2011.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

9. klass (kontrollisid Indrek Zolk, Kalle Kaarli)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Liisi Metsoja Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
7
7
7 (6) 7 (5) 46 (43)
Daniil Demišin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 18
7
5
6 (5) 7
43 (42)
Kaur Kristjuhan Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 17
7
7
5 (7) 7 (6) 43 (44)
Patrick Teppor Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 16
7
5 (7) 6 (7) 7
41 (44)
Mari Liis Pedak Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 14 (15) 7
7 (6) 7
5
40 (40)
Siim Sammul Tartumaa Nõo Põhikool 15
7
6 (7) 5 (2) 6
39 (37)
Timothy H. Charles Tamm Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 13 (14) 7
6
6
7
39 (40)
Vaclav Polskoj Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 14
6
6
6
7
39
Raid Vellerind Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
7
6
5
6 (5) 38 (37)
Mariliis Jukk Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14
7
6 (7) 4 (5) 7 (6) 38 (39)
Mattias Lass Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
7
5 (6) 0
7
37 (38)
Nadežda Avanessova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 10
7
7
6 (7) 7
37 (38)
Oliver-Matis Lill Tallinna linn Tallinna Reaalkool 10
7
6 (5) 6
7 (6) 36 (34)
Robin Reino Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7
5
5
7
36
Robi-Jürgen Algo Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 8
7
7
7
7
36
Reelika Tõnisson Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 18
7 (6) 7
1
2 (4) 35 (36)
Maksim Lavrov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 16
7
6 (7) 1
5 (7) 35 (38)
Taavet Kutsar Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 14
7
6
1
7
35
Heigo Ers Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 14
7
5 (6) 4
5 (7) 35 (38)
Aleksandr Milovidov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 14 (16) 7
7
1 (0) 6 (7) 35 (37)
Nikita Kirienko Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümn. 12 (13) 7
6 (3) 6
3 (6) 34 (35)
Thorny Valk Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 12
7
5 (7) 5
5
34 (36)
Carmel Tellis Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
7
7 (6) 1 (0) 5 (6) 34 (33)
Heivo Reinek Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 10
7
5
5 (7) 7 (5) 34 (34)
Vitali Kuzmin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 12
7
1
6 (5) 7
33 (32)
Valeri Randalainen Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Vene Gümnaasium 12
7
7
1
6 (7) 33 (34)
Annika Kluge Tallinna linn Tallinna Õismäe Gümnaasium 14
4
7
0
7
32
Helena Talimaa Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 13
7
5 (6) 0
7
32 (33)
Marianne Äkke Raplamaa Kohila Gümnaasium 10
7
1
7 (5) 7
32 (30)
Heini Heinlaid Läänemaa Lihula Gümnaasium 12
7
5 (6) 1
7
32 (33)
Rando Aomere Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 12
3
5
5 (2) 7
32 (29)
Liisu Miller Hiiumaa Käina Gümnaasium 14
5 (0) 5 (7) 0
7
31 (28)
Elina Ild Pärnumaa Paikuse Põhikool 10
7
6 (7) 7 (1) 1
31 (26)
Sander-Karl Kivivare Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 15
7
5 (7) 1
3 (1) 31 (31)
Mihkel Tomson Harjumaa Kolga Keskkool 16
7 (5) 1
1 (3) 6 (3) 31 (28)
Markus Rene Pae (7.kl) Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12 (13) 6
0
5
7
30 (31)
Margret Zimmermann Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 11
6
6 (7) 0
7 (6) 30 (30)
Ainika Adamson Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 10
7
7
0
6 (7) 30 (31)
Anton Dorofejev Tallinna linn Tallinna Mustjõe Gümnaasium 16
7
0
0
7
30
Maksim Gromov Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 10
7
5 (6) 1 (0) 7
30 (30)
Nikita Samarin Tallinna linn Lasnamäe Gümnaasium 8 (7) 7
6
1
7
29 (28)
Laura Ruusmann Raplamaa Kohila Gümnaasium 10
7
5 (6) 1 (3) 6 (7) 29 (33)
Egert Vinogradov Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 9
7
5
1
7
29
Rauno Umborg Valgamaa Otepää Gümnaasium 16
7 (5) 5
0
1
29 (27)
Ruti Kirikmäe Põlvamaa Värska Gümnaasium 12
7
5 (6) 5 (6) 0
29 (31)
Aksel Part Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 16
7
5 (6) 1 (5) 0
29 (34)
Anton Stunder Kohtla-Järve linn K.-Järve Kesklinna Gümnaasium 10
7
3 (5) 4 (6) 5 (3) 29 (31)
Jerzy Edvard Kaplinski Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 8
7
5
1 (0) 7
28 (27)
Kaarel Allemann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
6
3
1 (0) 6
28 (27)
Stiven Kossorotov Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümn. 10 (11) 6
6
1 (0) 5 (6) 28 (29)
Joel Jakob Koel Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 12
6
6 (7) 4 (1) 0
28 (26)
Priit Peedo Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 10
7
1
4 (5) 6
28 (29)
Mart Pae Tartumaa Mehikoorma Põhikool 16
7
0
0
5
28
Vadim Jurkevicius Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 8
7
5 (7) 6 (7) 2 (3) 28 (32)
Johanna Ronk Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 8
7
5
0
7
27
Lembi Kaasik Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7
7
6
1
6 (4) 27 (25)
Uku-Kaspar Uustalu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
7
5
1 (6) 0
27 (32)
Stepan Fjodorov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 8
6
7
1
5 (7) 27 (29)
Anton Kornõšenkov Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 12
7
0
1
7
27
Oliver Nõgols Põlvamaa Valgjärve Põhikool 9 (10) 6
5
1 (0) 6
27 (27)
Henri Tamm Tallinna linn Tallinna Reaalkool 8
6
6
1
5 (7) 26 (28)
Patrick Joan Thomson Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 12
7
5
0
2
26
Ulla Meeri Liivamägi Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12 (10) 6
0
1 (3) 7
26 (26)
Merilin Vihmaru Tallinna linn Tallinna Reaalkool 8
0
7 (6) 6
5 (7) 26 (27)
Heiki Rein Kiisler Tallinna linn Tallinna Reaalkool 8
7
6
0
5
26
Henri Sink Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 12
6 (7) 6
1
1
26 (27)
Tuule Sõber Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 6
7
7
1 (3) 5
26 (28)
Martin Kabanen Viljandimaa Tääksi Põhikool 8
7
6
1
4
26
Kaarel Viikna Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 8 (11) 7 (6) 7
0
3
25 (27)
Tambet Kaal Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (7) 7
5
0
7
25 (26)
Janeli Õun Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 6
7
7
1 (3) 4
25 (27)
Maret Lind Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 8
7
1
6 (7) 3
25 (26)
Grete Reinsoo Saaremaa Kihelkonna Kool 12
7
0
5 (7) 0
24 (26)
Aleksandr Boldin Tallinna linn Lasnamäe Gümnaasium 7 (8) 6
5
1 (0) 5 (7) 24 (26)
Lisette Pajula Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 12
7
0
4 (3) 0
23 (22)
Merily Puusta Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 4
7
6
1 (5) 4
22 (26)
Roman Malõšev Kohtla-Järve linn K.-Järve Kesklinna Gümnaasium 8
3 (6) 5 (7) 5 (7) 0
21 (28)


10. veebruar 2011
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee