2013.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

12. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Anastassia Goršanova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
7
7
7
7
7
42
Kristo Ment Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7
7
7
7
42
Aleksandra Jartseva Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
7
7
7
7
42
Jaan Toots Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
7
7
42
Janno Veeorg Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
7
6 (7) 41 (42)
Kaur Aare Saar Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7 (5) 7 (5) 4 (5) 7
39 (36)
Sandra Schumann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (7) 7
5
7
7
7
39 (40)
Jüri-Mikk Udam Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
4
7
39
Jörgen Jõgiste Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
3
7
7
7
38
Andres Põldaru Tallinna linn Tallinna 32. Keskkool 7
7
7
6
4
7
38
Sille Habakukk Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 6 (7) 7
3
7
7
7
37 (38)
Remi Leopard Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5
7
6
5 (4) 7
6
36 (35)
Andres Erbsen Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (7) 7
5 (3) 7
5
6
36 (35)
Kristjan-Martin Kirjanen Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
5
7
4 (5) 6
34 (35)
Andre Ostrak Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
7
7
4
2 (6) 34 (38)
Uku Erik Tropp Tallinna linn Tallinna Reaalkool 5
7
7
7
7
1 (4) 34 (37)
Anna Krajuškina Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
7
6
7
0
34
Tõnis Laasfeld Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
7
7
4
1 (6) 33 (38)
Perttu Narvik Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7
4 (5) 0
32 (33)
Hiie Vill Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
7
7
4 (5) 0
32 (33)
Hanna-Stina Sonts Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7
7
4
0
32
Oskar Aava Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7 (6) 7
7
4 (3) 0
32 (30)
Ants-Oskar Mäesalu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
3
6 (7) 7
1 (0) 31 (31)
Rasmus Iila Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
5
7
4
0
30
Jo Kroll Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
3
7
4 (7) 0
28 (31)
Johannes Pärtel Truusalu Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 6
7
4 (7) 7 (6) 4 (5) 0
28 (31)
Els Heile Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
3
7
4 (5) 0
28 (29)
Joosep Kivastik Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
7
7
7
0 (5) 0
27 (32)
Henri Soome Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6
7
3
7
4
0
27
Diana Algma Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
2 (5) 6 (7) 7
4 (5) 0
26 (31)
Martti Tarro Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 6
7
6
3 (7) 4 (5) 0
26 (31)
Karl Reinkubjas Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 6
7 (6) 3
7
3 (1) 0
26 (23)
Andreas Ots Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
3
7
2 (1) 0
26 (25)
Eduard Harkov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 6 (5) 2
5 (3) 7
6
0
26 (23)
Emilia Bogdanova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
7
6
0
4
1
25
Priit Välja Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
2
5
7
4 (5) 0
24 (25)
Anna Dunajeva Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
7
6
0
4
0 (1) 24 (25)
Sander Tars Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
5 (6) 3 (6) 1
0
23 (27)
Mari Sild Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (4) 5
3
3 (5) 0
23 (24)
Aljona Rassadina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 6
7
6
0
4
0
23
Marren Tiivits Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 6
7
3 (5) 3
4
0
23 (25)
Martin Kortspärn Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
4 (3) 1
4
0
23 (22)
Mari Kass Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
2
5 (4) 7
1 (2) 0
22 (22)
Rando Reinhold Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
2
6 (4) 2
4
1
22 (20)
Kristjan Sinikas Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 7
6 (3) 3
6
0
0
22 (19)
Katarina Koroljova Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6
7
5 (7) 0
4
0
22 (24)
Rasmus Tamm Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (5) 1
4
7
4
0
22 (21)
Laura Lilleste Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
3
4 (7) 3 (5) 4 (5) 0
21 (27)
Roman Kulašenkov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
0
7
7
0
0
21
Sander Udam Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (5) 7
3
0 (3) 4 (3) 1
21 (22)
Priidik Vilumaa Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
4 (3) 2
7
0
0
20 (19)
Rauno Sedrik Hiiumaa Käina Gümnaasium 6 (5) 2
5
5
1 (7) 0
19 (24)
Gutnar Leede Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 4
7
4
0
4
0
19
Darja Petuhova Jõgevamaa Mustvee Vene Gümnaasium 6 (7) 7
2
0
4 (7) 0
19 (23)
Martin Salus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
7
1 (3) 0
4
0
18 (20)
Taivo Kokkar Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 6 (5) 7
3 (4) 1
1
0 (3) 18 (21)
Ksenia Petrova Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7
3
3
0
4 (7) 1
18 (21)
Ingvar Kristmann Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6 (5) 2 (5) 3
6 (5) 0 (1) 0 (3) 17 (22)
Kristiina Paas Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6
1
2 (3) 3
4
0 (5) 16 (22)


19. veebruar 2012
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee