2013.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

7. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Richard Luhtaru Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 20
7
7
7
41
Kaarel Hänni Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 20
7
7
7
41
Loona Volke Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 20
6 (7) 7
7
40 (41)
Karl Paul Parmakson Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 20
5 (7) 6 (7) 7
38 (41)
Kirill Bedjuhhov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 20
5 (7) 7
6 (7) 38 (41)
Joanna Hansen Tartu linn Tartu Erakool 20
5 (3) 5
7 (6) 37 (34)
Triin Mirjam Tark Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 20
4 (7) 6 (7) 7
37 (41)
Karl-Johan Pilve Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 18
7 (6) 6
6 (7) 37 (37)
Brita Kärt Vähejaus Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
4
6 (7) 7
37 (38)
Rando Tõnso Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
5 (6) 7
7
37 (38)
Peter Alex Mahhov Tallinna linn Tallinna 21. Kool 19 (18) 6 (7) 6
6 (7) 37 (38)
Kristofer Sokk Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
7 (6) 7
37 (36)
Arko Narits Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 18
6 (7) 5
7
36 (37)
Kati Iher Tartu linn Tartu Descarets'i Lütseum 20
5
4
7
36
Airon Johannes Oravas Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 17
5 (7) 7
7
36 (38)
Karina Põdra Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 16
6 (7) 7
7
36 (37)
Joosep Pärn Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 17
6
6
7
36
Roland Pärn Tartu linn Mart Reiniku Kool 18
5 (7) 5 (4) 7
35 (36)
Annabel Talts Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 18
5 (7) 5
7 (6) 35 (36)
Lemme Tonsiver Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
3 (5) 7
7
35 (37)
Saara Liis Jõerand Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 20
4 (5) 4
7
35 (36)
Maria Keridon Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
5
7
35
Pavel Zjaikin Tallinna linn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 17
5
6
7
35
Arle-Martin Kuura Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 16
6 (5) 5
7
34 (33)
Rasmus Jaagant Valgamaa Pühajärve Põhikool 16
5 (4) 7
6
34 (33)
Indrek Anissimov Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 16
5 (7) 7
6 (7) 34 (37)
Renee Trei Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 18
5 (7) 4
7
34 (36)
Robert Grankin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 17
4 (7) 6
7
34 (37)
Karl Viik Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 20
4 (5) 3 (4) 7
34 (36)
Ott Kärner Saaremaa Tornimäe Põhikool 20
4 (5) 4
6
34 (35)
Kristel Kõivo Põlvamaa Värska Gümnaasium 20
4 (7) 3 (4) 7
34 (38)
Epp Paalberg Harjumaa Loksa Gümnaasium 16
5 (7) 6
7
34 (36)
Karl Reimand Harjumaa Keila Kool 18
4 (7) 5 (2) 7
34 (34)
Tavo Annus Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
4 (6) 5 (6) 7
34 (37)
Adrian Kirikal Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 17
4 (3) 6 (7) 7
34 (34)
Kristina Lillo Tartu linn Mart Reiniku Kool 18 (20) 3 (5) 5 (3) 7
33 (35)
Mikko Leo Selg Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 18
4 (7) 4
7 (6) 33 (35)
Andrei Gužovski Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 17 (16) 3 (5) 6
7 (5) 33 (32)
Karin Kruuse Tartumaa Nõo Põhikool 16
5 (7) 5
7
33 (35)
Anna Maria Altmäe Hiiumaa Emmaste Põhikool 18
4 (6) 4
7
33 (35)
Katri Kuhi Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 18
4 (5) 4
7
33 (34)
Grete-Triin Sulengo Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 18
4 (7) 5
6 (7) 33 (37)
Elina-Dariya Davydik Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 16
5 (7) 5
7
33 (35)
Artur Akulenko Tallinna linn Sakala Eragümnaasium 16
6
5
6 (7) 33 (34)
Ella Kivilo Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
4 (6) 4 (3) 7
33 (34)
Kristina Koch Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
7
5 (6) 6
32 (33)
Siim Ilves Tartu linn Mart Reiniku Kool 14
7
4
7
32
Sigrit Säga Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 18
5 (7) 2
7
32 (34)
Kadri Jürissaar Järvamaa Imavere Põhikool 16
4 (7) 5
7
32 (35)
Indrek Karg Viljandimaa A. Kitzbergi nim. Gümnaasium 18
2 (3) 5 (6) 7 (6) 32 (33)
Markus Bachmann Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 16
6
3
7
32
Jekaterina Sidorova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 16
5 (7) 4
7
32 (34)
Ingrid Räästas Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 20
5 (7) 0
7
32 (34)
IngelLiisHedgren Haljas Jõgevamaa O.Lutsu Palamuse Gümnaasium 16
4
5
7 (6) 32 (31)
Gleb Maksimov Harjumaa Maardu Gümnaasium 16
5 (7) 4 (2) 7
32 (32)
Oskar Aru Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 16
3 (5) 6
7
32 (34)
Triin Nõmm Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 16
4 (6) 5
7
32 (34)
Marta Miil Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 14
6
5
7
32
Martin Špol Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
5
4
7
32
Matis Frederik Kaart Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
5
3
7
31
Karl Treial Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 14
7
3
7
31
Külli Kangro Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 20
4 (3) 3
4
31 (30)
Karmo Kurling Ida-Virumaa Narva Eesti Gümnaasium 16
3
5
7
31
Marten Kuusemets Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 20
4 (6) 0
7
31 (33)
Simo Oskar Juvanen Raplamaa Käru Põhikool 15
6
4
6
31
Sander Lõhmus Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 18
6
0
7
31
Kertu Kiivit Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 18
4 (3) 3 (4) 6 (7) 31 (32)
Kaupo Humal Saaremaa Leisi Keskkool 18
4 (7) 4
5
31 (34)
Henri Loosaar Põlvamaa Orava Põhikool 16
7
1
7
31
Igor Mohhov Pärnu linn Pärnu Vene Gümnaasium 16
6
2
7
31
Marija Koržova Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 18
6
6
1 (2) 31 (32)
Kaspar Klettenberg Tallinna linn Tallinna Õismäe Gümnaasium 18
3
4
6 (7) 31 (32)
Jaanus Lekko Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 20
4 (6) 5 (4) 2
31 (32)
Gleb Stepanov Tallinna linn Lasnamäe Gümnaasium 14
6
4
7
31
Martin Širokov Tallinna linn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 18
2
5 (4) 6
31 (30)
Merili Ginter Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
4 (7) 3 (4) 7
30 (34)
Siim Prave Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 18
2 (5) 3
7
30 (33)
Elisabeth Raidma Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 16
6
1
7
30
Helene Maria Skovgaard Viljandimaa Viljandi Jakobsoni Kool 20
2 (5) 3
5 (6) 30 (34)
Gregor Rehand Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 18
2 (5) 3 (4) 7
30 (34)
Kristiina Kase Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 16
6
1
7
30
Maret Sõmer Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 15 (16) 3 (7) 5
7
30 (35)
Karl-Oskar Õun Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 14
5
4
7
30
Tiit Vaino Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 16
4
4
6
30
Brita Laht Saaremaa Tornimäe Põhikool 16
6
6
2
30
Elo Petron Harjumaa Lagedi Põhikool 16
7
0
7
30
Monika Sööt Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
5
6 (7) 1
30 (31)
Angelika Anette Antsmäe (6.klass) Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 12
6
5
7
30
Emili Kuuse Hiiumaa Kärdla Üühisgümnaasium 16
3
3 (4) 7
29 (30)
Jakob Univer Viljandimaa Viljandi Jakobsoni Kool 18
3 (6) 4
3 (6) 28 (34)


19. veebruar 2012
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee