2012.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

10. klass (kontrollisid Oleg Košik, Raul Kangro)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Oliver-Matis Lill Tallinna Reaalkool 7
6
6 (5) 7
7 (6) 5 (7) 38 (38)
Kaur Kristjuhan Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
3 (7) 7
7
38 (42)
Maria Krajuškina Tallinna Reaalkool 7
7
4 (7) 7
4 (5) 7
36 (40)
Mattias Lass Tallinna Reaalkool 7
7
4 (7) 7
4 (5) 7
36 (40)
Liisi Metsoja Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
3
7
5 (6) 7
36 (37)
Daniil Demišin Narva Humanitaargümnaasium 7
6
7
7 (5) 1
7
35 (33)
Mari Liis Pedak Tallinna Reaalkool 7
7
7
0
6
7
34
Taavet Kutsar Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7 (5) 4
7
3
6 (7) 34 (33)
Valeri Randalainen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7
7
5
7
4 (5) 4 (7) 34 (38)
Annika Kluge Tallinna Õismäe Gümnaasium 7
7
3
6
3 (2) 7
33 (32)
Uku-Kaspar Uustalu Tallinna Reaalkool 7
7
7
0 (2) 4 (5) 7
32 (35)
Patrick Teppor Jõhvi Gümnaasium 7
6
7
5 (7) 3 (5) 4 (7) 32 (39)
Reelika Tõnisson Kilingi-Nõmme Gümnaasium 7
4
5 (7) 7
2
7
32 (34)
Maksim Lavrov Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
6
4 (6) 7
3
5 (7) 32 (36)
Raid Vellerind Tallinna Reaalkool 7
7
6
0 (2) 4
7
31 (33)
Ruti Kirikmäe Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
6
7
0 (1) 6 (7) 31 (33)
Martin Kabanen Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
2
7
3
5 (6) 31 (32)
Kristel Roots Tallinna Reaalkool 7
6
4
6
4
3
30
Mark Kerner Tallinna Reaalkool 7
7
7
0 (1) 5 (1) 4 (6) 30 (29)
Mariliis Jukk Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
2 (7) 0
7
30 (35)
Tuule Sõber Hugo Treffneri Gümnaasium 7
4 (5) 5 (6) 7
0
7
30 (32)
Eveli Kodas Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7 (5) 7
6 (7) 3 (2) 0 (2) 30 (30)
Liisu Miller Hugo Treffneri Gümnaasium 7
1 (3) 5 (7) 6
4
6
29 (33)
Helena Talimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
1
7
0
7
29
Siim Sammul Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
4 (7) 7
3 (7) 2 (5) 28 (38)
Kaarel Viikna Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7 (3) 7
0 (7) 0
7
28 (31)
Indrek Viires Saaremaa Ühisgümnaasium 7
7
4 (7) 5 (6) 0
5
28 (32)
Carl-Thomas Piller Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (3) 7
0 (7) 3
5 (6) 27 (33)
Kaarel Kree Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (3) 6 (7) 1
5
3 (2) 27 (25)
Thorny Valk Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
4 (7) 0
2 (1) 6
26 (28)
Sander Randaru Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0
0
6
6
26
Heigo Ers Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7
7
5
0 (5) 3 (4) 4 (6) 26 (34)
Andreas Nagel Nõo Reaalgümnaasium 7
7
5 (7) 0
2
5 (7) 26 (30)
Martin Talvik Tallinna Reaalkool 7
7
2
3
1 (2) 5 (7) 25 (28)
Anton Dorofejev Tallinna Mustjõe Gümnaasium 7
0
7
0
4
7 (6) 25 (24)
Janeli Õun Miina Härma Gümnaasium 7
7 (5) 4
0 (1) 3
4 (6) 25 (26)
Nadežda Avanessova Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7
7
4 (6) 0 (1) 4 (5) 3
25 (29)
Anton Kornõšenkov Jõhvi Vene Gümnaasium 7
7
5
0
3 (4) 3 (7) 25 (30)
Oliver Grauberg Gustav Adolfi Gümnaasium 7
6 (7) 4 (7) 0
3
4 (6) 24 (30)
Stella Veski Gustav Adolfi Gümnaasium 7
6
6
0
1 (2) 4 (7) 24 (28)
Jekaterina Maizik Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
0
0
3
7
24
Triin Taveter Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
5 (6) 0
1
4 (7) 24 (28)
Andreas Baum Pärnu Koidula Gümnaasium 7
4
3 (2) 6 (7) 0
4 (7) 24 (27)
Robin Reino Tallinna Reaalkool 7
6
5 (7) 0
2 (4) 3
23 (27)
Boriss Lebedev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
6
3
0 (1) 3 (2) 4 (6) 23 (25)
Vadim Jurkevicius Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7
7
3
0
3 (5) 3 (6) 23 (28)
Entoni-Timmo Käärt Kiviõli Vene Gümnaasium 7
7
2 (0) 0
3 (5) 4 (7) 23 (26)
Robi-Jürgen Algo Saaremaa Ühisgümnaasium 7
5 (7) 6 (7) 0 (2) 1
4 (2) 23 (26)
Stepan Fjodorov Narva Humanitaargümnaasium 7
6 (7) 4
0
2 (1) 4 (6) 23 (25)
Carmel Tellis Tallinna Reaalkool 7
7
6 (7) 0
0 (2) 2 (6) 22 (29)
Stiven Kossorotov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
5
0
7
0
3 (5) 22 (24)
Steven Eomois Kadrioru Saksa Gümnaasium 7
2
0
7
1
5 (7) 22 (24)
Heigo-Elmar Vahesaar Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
3
0
2 (4) 3 (6) 22 (27)
Margret Zimmermann Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (3) 5
0 (3) 1
4 (6) 22 (25)
Daniel Akkel Miina Härma Gümnaasium 7
3
5 (7) 0
0
7
22 (24)
Maali Pruul Nõo Reaalgümnaasium 7
4 (7) 3
0
2
6 (7) 22 (26)
Janek Pärn Nõo Reaalgümnaasium 7
4
0
7
0
4 (7) 22 (25)
Julia Sizova Narva Kesklinna Gümnaasium 7
4
5
0
2 (3) 4 (6) 22 (25)
Alexander Milovidov Jõhvi Vene Gümnaasium 7
6 (7) 4 (7) 0
4 (5) 0 (1) 21 (27)
Lisette Pajula Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7
6 (7) 1 (5) 0
0 (2) 7
21 (28)
Risto Põlluste Vinni-pajusti Gümnaasium 7
1
5 (7) 0
2 (4) 6 (7) 21 (26)
Rando Aomere Pärnu Koidula Gümnaasium 7
0
4 (6) 4 (7) 1
4 (7) 20 (28)
Kristjan Düüna Rapla Ühisgümnaasium 7
6 (7) 1 (5) 0
1 (5) 4 (7) 19 (31)
Mikk Vachtmeister Kose Gümnaasium 7
6 (7) 0
0
0
4 (7) 17 (21)
Anett Padul Pärnu Ülejõe Gümnaasium 5 (4) 2 (4) 1
3 (6) 1 (2) 4 (7) 16 (24)


28. veebruar 2012
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee