2013.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

10. klass

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Joonas Kalda Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
7
7
42
Triinu Veeorg Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7 (5) 4
7
6
38 (36)
Vadim Šved Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
7
3
7
6
37
Magnus Kaldjärv Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
7
7
2 (4) 7
7
37 (39)
Erik Amor Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7
3 (7) 7
5 (7) 36 (42)
Triinu Hordo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7 (3) 2 (3) 7
6 (7) 36 (34)
Getter Põru Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7
7
3 (2) 7
5
36 (34)
Mihkel Roomet Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
2
7
5 (4) 35 (34)
Hans Daniel Kaimre Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7 (5) 0 (1) 7
6 (7) 34 (34)
Villem Tõnisson Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7
7
1
7
5
34 (33)
Kadri Ann Prass Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
7
0 (1) 5 (6) 7
33 (35)
Karoliine Kurvits Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7
1 (0) 7
4 (7) 33 (35)
Mihhail Koževnikov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7
6
7
0
7
6 (7) 33 (34)
Alexander Linnamäe Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
0 (2) 7
5 (3) 33 (33)
Joosep Henrik Sild Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 4 (1) 6
7
4
7
5 (7) 33 (32)
Raul Rinken Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7
0 (2) 7
7
4 (7) 32 (36)
Simmo Saan Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7 (6) 0 (2) 7
4 (5) 32 (34)
Juss Jürisoo Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
0 (2) 7
4 (3) 32 (33)
Anti Kaar Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
0
6
7
5 (4) 32 (31)
Tiit Hendrik Piibeleht Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 6 (4) 7
2
4
7
6
32 (30)
Viktoria Kirpu Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 7
5
7
0
6
6 (7) 31 (32)
Annemai Avingu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
0
5 (7) 5 (3) 31 (31)
Madis Janno Järvamaa Paide Ühisgümnaasioum 7
5
7 (5) 0
5 (1) 7
31 (25)
Oleg Nikulin Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 7 (1) 7
7
4 (3) 0
6 (7) 31 (25)
Kalle Klaos Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7 (1) 7
4 (2) 0 (1) 7
5
30 (23)
Jaanika Juntson Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4 (5) 7
7
0 (1) 7
5 (6) 30 (33)
Erik Teder Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
6
4 (6) 0 (2) 7
6 (5) 30 (33)
Egert Männisalu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
0
5 (7) 4 (3) 30 (31)
Kätriin Kukk Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 6 (4) 7
7
0 (1) 7
3
30 (29)
Magnus Teekivi Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
7
0 (1) 5 (6) 3 (5) 29 (33)
Karina Raudsik Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
7
0 (1) 5
5 (7) 29 (32)
Salme Ojasild Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7
7
2 (4) 0
6 (7) 29 (31)
Aet Abramson Tallinna linn Tallinna Reaalkool 4
7
7 (5) 0
4 (7) 7
29 (30)
Kerstin Äkke Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
5
0
6
4 (3) 29 (28)
Vladislav Gladkov Tallinna linn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7
7
4 (0) 1
7
3 (0) 29 (22)
Priidik Ernest Michael Gallagher Tartu linn Jaan Poska Gümnaasium 3 (6) 7
7
0 (3) 7
4 (7) 28 (37)
Maarja Niinemets Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
7
4 (5) 2 (4) 4 (7) 4 (3) 28 (33)
Linnet Puskar Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 7
7
7
0
3
4 (7) 28 (31)
Pille-Riin Paavo Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
4 (2) 3
1 (2) 6
28 (27)
Andres Nigols Tallinna linn Tallinna Reaalkool 4
6
7 (5) 0
7
4
28 (26)
Johannes Erik Laamann Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
6
7
0
7
0
27
Kristjan Vedler Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 7
7
0
3 (6) 4 (6) 27 (33)
Karl Marti Toots Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7
2 (3) 0
4 (7) 27 (31)
Mariliis Reineberg Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
7
7
0
2
4 (7) 27 (30)
Mikk Kull Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
7
1
3 (4) 4 (5) 27 (29)
Leenu Reinsalu Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
0
0
7
6 (7) 27 (28)
Jaagup Kümmel Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 7
7
7
0
0
5
26
Gerda Raag Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 6 (7) 7
0 (1) 2 (7) 7
4 (5) 26 (34)
Endrik Tombak Järvamaa Koeru Keskkool 7
6
0
0
7
6 (7) 26 (27)
Kenneth Tuul Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
0
1 (2) 7
4
26 (27)
Viktoria Budnik Tallinna linn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 7
7
0 (1) 0
7
5
26 (27)
Rasmus Kisel Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
4 (0) 0
2 (6) 6
26 (26)
Taavi Martoja Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7 (5) 0
0
5
26 (24)
Silver Käsper Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
0
1
7
3 (7) 25 (29)
Andri Parvelo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (5) 7
7
0 (4) 0
4 (5) 25 (28)
Oliver Kängsepp Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0 (1) 0
7
4 (5) 25 (27)
Arian Lopušanski Tallinna linn Eurogümnaasium 7
7
0
2
4 (6) 5
25 (27)
Silver Juvanen Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
4 (1) 7
1 (0) 0
6 (7) 25 (22)
Siim Düüna Raplmaa Rapla Ühisgümnaasium 4 (6) 7
4
0
4 (1) 6 (4) 25 (22)
Kadri-Ann Kallas Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
0
0
3
24
Leanika Vetka Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 5 (6) 6
4 (5) 0
7
2 (6) 24 (30)
Jana Kamoza Harjumaa Paldiski Vene Gümnaasium 7
6 (4) 0
0 (1) 7
4 (7) 24 (26)
Kaarel Kalda Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 7 (5) 6
0
0
7
4 (7) 24 (25)
Maksim Kašura Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7 (6) 7
0
0
3
24 (23)
Andres Anissimov Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 4
7
7
0
2
3
23
Epp Mauring Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 7
7
7
0 (2) 1 (2) 1
23 (26)
Karl Martin Lember Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 4 (3) 7
7
1
0
4 (7) 23 (25)
Julia Basihina Tallinna linn Tallinna Mustjõe Gümnaasium 7
7
7
0
1
0
22
Toom Lõhmus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
1
4
0 (1) 6 (5) 4 (6) 22 (24)
Vladislav Põrjajev Tallinna linn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7
4 (5) 7
0 (1) 1 (0) 3
22 (23)
Annika Liiv Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
0
4 (3) 0
7
3 (7) 21 (24)
Veiko Kääp Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 7
7
0
0
3 (6) 4 (3) 21 (23)
Karl-Andero Mere Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
0
1
3 (5) 3 (7) 20 (26)
Merlin Palmar Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7
7
1
0
1
4 (7) 20 (23)
Joonas Tomingas Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0
0
3 (5) 3
20 (22)
Olari-Jaanus Lips Viljandimaa Viljandi Gümnaasium 6
7
1
0 (1) 1 (2) 5
20 (22)
Indrek Polding Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 4 (2) 7
4
0 (1) 1 (2) 4 (6) 20 (22)
Kaius Loos Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 4 (5) 6
0
1
4 (5) 4 (5) 19 (22)
Martin Piir Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 4 (7) 4
0
1 (2) 4 (6) 5 (6) 18 (25)
Annamaria Rennel Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7
7
0 (1) 0
1
3 (7) 18 (23)
Siim Oselein Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 4 (7) 7
0
0
1
6 (7) 18 (22)
Irina Guljavina Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
0
4 (5) 0
4 (7) 2 (6) 17 (25)
Maarja Villako Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 7
3
0
0
2 (5) 4 (7) 16 (22)
Sten Teemant Valgamaa Otepää Gümnaasium 4 (6) 7
0
0 (1) 1
3 (7) 15 (22)


19. veebruar 2012
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee