2012.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

12. klass (kontrollisid Aleksei Lissitsin, Urve Kangro)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Jaan Toots (11.klass) Tallinna Reaalkool 7
7
7
5 (7) 6 (7) 7
39 (42)
Jaagup Repän Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7 (6) 7
7
4
6 (0) 38 (30)
Kaur Aare Saar (11.klass) Tallinna Inglise Kolledž 6
7
7
3
6
7
36
Tanel Kiis C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
7
7 (5) 4
4 (7) 36 (37)
Ivo Adermann Tallinna Reaalkool 7
7
7
3
3
7
34
Roberth Kulbin Tallinna Reaalkool 7
4 (7) 7
7
4
3 (7) 32 (39)
Anu Ainsaar Tallinna Reaalkool 7
7
7
3
4 (5) 4 (7) 32 (36)
Eva-Lotta Käsper Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
3 (2) 5
6
4 (7) 32 (34)
Kaspar Kesli Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
3
4 (1) 4 (5) 32 (30)
Sven Erik Ojavee Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
7
2
4
4 (7) 31 (34)
Kristiina Sakarias Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7
7
3
4
3
31 (30)
Sergei Jakovlev Tartu Vene Lütseum 7 (6) 7
7
3 (5) 2
5 (2) 31 (29)
Taavi Adamson Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7
7
3
4 (0) 3 (2) 31 (25)
Marti Lillemägi Nõo Reaalgümnaasium 7 (6) 7
7
3
3 (0) 4 (7) 31 (30)
Jakob Prii Saaremaa Ühisgümnaasium 7 (6) 7
7
3
3 (1) 4 (7) 31 (31)
Hanna Läänemets Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
7
3
5 (7) 1 (5) 30 (36)
Meelis Müür Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
7
5 (7) 0
4 (7) 30 (35)
Johannes Madis Aasmäe Tallinna 21. Kool 7
7
5
3
4
4 (7) 30 (33)
Kaur Karus Hugo Treffneri Gümnaasium 4 (6) 7
7
3
5 (2) 4 (5) 30 (30)
Taivo Pungas Tallinna Reaalkool 7
7
7
0
7
1 (7) 29 (35)
Anti Ingel Gustav Adolfi Gümnaasium 7
5 (6) 7
3
3
4 (7) 29 (33)
Karl Oskar Lember Tallinna Reaalkool 7
7
7
3
4 (6) 1 (3) 29 (33)
Deiwin Sarjas Nõo Reaalgümnaasium 7 (6) 7
7
3
0
4 (7) 28 (30)
Mihkel Kivisild Tapa Gümnaasium 7
7
7
3 (4) 0
4 (7) 28 (32)
Ats Aasmaa Pärnu Koidula Gümnaasium 7 (4) 7
6 (7) 3
0
4 (7) 27 (28)
Mikk Narusk Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
7
0 (3) 1
4 (7) 26 (32)
Aleksandr Belkin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
7
7
1 (3) 0
4 (7) 26 (31)
Nikita Korhonen Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
3
3 (4) 2 (1) 4 (7) 26 (29)
Rivo Allik C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
2 (3) 3
3
4 (7) 26 (30)
Mihkel Hiob Abja Gümnaasium 7
7
7
1 (2) 0
4 (7) 26 (30)
Edgar Tarelkin Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7
7
1
1
2
25 (24)
Manglus Lember Saaremaa Ühisgümnaasium 7 (4) 6
3 (0) 5 (3) 0
4 (7) 25 (20)
Siim Kasela Pärnu Koidula Gümnaasium 7 (4) 7 (6) 7
0
0
4 (3) 25 (20)
Karmo Kuurberg Haapsalu Gümnaasium 7 (4) 7
7
0
0
4 (2) 25 (20)
Inna Maistruk Tallinna Juhkentali Gümnaasium 7
7
7
3 (4) 0
0
24 (25)
Heiki Ojasild Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 6
7
0
4 (3) 0
24 (22)
Kaspar Peterson Pärnu Koidula Gümnaasium 6 (4) 7
7 (6) 0
0
4
24 (21)
Aleksei Kuzmin Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
3
3
4
0
24
Eleana Lopušanskaja Eurogümnaasium 7
7
7
0 (2) 0
2 (5) 23 (28)
Gleb Bogomol Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
1
1
3
4 (7) 23 (26)
Erko Pettai Tallinna Reaalkool 7
1
7
5 (6) 0
3 (5) 23 (26)
Katre Metsvahi Tallinna Reaalkool 7
7
0
3 (4) 2
4 (5) 23 (25)
Taavi Kalle Kiisler Tallinna Reaalkool 7
7
1 (0) 3
1
4 (7) 23 (25)
Anton Ostaškov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
2 (1) 7
3
0
4 (7) 23 (25)
Tuuli Lõhmus Hugo Treffneri Gümnaasium 4
7
7
0
1 (0) 4
23 (22)
Lauri Kongas Vanalinna Hariduskolleegium 4
4
7
3
0
4 (7) 22 (25)
Dmitry Fisun Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 7
3
7
3
2
0
22
Jekaterina Sitnikova Ehte Humanitaargümnaasium 7
4
4 (0) 3
0
4 (7) 22 (21)
Laura Kasearu Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
1
0
0
22
Maksim Juura Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7 (6) 1
7
3
0
4 (3) 22 (20)
Rasmus Kurgpõld Tallinna Reaalkool 7
4 (6) 7
3
0
0 (3) 21 (26)
Mark Kristian Küttim Tallinna Reaalkool 7
2
7
0 (1) 0
4 (7) 20 (24)
Jana Krivorukova Jõhvi Vene Gümnaasium 7
7
2 (4) 1
3 (1) 0
20 (20)
Indrek Ardel Viljandi Maagümnaasium 1
7
7 (6) 0
0
4 (7) 19 (21)
Maiko Plinte Otepää Gümnaasium 7
7
2 (7) 0
0
3
19 (24)
Valentin Skokov Narva Kesklinna Gümnaasium 6
7
0
5
0
1
19
Anton Puzõrjov Lasnamäe Gümnaasium 7
3 (6) 1
3
0
4 (7) 18 (24)
Siim Pille Viljandi Maagümnaasium 4 (6) 7
3 (1) 0
0
4 (7) 18 (21)
Lauri Laagus Pärnu Koidula Gümnaasium 7 (4) 0
7
3
0
1 (5) 18 (19)
Kaarel Kastehein Vanalinna Hariduskolleegium 6
1 (2) 3 (4) 1 (2) 3 (5) 3 (4) 17 (23)
Laura Pruul Nõo Reaalgümnaasium 7 (6) 7
3 (5) 0
0
0
17 (18)
Erik Sumeri C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
2
1 (4) 1
1
4 (7) 16 (22)


28. veebruar 2012
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee