2012.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

9. klass (kontrollisid Indrek Zolk, Kalle Kaarli)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Erik Amor Pärnu Koidula Gümnaasium 18
6 (7) 7
5
7
43 (44)
Magnus Kaldjärv Saaremaa Ühisgümnaasium 16
7
6
6 (5) 7 (5) 42 (39)
Toom Lõhmus Miina Härma Gümnaasium 18
6 (7) 3 (5) 7
7
41 (44)
Simmo Saan Tartu Kivilinna Gümnaasium 12
7
7
7
7
40
Madis Janno Paide Ühisgümnaasium 14
6 (7) 7
6 (7) 7 (6) 40 (41)
Tiit Hendrik Piibeleht Gustav Adolfi Gümnaasium 18
4 (7) 7
3 (5) 7
39 (44)
Triinu Veeorg Laagri Kool 18
5
2
7 (5) 7 (6) 39 (36)
Kaisa Teele Oja Miina Härma Gümnaasium 16
5 (7) 7
3 (7) 7
38 (44)
Aet Abramson Kohila Gümnaasium 14
6 (7) 6
7
5
38 (39)
Joonas Kalda Tallinna Reaalkool 10
6 (7) 7
7
7
37 (38)
Hans Daniel Kaimre Tartu Kivilinna Gümnaasium 10
6 (7) 7
7
7
37 (38)
Getter Põru C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
5 (7) 7
6
7
37 (39)
Rasmus Kisel Gustav Adolfi Gümnaasium 16
4 (7) 7
2 (4) 7
36 (41)
Jelizaveta Sudakova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10
5 (7) 7
7
7
36 (38)
Vadim Šved Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14
5 (7) 7
3
7
36 (38)
Pille-Riin Paavo Tallinna Reaalkool 14
6 (7) 7
2
7
36 (37)
Priidik Gallagher Tartu Erakool 12
3 (7) 7
6 (7) 7
35 (40)
Raul Rinken Tartu Kivilinna Gümnaasium 12
2 (7) 7
7
7
35 (40)
Oleg Nikulin Narva Kesklinna Gümnaasium 16
6 (7) 6 (5) 0
7 (6) 35 (34)
Oleksii Inno Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 14
6 (7) 0
7
7
34 (35)
Mihkel Roomet Tallinna 32. Keskkool 14
6 (7) 4
3
7
34 (35)
Rasmus Lõhmus Tartu Kommertsgümnaasium 18
6 (7) 2 (3) 1 (2) 7
34 (37)
Jaanika Juntson Tartu Kivilinna Gümnaasium 14 (16) 6 (4) 7
0
7
34 (34)
Birgit Kuslap Anna Haava nim. Pala Kool 16
6 (7) 3
2 (4) 7
34 (37)
Kerstin Äkke Tallinna Reaalkool 12
4 (7) 7
3 (7) 7 (3) 33 (36)
Rodion Rõbakov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 16
0
7
3 (5) 7
33 (35)
Kaarel Kalda Tartu Kommertsgümnaasium 16
6 (7) 0 (7) 4 (7) 7
33 (44)
Andri Parvelo Miina Härma Gümnaasium 16
6
3 (7) 1 (6) 7
33 (42)
Karina Raudsik Miina Härma Gümnaasium 12
6 (7) 5
3 (5) 7
33 (36)
William Vaask Loo Keskkool 16
6 (7) 2
2 (6) 7
33 (38)
Daniel Kütt Värska Gümnaasium 14
3 (7) 7
2 (4) 7
33 (39)
Merlin Palmar Sõmeru Põhikool 14
5
6 (7) 5
3 (1) 33 (32)
Arian Lopušanski Eurogümnaasium 14
1
7
7
3
32
Salme Ojasild Tartu Kesklinna Kool 14
2 (3) 6 (7) 2
7
31 (33)
Ago Tominga Surju Põhikool 14
6
3
1
7
31
Triinu Hordo Jõgeva Ühisgümnaasium 10
4 (6) 7
3
7
31 (33)
Jana Kamoza Paldiski Vene Gümnaasium 10
4 (7) 3
7
7
31 (34)
Mihhail Koževnikov Narva Humanitaargümnaasium 16
6 (7) 2
0
7 (6) 31 (31)
Maria Maloverjan Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14
4 (7) 4
1 (5) 7
30 (37)
Joosep Henrik Sild Miina Härma Gümnaasium 14
4 (6) 3 (7) 2 (4) 7
30 (38)
Villem Tõnisson Miina Härma Gümnaasium 14
0
2 (3) 7
7
30 (31)
Karoliine Kurvits Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 12
5 (4) 7
3 (5) 3 (2) 30 (30)
Kristo Paju Võhma Gümnaasium 14
1 (4) 6 (7) 1 (0) 7
29 (32)
Siim Oselein Vändra Gümnaasium 10
4 (6) 6 (7) 2 (7) 7 (2) 29 (32)
Andres Anissimov C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
4 (7) 5 (7) 0 (1) 7
28 (34)
Nils Holger Sova Suure-Jaani Gümnaasium 14
0
6 (7) 1 (2) 7
28 (30)
Harlet Kookmaa Võru Kesklinna Gümnaasium 13
5
3 (5) 0
7
28 (30)
Endrik Tombak Koeru Keskkool 9
1 (4) 4
7
7
28 (31)
Siim Düüna Rapla Ühisgümnaasium 18
0
0
3 (6) 7 (6) 28 (30)
Veiko Kääp Tallinna Tehnikagümnaasium 11
2 (7) 6
1
7
27 (32)
Katariina Kisand Tartu Veeriku Kool 12
4
2 (6) 2 (7) 7
27 (36)
Tõnis-Torm Nöps Miina Härma Gümnaasium 18
3
3 (5) 0
3 (4) 27 (30)
Kaius Loos Elva Gümnaasium 12
5 (7) 4
3 (7) 3 (7) 27 (37)
Juss Jürisoo Jakob Westholmi Gümnaasium 14
0 (5) 5 (6) 0
7
26 (32)
Paul Pung Tartu Mart Reiniku Kool 12
4 (6) 3 (6) 0
7 (6) 26 (30)
Kadri Ann Prass Tartu Descartes'i Lütseum 10
4 (7) 3 (7) 2
5
24 (31)
Marten Visnap C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 10
2 (5) 7
2 (5) 3
24 (30)
Helen Pedaspuu Tallinna Reaalkool 12
1 (6) 7
2 (4) 0 (2) 22 (31)
Raili Hahndorf Vinni-Pajusti Gümnaasium 12
2
2 (5) 3 (5) 3 (7) 22 (31)
Mirjam Sarnit Põlva Ühisgümnaasium 12
0 (5) 3 (7) 3 (4) 3 (2) 21 (30)
Mikk Kull Nõo Põhikool 8
3 (7) 5 (7) 0
3 (7) 19 (29)


28. veebruar 2012
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee