2013.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

8. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Laura Olek Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
7
7
7
41
Raul Niit Tallinna linn Tallinna Reaalkool 19
7
7
7 (6) 40 (39)
Tähvend Uustalu Tallinna linn Tallinna Mustamäe Gümnaasium 19
7
7
6
39
Carel Kuusk Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 18
7
7
7 (6) 39 (38)
Doris Käämbre Tartumaa Nõo Põhikool 17
7
7
7
38
Tuule Müürsepp Võrumaa Antsla Gümnaasium 18
7
7
6 (7) 38 (39)
Aleksandr Kožajev Narva linn Narva Vanalinna Riigikool 18
7
7
6
38
Hendriico Merila Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 18
7
7
6 (7) 38 (39)
Kerli Tali Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 20
7
6 (7) 4
37 (38)
Karin Niinemets Viljandimaa Viljandi Paalalinna Kool 16
7
7
7
37
Siret Jorro Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 17
7
7
6 (7) 37 (38)
Romet Martjan Jõgevamaa Lustivere Põhikool 20
7
6
4 (2) 37 (35)
Joonas Jürgen Kisel Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 17
7
7
6
37
Anette Baum Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 18
7
5 (7) 6
36 (38)
Roman Tamm Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 16 (17) 7
7
6
36 (37)
Ander Koppel Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 17
7
7
5
36
Oskar Samuel Rebane Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 17
7
7
5
36
Liis Hiie Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
7
6
5 (6) 36 (37)
Joosep Viik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
7
6
36
Rauno Lillemets Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14
7
7
7
35
Laura Johanson Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 14
7
7
7
35
Adele Alavere Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 18
7
7
3
35
Karin Allik Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 19
7 (6) 3
6
35 (34)
Johanna Maria Prins Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
7
7
7 (6) 35 (34)
Frida Laigu Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 17
7
7
4 (3) 35 (34)
Aaro Kristjuhan Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 17 (18) 5
6
6
34 (35)
Annabel Kaldvee Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
7
7
6
34
Verner Sääsk Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 16
7 (6) 7
4
34 (33)
Gregor Eesmaa Tartu linn Mart Reiniku Kool 16
7 (6) 7
4
34 (33)
Rasmus Lellep Tartu linn Tartu Veeriku Kool 15
7 (6) 7
5
34 (33)
Mark Gerassimenko Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 16
7
4
7
34
Kirill Grjaznov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 17 (18) 7
4 (3) 6 (7) 34 (35)
Ode Laik Valgamaa Valga Põhikool 17
7
5 (4) 5 (7) 34 (35)
Nadežda Sasina Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 18
7
7
2 (3) 34 (35)
Marika Šarova Narva linn Narva Vanalinna Riigikool 20
5 (3) 3
6 (5) 34 (31)
Kerle Palmiste Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 18
3
6
7 (6) 34 (33)
Aleksandr Maksimov Tallinna linn Tallinna 53. Keskkool 17
7
5 (7) 5
34 (36)
Maris Kluge Tallinna linn Tallinna Õismäe Gümnaasium 17
7
3
7 (6) 34 (33)
Kadi-Liis Kuum Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
5
7
7
33
Laura Jõgar Tartumaa Kõrveküla Põhikool 18
7
5 (7) 3
33 (35)
Karolina Tammemaa Valgamaa Valga Põhikool 16
6
6 (7) 5
33 (34)
Triin Taal Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 17
7
3
6 (7) 33 (34)
Jaan Kristjan Kaasik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
7
7
5
33
Iiris Õunmaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
7
3 (2) 33 (32)
Kertu Johanna Jõeste Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
3 (1) 7
5
33 (31)
Elina Jõpiselg Hiiumaa Käina Gümnaasium 14
7
5
6 (7) 32 (33)
Silver Tammsoo Raplamaa Hagudi Põhikool 19
4 (3) 7
2
32 (31)
Jürgen Luus Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 18
4 (5) 5 (6) 5
32 (34)
Rasmus Maide Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
7
5 (7) 6
32 (34)
Rao Zvorovski Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
4 (5) 7
5
32 (33)
Markus Ausmeel Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
7
7
4 (5) 32 (33)
Melanie Rannula Tallinna linn Tallinna Reaalkool 13
7
7
5
32
Grete Rahi Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 16
7
7
2
32
Liisa Kübarsepp Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 15
3 (4) 7
6
31 (32)
Jekaterina Goidina Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 10
7 (6) 7
7
31 (30)
Andre Litvin Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 16
7 (6) 2
6
31 (30)
Johannes Vallikivi Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12
7 (6) 6
6
31 (30)
Külli Reinkubjas Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 13
7
7
4
31
Mattias Ots Viljandimaa Abja Gümnaasium 17
5 (7) 5 (7) 4 (2) 31 (33)
Deniss Šutov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 18
4
7
2
31
Rainer Bõkov Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 11
7 (6) 6 (7) 7
31 (31)
Kirti Haller Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16
6 (5) 7
2
31 (30)
Helina Niit Tallinna linn Tallinna Reaalkool 15
7
3
6
31
Silvia Veermäe Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 13
4 (5) 6 (7) 7
30 (32)
Andreas Vija Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 15
3 (2) 6 (7) 6
30 (30)
Aleks Teller Saaremaa Lümanda Põhikool 11
7 (6) 7
5
30 (29)
Karina Valdas Põlvamaa Krootuse Põhikool 14
7
4
5
30
Kristiina Kõiv Jõgevamaa O.Lutsu Palamuse Gümnaasium 18
7
2
3
30
Silver Suurorg Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7
5 (7) 6
30 (32)
Kertu Traks Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 12
7
6 (7) 5 (4) 30 (30)
Neeme Ilves Tartu linn Tartu Erakool 13
5
5 (6) 6
29 (30)
Kristjan Pärn Tartu linn Mart Reiniku Kool 10
7
6
6
29
Helen Helmet Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 8
7
7
7
29
Jevgenia Kruglova Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 14
7
7
1 (3) 29 (31)
Kenno Ruukel Valgamaa Otepää Gümnaasium 18
5 (7) 2 (1) 4 (3) 29 (29)
Arne Ingalt Saaremaa Kärla Põhikool 14
5 (4) 5 (6) 5
29 (29)
Sten Ärm Harjumaa Saku Gümnaasium 18
3 (2) 7
1 (2) 29 (29)
Allan Rist Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümn 13
7
4
5
29
Mihhail Lebedev Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 13
3
6 (7) 7
29 (30)
Pearu Pung Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 10
7
7
5
29
Karl Kimmel Valgamaa Pühajärve Põhikool 15
2 (5) 6 (7) 5 (4) 28 (31)
Markus Punnar Valgamaa Otepää Gümnaasium 13
3 (5) 7
4
27 (29)
Risto Luuri Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 13
6 (7) 4 (6) 4
27 (30)
Mikko Maran Võrumaa Rõuge Põhikool 16
3 (4) 2 (4) 6 (7) 27 (31)
Teet Saar Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 12
7
3 (6) 5
27 (30)
Silver Sepp Saaremaa Valjala Põhikool 13
7
2 (5) 5
27 (30)
Anita Maasalu Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 14
3 (4) 4 (5) 6
27 (29)
Lisete Tammeveski Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
5 (6) 6 (7) 4
27 (29)
Martin Vasar Tartumaa Nõo Põhikool 12 (13) 7
6 (7) 1 (2) 26 (29)
Sander Kangur Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10
4 (5) 5 (7) 6 (7) 25 (29)
Madli Vatsfeldt Läänemaa Virtsu Kool 12
3
3 (7) 5 (7) 23 (29)
Ädu Arvisto Harjumaa Saku Gümnaasium 10
3 (7) 6 (7) 4 (5) 23 (29)


19. veebruar 2012
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee