2012.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkonnavooru kui ka lahtiste võistluste põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

NB! Lõppvoorule ja huvipäevale kutsutud õpilastel palume teatada Teaduskooli oma osavõtust ning lõppvoorule kutsutute puhul öelda, kas vajate Tartus majutust.
Täpsema info ning huvipäeva ja lõppvooru ajakavad leiate Teaduskooli matemaatikaolümpiaadi veebilehelt.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 20. aprillil Tartus kutsutakse

7. klassist:

1 Rasmus Maide Tallinna Reaalkool
2 Joonas Jürgen Kisel Vanalinna Hariduskolleegium
3 Raul Niit Tallinna Reaalkool
4 Doris Käämbre Nõo Põhikool
5 Tuule Müürsepp Antsla Gümnaasium
6 Anette Baum Pärnu Koidula Gümnaasium
7 Mark Gerassimenko Kohtla-Järve Ühisgümnaasium
8 Silver Sepp Valjala Põhikool
9 Marika Šarova Narva Vanalinna Riigikool
10 Kaarel Hänni Tallinna Prantsuse Lütseum
11 Laura Olek Tallinna Reaalkool
12 Iiris Õunmaa Tallinna Reaalkool
13 Silvia Veermäe Tartu Tamme Gümnaasium
14 Agete Eksi Miina Härma Gümnaasium
15 Ode Laik Valga Gümnaasium
16 Carel Kuusk Tallinna Prantsuse Lütseum
17 Grete Rahi Gustav Adolfi Gümnaasium
18 Joanna Hansen Tartu Karlova Gümnaasium
19 Kristjan Pärn Tartu Mart Reiniku Kool
20 Andre Litvin Tartu Kivilinna Gümnaasium
21 Artjom Jakovlev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium
22 Roman Tamm Pärnu Koidula Gümnaasium

8. klassist:

1 Kristjan Kongas Vanalinna Hariduskolleegium
2 Eva-Maria Tõnson Tartu Veeriku Kool
3 Markus Rene Pae Tallinna Reaalkool
4 Mirjam Iher Tartu Descartes'i Lütseum
5 Oliver Nisumaa Tallinna Reaalkool
6 Sveno Saan Tartu Kivilinna Gümnaasium
7 Paula Vool Tartu Kivilinna Gümnaasium
8 Hendrik Rull Miina Härma Gümnaasium
9 Gleb Stepanov Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
10 Merilyn Elge Rapla Ühisgümnaasium
11 Edward Erelt Tallinna Reaalkool
12 Rainer Vann Gustav Adolfi Gümnaasium
13 Hanna Britt Soots Tallinna Reaalkool
14 Kristel Sibul Viluste Põhikool
15 Ilja Siroš Sillamäe Vanalinna Kool
16 Taisia Belozjorova Narva Humanitaargümnaasium
17 Elo Maria Pauman Tallinna Prantsuse Lütseum
18 Ott Adermann Tallinna Reaalkool
19 Riin Maide Keila Kool
20 German Levenets Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
21 Konstantin Široki Tallinna Õismäe Vene Lütseum
22 Georg Caius Kutsar Viljandi Maagümnaasium
23 Eke Tominga Surju Põhikool

Olümpiaadi lõppvooru 14.-15. aprillil Tartus kutsutakse

9. klassist:

1 Erik Amor Pärnu Koidula Gümnaasium
2 Magnus Kaldjärv Saaremaa Ühisgümnaasium
3 Toom Lõhmus Miina Härma Gümnaasium
4 Simmo Saan Tartu Kivilinna Gümnaasium
5 Madis Janno Paide Ühisgümnaasium
6 Tiit Hendrik Piibeleht Gustav Adolfi Gümnaasium
7 Triinu Veeorg Laagri Kool
8 Kaisa Teele Oja Miina Härma Gümnaasium
9 Aet Abramson Kohila Gümnaasium
10 Joonas Kalda Tallinna Reaalkool
11 Hans Daniel Kaimre Tartu Kivilinna Gümnaasium
12 Getter Põru C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
13 Rasmus Kisel Gustav Adolfi Gümnaasium
14 Jelizaveta Sudakova Tallinna Tõnismäe Reaalkool
15 Vadim Šved Tallinna Tõnismäe Reaalkool
16 Pille-Riin Paavo Tallinna Reaalkool
17 Priidik Gallagher Tartu Erakool
18 Raul Rinken Tartu Kivilinna Gümnaasium
19 Oleg Nikulin Narva Kesklinna Gümnaasium
20 Oleksii Inno Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
21 Mihkel Roomet Tallinna 32. Keskkool
22 Rasmus Lõhmus Tartu Kommertsgümnaasium
23 Jaanika Juntson Tartu Kivilinna Gümnaasium
24 Birgit Kuslap Anna Haava nim. Pala Kool
25 Kristjan Kongas (8. kl.) Vanalinna Hariduskolleegium
26 Mirjam Iher (8. kl.) Tartu Descartes'i Lütseum
27 Oliver Nisumaa (8. kl.) Tallinna Reaalkool
28 Taavet Kalda (7. kl.) Gustav Adolfi Gümnaasium

10. klassist:

1 Oliver-Matis Lill Tallinna Reaalkool
2 Kaur Kristjuhan Hugo Treffneri Gümnaasium
3 Maria Krajuškina Tallinna Reaalkool
4 Mattias Lass Tallinna Reaalkool
5 Liisi Metsoja Hugo Treffneri Gümnaasium
6 Daniil Demišin Narva Humanitaargümnaasium
7 Mari Liis Pedak Tallinna Reaalkool
8 Taavet Kutsar Hugo Treffneri Gümnaasium
9 Valeri Randalainen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
10 Annika Kluge Tallinna Õismäe Gümnaasium
11 Uku-Kaspar Uustalu Tallinna Reaalkool
12 Patrick Teppor Jõhvi Gümnaasium
13 Reelika Tõnisson Kilingi-Nõmme Gümnaasium
14 Maksim Lavrov Narva Pähklimäe Gümnaasium
15 Raid Vellerind Tallinna Reaalkool
16 Ruti Kirikmäe Hugo Treffneri Gümnaasium
17 Martin Kabanen Hugo Treffneri Gümnaasium
18 Kristel Roots Tallinna Reaalkool
19 Mark Kerner Tallinna Reaalkool
20 Mariliis Jukk Hugo Treffneri Gümnaasium
21 Tuule Sõber Hugo Treffneri Gümnaasium
22 Eveli Kodas Hugo Treffneri Gümnaasium
23 Liisu Miller Hugo Treffneri Gümnaasium
24 Helena Talimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
25 Siim Sammul Hugo Treffneri Gümnaasium
26 Nadežda Avanessova Ahtme Gümnaasium

11. klassist:

1 Aleksandra Jartseva Tallinna Tõnismäe Reaalkool
2 Sandra Schumann Tallinna Reaalkool
3 Jaan Toots Tallinna Reaalkool
4 Kaur Aare Saar Tallinna Inglise Kolledž
5 Andre Ostrak Nõo Reaalgümnaasium
6 Remi Leopard Hugo Treffneri Gümnaasium
7 Anastassia Goršanova Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
8 Tõnis Laasfeld Gustav Adolfi Gümnaasium
9 Andres Erbsen Tallinna Reaalkool
10 Jörgen Jõgiste Tallinna Reaalkool
11 Sille Habakukk C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
12 Kristo Ment Pärnu Koidula Gümnaasium
13 Ants-Oskar Mäesalu Hugo Treffneri Gümnaasium
14 Rasmus Iila Pärnu Koidula Gümnaasium
15 Anna Krajuškina Tallinna Tõnismäe Reaalkool
16 Hiie Vill Miina Härma Gümnaasium
17 Hanna-Stina Sonts Pärnu Koidula Gümnaasium
18 Uku Erik Tropp Tallinna Reaalkool
19 Erki Lomp Miina Härma Gümnaasium
20 Liina Baranova Tallinna Tõnismäe Reaalkool
21 Kirill Tammela Tallinna Inglise Kolledž
22 Rando Reinhold C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
23 Eduard Harkov Tallinna Tõnismäe Reaalkool
24 Johannes Pärtel Truusalu Miina Härma Gümnaasium
25 Jo Kroll Hugo Treffneri Gümnaasium
26 Roman Kulašenkov Narva Pähklimäe Gümnaasium
27 Janno Veeorg Tallinna Reaalkool

12. klassist:

1 Jaan Toots (11.klass) Tallinna Reaalkool
2 Jaagup Repän Hugo Treffneri Gümnaasium
3 Kaur Aare Saar (11.klass) Tallinna Inglise Kolledž
4 Tanel Kiis C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
5 Ivo Adermann Tallinna Reaalkool
6 Roberth Kulbin Tallinna Reaalkool
7 Anu Ainsaar Tallinna Reaalkool
8 Eva-Lotta Käsper Hugo Treffneri Gümnaasium
9 Kaspar Kesli Hugo Treffneri Gümnaasium
10 Sven Erik Ojavee Gustav Adolfi Gümnaasium
11 Kristiina Sakarias Hugo Treffneri Gümnaasium
12 Sergei Jakovlev Tartu Vene Lütseum
13 Taavi Adamson Hugo Treffneri Gümnaasium
14 Marti Lillemägi Nõo Reaalgümnaasium
15 Jakob Prii Saaremaa Ühisgümnaasium
16 Hanna Läänemets Gustav Adolfi Gümnaasium
17 Meelis Müür Gustav Adolfi Gümnaasium
18 Johannes Madis Aasmäe Tallinna 21. Kool
19 Kaur Karus Hugo Treffneri Gümnaasium
20 Taivo Pungas Tallinna Reaalkool
21 Anti Ingel Gustav Adolfi Gümnaasium
22 Karl Oskar Lember Tallinna Reaalkool
23 Deiwin Sarjas Nõo Reaalgümnaasium
24 Mihkel Kivisild Tapa Gümnaasium
25 Ats Aasmaa Pärnu Koidula Gümnaasium
26 Erik Tamre Tallinna Reaalkool
27 Ralf Ahi Tallinna Reaalkool
28 Gleb Bogomol Tallinna Tõnismäe Reaalkool


29. veebruar 2012
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee