2011.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

8. klass (kontrollisid Maksim Ivanov, Raili Vilt)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Joonas Kalda Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
7 (6) 7
5 (4) 33 (31)
Simmo Saan Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 16
4 (7) 7
5 (7) 32 (37)
Andri Parvelo Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 17
7
2
4 (1) 30 (27)
Pille-Riin Paavo Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
6
5
2 (3) 29 (30)
Getter Põru Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 15
6 (7) 2 (3) 5
28 (30)
Hans Daniel Kaimre Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 14
7
5 (6) 2 (3) 28 (30)
Mihkel Roomet Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 15
6
7
0 (3) 28 (31)
Daniel Kütt Põlvamaa Värska Gümnaasium 16
2 (0) 6 (7) 2 (4) 26 (27)
Raul Rinken Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 11
4 (6) 7
4
26 (28)
Annemai Avingu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
5
3
3 (6) 25 (28)
Oleg Nikulin Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 12
4 (3) 6
3 (7) 25 (28)
Erik Amor Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 15
7
2
1
25
Vadim Šved Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 16
2 (1) 7
0
25 (24)
Ernest Michael Priidik Gallagher Tartu linn Tartu Erakool 11
3 (2) 6
5 (6) 25 (25)
Leenu Reinsalu Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 14
4 (7) 2
5
25 (28)
Laura Ernits Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 13
7 (4) 0 (4) 4 (0) 24 (21)
Karl Marti Toots Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 12
6 (7) 1
5
24 (25)
Kaisa Teele Oja Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12
7 (6) 2 (1) 3 (5) 24 (24)
Kaarel Kalda Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 13
4 (7) 2 (1) 5
24 (26)
Triinu Hordo Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 10
5 (7) 6
2 (3) 23 (26)
Martin Trudnikov Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7 (6) 2 (1) 2
23 (21)
Veiko Kääp Tallinna linn Tallinna Tehnikagümnaasium 11
6 (5) 1 (3) 5
23 (24)
Endrik Tombak Järvamaa Koeru Keskkool 16
4 (7) 0
3 (7) 23 (30)
Arian Lopušanski Tallinna linn Eurogümnaasium 14
5 (6) 3 (2) 1 (3) 23 (25)
Oleksii Inno Tallinna linn Tallinna Mustamäe Humanitaargümn. 12
6 (5) 1
4 (6) 23 (24)
Gerda Raag Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12
5 (7) 2
4 (6) 23 (27)
Nils Holger Sova Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11
4 (7) 6
2 (5) 23 (29)
Rait Bessov Ida-Virumaa Narva Eesti Gümnaasium 16
4 (5) 1
1
22 (23)
Rasmus Kisel Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 10
4 (5) 3 (0) 5 (7) 22 (22)
Sisi Carmen Haamer Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 10
4 (6) 6
2
22 (24)
Taavi Martoja Tallinna linn Tallinna Rahumäe Põhikool 11
4 (5) 2
4 (6) 21 (24)
Magnus Kaldjärv Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 18
0
1 (0) 2
21 (20)
Mariann Liigand Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 6
4 (7) 6 (4) 5 (7) 21 (24)
Mihhail Koževnikov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 14
4 (2) 0
3 (5) 21 (21)
Tiit Hendrik Piibeleht Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 13
4
1 (2) 3 (5) 21 (24)
Siim Düüna Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 12
7
1 (0) 1 (3) 21 (22)
Ago Tominga Pärnumaa Surju Põhikool 13
5
2
1 (2) 21 (22)
Kalle Klaos Jõgevamaa Torma Põhikool 11
2 (1) 5
3 (4) 21 (21)
Henri Maalmann Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 12
7
1
1 (2) 21 (22)
Rasmus Lõhmus Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14
4 (6) 1
2 (4) 21 (25)
Jana Kamoza Harjumaa Paldiski Vene Gümnaasium 12
4 (7) 0
4 (7) 20 (26)
Liisi Kolpakov Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 11
5 (4) 1
3 (5) 20 (21)
Romet Pedajas Valgamaa Puka Keskkool 12
4 (6) 1 (5) 3
20 (26)
Aleksei Kondratjev Harjumaa Maardu Põhikool 10
6 (7) 2 (0) 2 (7) 20 (24)
Juss Jürisoo Tallinna linn Jakob Westholmi Gümnaasium 10 (8) 4 (5) 1
5
20 (19)
Maarja Niinemets Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 9 (7) 4 (7) 2 (3) 5 (6) 20 (23)
Anna Semjonova Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10
5 (6) 2
3 (7) 20 (25)
Tõnis-Torm Nöps Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 10
5 (6) 2
3 (4) 20 (22)
Jaak Joonas Keldoja Tartu linn Tartu Forseliuse Gümnaasium 12
7
1 (0) 0
20 (19)
Kardi Ann Prass Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 6
4 (7) 5
4 (5) 19 (23)
Andre Sinisalu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
4 (5) 2
1 (2) 19 (21)
Jaagup Kümmel Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 11
7
1
0
19
Sofia Pereskoka Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 13
4 (2) 0
2 (4) 19 (19)
Vladislav Põrjajev Tallinna linn Tallinna Mustamäe Humanitaargümn. 10
4 (5) 1 (2) 4 (5) 19 (22)
Mihkel Evard Tallinna linn Tallinna Reaalkool 11
4 (5) 2
2 (3) 19 (21)
Kristo Paju Viljandimaa Võhma Gümnaasium 8
6 (7) 0
5 (6) 19 (21)
Silver Käsper Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 10
4 (7) 2
3 (4) 19 (23)
Karoliine Kurvits Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 11
2 (4) 6
0
19 (21)
Mariliis Reinberg Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 12
4
1
2
19
Merlin Palmar Lääne-Virumaa Sõmeru Kool 10
4 (5) 2
3 (4) 19 (21)
Kaur Paarop Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 10
4 (6) 1
3 (4) 18 (21)
Krete Koovit Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 12
4 (7) 0
2 (5) 18 (24)
Maksim Kuzmin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 8
4 (3) 2 (1) 4 (7) 18 (19)
Henrika Trave Saaremaa Kärla Põhikool 6
6
3
3 (4) 18 (19)
Laura Helena Sepp Tallinna linn Jakob Westholmi Gümnaasium 12
3
1
2 (4) 18 (20)
Liisi Uusküla Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 10
4 (5) 1
3 (6) 18 (22)
Madis Orr Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 11
4
1 (2) 2
18 (19)
Brenda Heinla Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 10
4 (7) 2
2
18 (21)
Adele Vaks Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 11
5
1 (2) 1
18 (19)
Jana Koidina Tartumaa Kallaste Keskkool 11
4 (7) 1
2
18 (21)
Eliisabet Tiits Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 10
4 (7) 1
2 (4) 17 (22)
Siim Oselin Pärnumaa Vändra Gümnaasium 8
4 (5) 1
4 (6) 17 (20)
Linnet Puskar Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 8
4 (7) 0 (6) 5 (4) 17 (25)
Birgit Kuslap Jõgevamaa Anna Haava nim. Pala Kool 10
4
2 (1) 1 (4) 17 (19)
Ervin Oro Järvamaa Paide Gümnaasium 7
5 (7) 1 (3) 4 (5) 17 (22)
Minna Ots Viljandimaa Sürgavere Põhikool 8
5 (7) 1 (2) 3 (4) 17 (21)
Viktoria Kirpu Viljandimaa Võhma Gümnaasium 10
4 (7) 2 (3) 1
17 (21)
Kaius Loos Tartumaa Elva Gümnaasium 10
4 (7) 0
2
16 (19)
Epp Mauring Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5
4 (7) 2 (3) 5 (6) 16 (21)
Henri Tõnts Viljandimaa A.Kitzbergi nim. Gümnaasium 8
4 (7) 1 (2) 3 (5) 16 (22)
Madis Janno Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 9
4 (7) 0
3 (5) 16 (21)
Adelheid Kiriland Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
4 (7) 1
4 (6) 16 (21)
Karl Alamaa Pärnumaa Tori Põhikool 10
4 (5) 0
2 (5) 16 (20)
Joosep Henrik Sild Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 8
4 (7) 1 (2) 2
15 (19)
Märten Puust Tallinna linn Tallinna Reaalkool 8
4
0 (1) 3 (6) 15 (19)
Kaia Kookla Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 8
4 (7) 1 (0) 2 (5) 15 (20)
Lauri Otsmaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
4 (5) 1
3 (6) 15 (19)
Aleksei Barbašev Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 6
4 (7) 1 (2) 4
15 (19)
Laura Rähni Tartu linn Tartu Veeriku Kool 6
4 (7) 1 (0) 4 (6) 15 (19)
Mikk Kull Tartumaa Nõo Põhikool 8
2 (6) 1
3 (4) 14 (19)
Joonas Kaskmäe Läänemaa Lihula Gümnaasium 8 (7) 4 (7) 0
2 (7) 14 (21)
Elise Ustav Tartumaa Elva Gümnaasium 6
4 (7) 1 (2) 3 (4) 14 (19)
Hell Viitkar Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
4 (6) 0
3 (6) 14 (19)
Marko Ojasoo Läänemaa Taebla Gümnaasium 9
1
1 (2) 2 (7) 13 (19)
Ave-Ly Toom Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
4 (7) 0
2 (5) 13 (19)
Eik Kobrand Järvamaa Aravete Keskkool 8
2 (6) 1 (5) 0
11 (19)


10. veebruar 2011
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee