2013.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

11. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Kaur Kristjuhan Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (1) 5 (7) 7
7
7
38 (36)
Oliver-Matis Lill Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
5 (7) 7
6 (5) 6 (7) 38 (40)
Siim Sammul Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
4 (5) 4 (5) 7
6 (7) 35 (38)
Heigo Ers Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7
7
4 (3) 7
7 (4) 3
35 (31)
Mari Liis Pedak Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
5 (7) 5
3 (6) 7
34 (39)
Valeri Randalainen Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7
7
4 (3) 7
7 (4) 1 (2) 33 (30)
Timofei Sednev Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
4 (2) 6
4 (2) 5 (3) 33 (27)
Mikk-Markus Imala Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
4
6 (7) 5 (6) 4 (5) 33 (36)
Liisi Metsoja Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0 (3) 5
7
4 (5) 30 (34)
Annika Kluge Tallinna linn Tallinna Õismäe Gümnaasium 7
7
5
1
7
3
30
Nikita Samarin Tallinna linn Lasnamäe Gümnaasium 7 (6) 7
3 (2) 5
7
1 (2) 30 (29)
Sander Randaru Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4
7
5
7
1 (3) 4
28 (30)
Rauno Umborg Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
6
2
6
1
6 (7) 28 (29)
Maria Krajuškina Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
4
1
6 (7) 3
28 (29)
Daniil Demišin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7
7
0
6
1
6 (7) 27 (28)
Maksim Lavrov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 2 (1) 7 (6) 0 (2) 7
7 (4) 4 (3) 27 (23)
Henri Sink Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
7
0
7
6
0
27
Raid Vellerind Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6
5 (6) 0 (1) 7
1 (7) 7
26 (34)
Stella Veski Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
4 (3) 7
0
1 (3) 26 (27)
Ruti Kirikmäe Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
7
0 (1) 7
4
1 (3) 25 (28)
Vadim Jurkevicius Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
5 (6) 5 (3) 7
0
1 (3) 25 (26)
Jüri Gramann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5 (6) 0
4
6
3
25 (26)
Carmel Tellis Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
0
5
6 (7) 0
25 (26)
Janek Pärn Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 5
7
0
2 (3) 6
4 (6) 24 (27)
Aleksei Kubarski Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
5
0
7
0
5 (7) 24 (26)
Mart Pae Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 4 (2) 7
0 (1) 7
1
5 (6) 24 (24)
Aleksandr Milovidov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
7
0 (1) 6
1
3
24 (25)
Mattias Lass Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
4 (6) 0
0
6
24 (26)
Timothy Henry Charles Tamm Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7 (6) 7
4
5
0
1 (3) 24 (25)
Robin Reino Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
2
1
7
0
24
Carl-Thomas Piller Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0 (5) 7
0
2 (4) 23 (30)
Anu Parvelo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (6) 3 (4) 5
0
3 (6) 23 (28)
Taavet Kutsar Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0 (1) 5
0
4 (5) 23 (25)
Andreas Nagel Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
1
6
0
2 (3) 23 (24)
Jevgeniy Brik Tartu linn Tartu Vene Lütseum 7
7
0 (1) 7
1
0
22 (23)
Martin Kabanen Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (1) 0 (1) 6
0
4
22 (19)
Iris Maria Hertog Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7
7
0
7 (5) 0
1 (3) 22 (22)
Stepan Fjodorov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 6 (3) 7
4
5
0
0 (1) 22 (20)
Viktor Levin Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
0
5
0 (1) 3
22 (23)
Nadežda Avanessova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
7
0 (2) 5
2
0
21 (23)
Bety Mehide Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 6 (7) 7
2
4
0
2 (4) 21 (24)
Martin Talvik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
0
1
2 (1) 4 (5) 21 (21)
Kaarel Kree Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 1
7
3
7
0
2 (7) 20 (25)
Heigo-Elmar Vahesaar Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0 (2) 2 (3) 0
4 (5) 20 (24)
Thorny Valk Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0
5
0
1 (3) 20 (22)
Elina Ild Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 3 (6) 7
5 (6) 5
0
0
20 (24)
Kaarel Allemann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (7) 7
4 (6) 0
0
3
20 (23)
Jelena Rozinko Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7
5 (6) 0
7
0
0
19 (20)
Kati Vahter Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 6 (7) 7
0
4
0
2 (1) 19 (19)
Reili Allmere Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 4
5
3 (4) 5
0
1 (3) 18 (21)
Maali Pruul Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 3 (4) 7
0
7 (6) 1
0 (2) 18 (20)
Merli Ilves Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3 (7) 7
0
7
0
1
18 (22)
Kristi Ernits Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7
4 (6) 0
7
0
0
18 (20)
Reelika Tõnisson Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2
7
0 (1) 7
1
1 (3) 18 (21)
Jekaterina Maizik Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
0
2
0
2 (3) 18 (19)
Mariliis Jukk Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0
1 (2) 0
2 (7) 17 (23)
Maarja Koddala Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
0
2 (3) 0 (1) 1 (3) 17 (21)
Simo Pähk Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
7
0 (2) 1
1 (3) 1
17 (21)
Kaarel Repän Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (6) 0 (1) 2
0
2 (5) 16 (21)
Kaarel Viikna Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
3
0
0
0 (4) 16 (20)
Liisu Miller Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7
0 (1) 1 (2) 0
1 (3) 16 (19)
Juhan Raedov Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 3 (6) 7
0
5
0
1 (2) 16 (20)
Merili Aaspalu Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 2 (7) 7
0 (2) 5
1
0
15 (22)
Mikk Vachtmeister Harjumaa Kose Gümnaasium 2 (1) 2 (4) 3
6 (7) 0
2 (4) 15 (19)
Hendrik Laas Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 3 (5) 5 (6) 0
5
0
2 (5) 15 (21)


19. veebruar 2012
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee