertu Süld Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
3
0 (1) 0
7
22 (23)
Mark Laasu Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 8
2 (4) 5 (7) 0
6
21 (25)
Katariina Kuum Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 10
3 (2) 0 (2) 1
7 (5) 21 (20)
Sander Tamm Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 10
2
3 (5) 1 (2) 5 (1) 21 (20)
Martin Joonas Pariis Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 12
3
1
0
5 (7) 21 (23)
Mart Veerus Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 8
3
2 (4) 1
7
21 (23)
Rainer Vann Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 8
5 (3) 0 (1) 1
7
21 (20)
Helen Tera Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 10
2 (6) 0 (1) 1 (2) 7
20 (26)
Lauriine Kalajas Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 10
3 (5) 1 (2) 1
5 (7) 20 (25)
Mark Joel Tamm Tartu linn Mart Reiniku Kool 10
5 (6) 1
1
3
20 (21)
Johanna Maria Kirss Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 8
3 (4) 1 (0) 1
7
20 (20)
Annely Kasela Saaremaa Orissaare Gümnaasium 10 (11) 4
0
1
5
20 (21)
Karmo Peetermann Harjumaa Loksa Gümnaasium 12
3
0
0
5 (7) 20 (22)
Käthy Rannaste Harjumaa Kallavere Põhikool 8
3
1
1
7
20
Maris Tamm Tallinna linn Kadrioru Saksa Gümnaasium 8
3 (2) 1 (2) 1
7
20 (20)
Gabriel Kaine Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 10
3
1 (3) 1
4 (7) 19 (24)
Laura Maria Kull Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 8
3 (5) 0
1
7
19 (21)
Stiivo Siider Järvamaa Paide Gümnaasium 8
3 (7) 1 (6) 0 (1) 7
19 (29)
Aksel Allas Viljandimaa Viljandi Jakobsoni Kool 10
0
1 (4) 1
7 (6) 19 (21)
Laura Eiche Võrumaa Võru Kreuzwaldi Gümnaasium 9
3 (5) 1 (2) 0 (1) 6 (5) 19 (22)
Linda Liis Tanni Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 10
1 (2) 0
1
7
19 (20)
Eke Tominga Pärnumaa Surju Põhikool 10
3 (5) 0
1
5 (7) 19 (23)
Kristiina Vain Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 8
3
0 (1) 1
7
19 (20)
Jasper Ristok Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 10
1 (3) 0 (1) 1 (2) 6 (7) 18 (23)
Kristel Sibul Põlvamaa Viluste Põhikool 8
1 (4) 1 (3) 1
7
18 (23)
Mihkel Talmar Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 10
3 (7) 0
0
5 (7) 18 (24)
Joonas-Sander Tamm Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 16
1
1 (5) 0
0
18 (22)
Rudolf-Gustav Hanni Pärnu linn Pärnu Raeküla Kool 8
3 (5) 0
1
6 (7) 18 (21)
Rahel Teder Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 8
2
0 (2) 0 (1) 7
17 (20)
Darja Sussareva Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 6
3
3 (7) 1
4 (7) 17 (24)
Jass Kaarama Ida-Virumaa Avinurme Gümnaasium 10
1 (3) 1 (7) 0 (1) 5 (1) 17 (22)
Anne-Maria Kottise Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 6
3 (7) 0
1
7
17 (21)
Riin Maide Harjumaa Keila Kool 8
4 (3) 0 (5) 0 (1) 5 (4) 17 (21)
Heiko Piirme Pärnumaa Tõstamaa Keskkool 10
2
0
1
4 (7) 17 (20)
Raini Koorts Tartumaa Elva Gümnaasium 12
3 (1) 0
1
0 (7) 16 (21)
Krit Lossmann Harjumaa Ardu Kool 8
2
1 (2) 0 (1) 5 (7) 16 (20)
Karl Hannes Veskus Tallinna linn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 9
1 (3) 1 (0) 1
4 (7) 16 (20)
Triinu Kilp Tartu linn Mart Reiniku Kool 8
2 (4) 0 (1) 1
4 (6) 15 (20)
Robert Matt Tartumaa Puhja Gümnaasium 10
1 (3) 0
0
4 (7) 15 (20)
Kaarel Siimut Järvamaa Paide Gümnaasium 10
1
0 (2) 1 (4) 1 (7) 13 (24)
Mattias Mihkelson Järvamaa Koeru Keskkool 4
1 (7) 0
1 (4) 4 (7) 10 (22)
Aivar Siska Järvamaa Koigi Kool 6 (8) 1 (3) 0
1 (3) 2 (7) 10 (21)
Selena Jõesuu Järvamaa Türi Põhikool 4
1 (7) 0
0 (6) 3 (7) 8 (24)


19. veebruar 2012
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee