2012.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

7. klass (kontrollisid Mart Abel, Evely Leetma)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Kool Test 1. 2. 3. Summa
Rasmus Maide Tallinna Reaalkool 20
7
6
7
40
Joonas Jürgen Kisel Vanalinna Hariduskolleegium 20
7
7
6 (5) 40 (39)
Raul Niit Tallinna Reaalkool 20
7
7
6 (5) 40 (39)
Doris Käämbre Nõo Põhikool 20
7
7
6 (7) 40 (41)
Tuule Müürsepp Antsla Gümnaasium 20
7
7
6 (7) 40 (41)
Anette Baum Pärnu Koidula Gümnaasium 20
7
7
6 (5) 40 (39)
Mark Gerassimenko Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 20
7
7
5 (7) 39 (41)
Silver Sepp Valjala Põhikool 20
7
7
5 (4) 39 (38)
Marika Šarova Narva Vanalinna Riigikool 20
7
5
7
39
Kaarel Hänni Tallinna Prantsuse Lütseum 18
7
7
6 (7) 38 (39)
Laura Olek Tallinna Reaalkool 20
7
7
4 (3) 38 (37)
Iiris Õunmaa Tallinna Reaalkool 20
7
7
3
37
Silvia Veermäe Tartu Tamme Gümnaasium 18
7
6
6 (7) 37 (38)
Agete Eksi Miina Härma Gümnaasium 17
7
6
7
37
Ode Laik Valga Gümnaasium 20
7
7
3
37
Carel Kuusk Tallinna Prantsuse Lütseum 18
7
7 (6) 4
36 (35)
Grete Rahi Gustav Adolfi Gümnaasium 18
7 (6) 6 (4) 5
36 (33)
Joanna Hansen Tartu Karlova Gümnaasium 18
7
6
5 (6) 36 (37)
Kristjan Pärn Tartu Mart Reiniku Kool 16
7
6
7
36
Andre Litvin Tartu Kivilinna Gümnaasium 18
7
7
4
36
Artjom Jakovlev Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 18
7
5 (4) 6 (7) 36 (36)
Roman Tamm Pärnu Koidula Gümnaasium 20
7
6
3 (2) 36 (35)
Samela Kivilo Tallinna Reaalkool 18
7
4
6 (7) 35 (36)
Johanna Liisa Aimla Tallinna Reaalkool 18
7
7
3
35
Liis Hiie Tallinna Reaalkool 18
7
7
3
35
Silver Suurorg Tallinna Reaalkool 18
7
7
3
35
Taavet Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium 16 (18) 7
6 (5) 6 (5) 35 (35)
Verner Sääsk Tartu Annelinna Gümnaasium 18
7
6
4
35
Brigitta-Selestine Petropavlova Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 20
7
5
3
35
Jevgenia Kruglova Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 16
7
5
7
35
Romet Martjan Lustivere Põhikool 18
5 (3) 6
6 (7) 35 (34)
Anton Laagemann Mõniste Kool 18
7
4 (2) 6 (7) 35 (34)
Markus Punnar Otepää Gümnaasium 18
7
6
4
35
Kertu Johanna Jõeste Tallinna Reaalkool 19
7
6
2 (1) 34 (33)
Mihhail Lebedev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 16
7
5
6 (4) 34 (32)
Aaro Kristjuhan Miina Härma Gümnaasium 14
7
7
6 (7) 34 (35)
Mikko Maran Rõuge Põhikool 20
7
7
0
34
Karin Allik Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 18
7
7
2
34
Hendriico Merila Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 19
7
5
3
34
Kevin Post Pärnu Ühisgümnaasium 16
7
5 (3) 6
34 (32)
Nadežda Sasina Narva Pähklimäe Gümnaasium 16
7
7
4 (3) 34 (33)
Jürgen Luus Vanalinna Hariduskolleegium 16
7
6 (4) 4
33 (31)
Kerli Tali Tartu Kivilinna Gümnaasium 20
7
0 (1) 6 (7) 33 (35)
Lauri Rannu Tartu Kivilinna Gümnaasium 18 (20) 7
5 (2) 3
33 (32)
Karin Niinemets Viljandi Paalalinna Gümnaasium 14
7
6 (7) 6 (7) 33 (35)
Laura Jõgar Kõrveküla Põhikool 18
7
6
2
33
Martin Järv Voore Põhikool 15
7
7
4 (3) 33 (32)
Karl Meldorf Käina Gümnaasium 18
7
6
2
33
Aleks Teller Lümanda Põhikool 17
7
4
5
33
Oskar Samuel Rebane Pärnu Koidula Gümnaasium 16
7
7
3
33
Mart Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 18
7
6
2
33
Aleks Kozajev Narva Vanalinna Riigikool 14
7
7
5
33
Valeria Usanova Narva Kreenholmi Gümnaasium 18
7
5
3 (2) 33 (32)
Mirjam Kalmann Tallinna Ühisgümnaasium 18
6 (7) 6
2
32 (33)
Maris Kluge Tallinna Õismäe Gümnaasium 14
7
7
4
32
Markus Ausmeel Tallinna Reaalkool 16
7
7
2
32
Jörgen Sinka Tallinna Prantsuse Lütseum 18
7
7
0
32
Richard Kerde Tallinna Inglise Kolledž 18
7
4
3
32
Johanna Maria Prins Tallinna Reaalkool 18
6
6 (5) 2
32 (31)
Alina Karhu Tartu Vene Lütseum 14
7
5 (7) 6 (7) 32 (35)
Johanna Kristiina Jaansoo C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16
6 (7) 7
3 (2) 32 (32)
Arina Žarkova Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 16
7
5
4
32
Robert Tõnisson Kilingi-Nõmme Gümnaasium 20
7
4
1 (3) 32 (34)
Ander Koppel Pärnu Koidula Gümnaasium 18
7
4
3
32
Hannes Margus Hummuli Põhikool 17
7
5 (6) 3
32 (33)
Karolina Tammemaa Valga Gümnaasium 20
6
0
6 (7) 32 (33)
Dmitri Ovtšinnikov Narva Pähklimäe Gümnaasium 17
7
5 (4) 3
32 (31)
Hanna-Ingrid Nurm Tallinna Reaalkool 16
7
5
3
31
Frank Grabovski Tallinna Kuristiku Gümnaasium 16
7
6
2
31
Minna Kruusamäe Miina Härma Gümnaasium 14
7
4 (5) 6 (7) 31 (33)
Johannes Vallikivi Miina Härma Gümnaasium 16
7
7
1 (3) 31 (33)
Rasmus Lellep Tartu Veeriku Kool 13
7
6
5 (6) 31 (32)
Gregor Eesmaa Tartu Mart Reiniku Kool 14
7
7
3
31
Märt Mäemees Elva Gümnaasium 16
7
4
4
31
Kirill Grjaznov Jõhvi Vene Gümnaasium 18
7
4
2 (4) 31 (33)
Stella Lutter Pärnu Ülejõe Gümnaasium 18
7
1 (3) 5
31 (33)
Maile Kartau Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 16
7
5
3
31
Brit Keskra Kohila Gümnaasium 18
7
4
2
31
Renita Rassman Rakvere Reaalgümnaasium 16
7
6 (3) 2 (6) 31 (32)
Marta-Liisa Talvet Miina Härma Gümnaasium 16
7
5 (6) 2
30 (31)
Annabel Kaldvee Miina Härma Gümnaasium 10
7
7
6 (7) 30 (31)
Sten Ärm Saku Gümnaasium 18
7
3
2 (4) 30 (32)
Anna-Helena Inno Kose Gümnaasium 10
7
7
6 (7) 30 (31)
Ketlin Valgenberg Haapsalu Gümnaasium 15
7
3
5 (7) 30 (32)
Adele Alavere Vinni-Pajusti Gümnaasium 16
7
7
0 (2) 30 (32)
Berit Puusepp Põltsamaa Ühisgümnaasium 16
7
5
0 (3) 28 (31)


28. veebruar 2012
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee