2012.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

8. klass (kontrollisid Maksim Ivanov, Laur Tooming)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Kool Test 1. 2. 3. Summa
Kristjan Kongas Vanalinna Hariduskolleegium 20
7
7
7 (6) 41 (40)
Eva-Maria Tõnson Tartu Veeriku Kool 20
7
7
7
41
Markus Rene Pae Tallinna Reaalkool 20
7
7
6 (7) 40 (41)
Mirjam Iher Tartu Descartes'i Lütseum 20
6 (7) 7
7
40 (41)
Oliver Nisumaa Tallinna Reaalkool 19
7
7
5 (6) 38 (39)
Sveno Saan Tartu Kivilinna Gümnaasium 20
7
7
4
38
Paula Vool Tartu Kivilinna Gümnaasium 18
6 (7) 7
6
37 (38)
Hendrik Rull Miina Härma Gümnaasium 18
7
4 (2) 7
36 (34)
Gleb Stepanov Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 20
6 (5) 7
3 (5) 36 (37)
Merilyn Elge Rapla Ühisgümnaasium 20
4
7
5 (6) 36 (37)
Edward Erelt Tallinna Reaalkool 18
6 (7) 5 (6) 6
35 (37)
Rainer Vann Gustav Adolfi Gümnaasium 20
7
6 (7) 2 (1) 35 (35)
Hanna Britt Soots Tallinna Reaalkool 16
7
7
5
35
Kristel Sibul Viluste Põhikool 18
6 (7) 6 (7) 5 (7) 35 (39)
Ilja Siroš Sillamäe Vanalinna Kool 18
5 (6) 5
7
35 (36)
Taisia Belozjorova Narva Humanitaargümnaasium 16
7
7
5
35
Elo Maria Pauman Tallinna Prantsuse Lütseum 16
7
6
5
34
Ott Adermann Tallinna Reaalkool 18 (16) 7
7
2 (3) 34 (33)
Riin Maide Keila Kool 18
7
6 (7) 3 (4) 34 (36)
German Levenets Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 18
7
4 (6) 4
33 (35)
Konstantin Široki Tallinna Õismäe Vene Lütseum 16
7
5 (7) 5 (4) 33 (34)
Georg Caius Kutsar Viljandi Maagümnaasium 18
7
6 (7) 2
33 (34)
Eke Tominga Surju Põhikool 20
6 (7) 7
0
33 (34)
Kristiina Vain Tallinna Prantsuse Lütseum 20
7
5 (7) 0
32 (34)
Aksel Allas C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14
7
5
6 (7) 32 (33)
Birgit Maidla Jüri Gümnaasium 20
7
5 (2) 0
32 (29)
Kristiina Joon Tallinna Reaalkool 18
7
4 (5) 2 (1) 31 (31)
Alfred Saidlo Tallinna Reaalkool 13
6
5
7
31
Oskar Voldemar Lahesoo Tallinna Reaalkool 15
5 (2) 5
6 (7) 31 (29)
Lauriine Kalajas Tartu Kivilinna Gümnaasium 14
7
6 (7) 4 (0) 31 (28)
Martin Thomson Elva Gümnaasium 17
7
4
3 (1) 31 (29)
Martin Joonas Pariis Põltsamaa Ühisgümnaasium 16
7
6 (7) 2 (4) 31 (34)
Laura Eiche Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 15
7
7
2
31
Markus-Oliver Tamm Pärnu Koidula Gümnaasium 14
7
7
3 (4) 31 (32)
Annely Kasela Orissaare Gümnaasium 18
4
5
3
30
Joonas-Sander Tamm Pärnu Koidula Gümnaasium 17
7
6 (7) 0
30 (31)
Kaarel Koel Haapsalu Gümnaasium 14
7
6 (7) 3
30 (31)
Silvia Luup Otepää Gümnaasium 16
5
5 (3) 4 (3) 30 (27)
Ilja Zebergs Tallinna Läänemere Gümnaasium 12
7
3 (4) 7
29 (30)
Erik Haldna Tartu Kommertsgümnaasium 14
5 (7) 6
4
29 (31)
Greta Alas Tartu Descartes'i Lütseum 20
7
0 (2) 2 (0) 29 (29)
Katariina Kuum Viljandi Maagümnaasium 20
5
3 (2) 1 (5) 29 (32)
Merit Eller Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 14
7
5
3
29
Pille Jahisoo Puiga Põhikool 16
7 (6) 1 (0) 5 (6) 29 (28)
Taavi Põldsamm Koigi Põhikool 16
6 (7) 7
0
29 (30)
Triin Junson Räpina Ühisgümnaasium 18
4
3
4 (6) 29 (31)
Marine Oganesjan Narva Kreenholmi Gümnaasium 12
7
4
6
29
Liine Kasak Tallinna Reaalkool 10
7
6 (7) 5
28 (29)
Silver Kera Gustav Adolfi Gümnaasium 14
7
6
1
28
Ilmar Uduste Tartu Kommertsgümnaasium 16
7
5
0
28
Tuuli Jürgenson Tartu Kommertsgümnaasium 18
6
0
4 (3) 28 (27)
Helen Tera Miina Härma Gümnaasium 14
7
5
2 (1) 28 (27)
Martin Ruut C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16
0
5 (7) 7
28 (30)
Hannes Saariste Jõgeva Gümnaasium 14
5 (7) 6
3
28 (30)
Iiris Ivan Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 17
7
1 (2) 3
28 (29)
Rasmus Riiner Saverna Põhikool 17
7
4
0
28
Reijo Sepp Tallinna 21. Kool 18
6 (7) 3
0
27 (28)
Joonas Ariva Viljandi Maagümnaasium 10
7
5 (4) 5 (7) 27 (28)
Teele Talts Kärdla Ühisgümnaasium 10
7
7
3 (4) 27 (28)
Erki Aas Palade Põhikool 11 (12) 7
5
4
27 (28)
Georg-Mihkel Kodi Laagri Kool 16
3
6 (7) 2 (1) 27 (27)
Maria Hommik Antsla Gümnaasium 16
7
4
0
27
Eva Johanna Lepikov Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 13
7
7
0
27
Mattias Mihkelson Koeru Keskkool 12
7
4
4 (6) 27 (29)
Mihkel Talmar Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 15
7
5 (7) 0
27 (29)
Kevin Saare Pärnu Koidula Gümnaasium 10
7
6
4
27
Nikita Konstantinov Narva Kesklinna Gümnaasium 7
7
6 (7) 7
27 (28)
Vladislava Oleinik Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 10
7
6
3 (4) 26 (27)
Johanna Maria Kirss Miina Härma Gümnaasium 15
7
1 (2) 3 (5) 26 (29)
Anton Konovalov Tartu Vene Lütseum 14
7
1 (2) 4 (5) 26 (28)
Berit Mägi Miina Härma Gümnaasium 14
3
5
4 (5) 26 (27)
Kirke Gross Vanalinna Hariduskolleegium 15
6 (7) 4 (5) 0
25 (27)
Hanna-Liisa Haukka Keila Kool 10 (12) 7
5 (7) 2 (1) 24 (27)
Annaliisa Post Emmaste Põhikool 16
3 (5) 1 (2) 3 (4) 23 (27)
Egle Sepp Aravete Keskkool 16
4
0 (2) 3 (6) 23 (28)


28. veebruar 2012
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee