2011.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

7. klass (kontrollisid Laur Tooming, Reimo Palm)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Oliver Nisumaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
7
7
6 (7) 40 (41)
Taavet Kalda (6.kl) Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 20
5
7
7
39
Oskar Voldemar Lahesoo Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
3 (4) 7
7 (5) 37 (36)
Elo Maria Pauman Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 20
3
7
7
37
Eva-Maria Tõnson Tartu linn Tartu Veeriku Kool 16
5
7
7
35
Markus Rene Pae Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
3
5 (4) 7
33 (32)
Liine Kasak Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
6 (7) 4 (5) 5 (4) 33 (34)
Karl Erik Rabakukk Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
4
6
33
Taissia Belozjorova Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 20
3
7 (5) 3 (4) 33 (32)
Saga Ester Lappalainen Valgamaa Valga Põhikool 14
4
7
7
32
Lauriine Kalajas Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 18
7
0
7
32
Markus-Oliver Tamm Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 18
5 (7) 2
6 (7) 31 (34)
Teele Talts Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 16
7 (6) 3 (0) 5 (7) 31 (29)
Kristiina Joon Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
3 (2) 5
5 (7) 31 (32)
Hanna Britt Soots Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
1
7
31
Jonne Rooma Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 18
4 (7) 5 (4) 3 (7) 30 (36)
Joonas-Sander Tamm Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 18
2 (4) 3 (2) 7
30 (31)
Ehtel Metsik Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 14
5
3 (2) 7
29 (28)
Kristel Sibul Põlvamaa Viluste Põhikool 16
5 (7) 3
5
29 (31)
Vladislava Oleinik Tallinna linn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 16
4
6
2
28
Mihkel Talmar Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12
6 (7) 5 (2) 5 (7) 28 (28)
Annela Pajumets Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
5
3 (2) 5 (4) 27 (25)
Vladislav Kalames Valgamaa Valga Gümnaasium 14
4 (5) 4 (3) 5 (6) 27 (28)
Helo Liis Soodla Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 16
5 (7) 2
4 (7) 27 (32)
Valeria Baškatova Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümn. 14
7
3 (2) 3
27 (26)
Karoliine Holter Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 12
3
7
5
27
Reijo Sepp Tallinna linn Tallinna 21. Kool 16
1
5
5 (3) 27 (25)
Andrei Kokurin Tallinna linn Tallinna Mustamäe Reaalgümn. 16
4
5
2 (3) 27 (28)
Joonas Ariva Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 10
6 (7) 5 (4) 6 (7) 27 (28)
Marianne Dengo Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 16
3
3 (2) 5 (4) 27 (25)
Kelli Randmäe Viljandimaa Võhma Gümnaasium 12 (14) 5 (7) 5 (4) 5 (7) 27 (32)
Kaarel Koel Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 16
3 (4) 5 (4) 2
26 (26)
Doris Kuldre Põlvamaa Värska Gümnaasium 16
0
5 (3) 5 (6) 26 (25)
Sven Erik Kalberg Tartumaa Nõo Põhikool 16
1
4 (5) 5 (3) 26 (25)
Maris Tamm Tallinna linn Kadrioru Saksa Gümnaasium 14
0 (3) 7
5 (4) 26 (28)
Hendrik Rull Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
4 (5) 3 (1) 5
26 (25)
Anne-Marie Kottise Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 14
5 (4) 2
5 (7) 26 (27)
Maria Hommik Võrumaa Antsla Gümnaasium 16
1 (5) 4
5 (7) 26 (32)
Yves Laur Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 14
5
2 (1) 5
26 (25)
Robert Derevski Valgamaa Valga Gümnaasium 12
7
3
4 (7) 26 (29)
Kristi Novikov Raplamaa Kaiu Põhikool 12
6
0
7
25
Jaan Erik Pihel Harjumaa Püünsi Kool 12
3 (4) 3
7
25 (26)
Laura Kaldjärv Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 12
5
3 (2) 5 (7) 25 (26)
Einar Linde Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 16
1 (3) 3 (1) 5
25 (25)
Aksel Allas Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14
7
0
4 (7) 25 (28)
Pjotr Kruglov Kohtla-Järve linn K.-Järve Kesklinna Gümnaasium 18
5 (6) 0
2 (7) 25 (31)
Merilyn Elge Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 10
5
7
3 (4) 25 (26)
Alfred Saidlo Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
4 (6) 0
7
25 (27)
Vladimir Šulžik Tallinna linn Lasnamäe Gümnaasium 14
2 (3) 2
7
25 (26)
Carmen Oroperv Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 12
4 (3) 4
5 (7) 25 (26)
Tuuli Jürgenson Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14
5
3 (2) 3 (5) 25 (26)
Sten Kaldmaa Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 14
7
0
3 (6) 24 (27)
Ilja Siroš Sillamäe Sillamäe Vanalinna Kool 12
7
0
5 (7) 24 (26)
Rihard Reimaa Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 12
5
2
5 (7) 24 (26)
Laura Rink Viljandimaa Tääksi Põhikool 12
5
4
3 (7) 24 (28)
Jenny-Lotta Kuusk Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 12
5
3 (2) 4 (7) 24 (26)
Saamuel Rammo Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 16
1 (5) 4
3 (7) 24 (32)
Käthy Rannaste Harjumaa Kallavere Keskkool 12
4
3
5 (7) 24 (26)
Jörgen Jürine Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
4
3 (4) 5 (7) 24 (27)
Kristjan Lääts Viljandimaa Abja Gümnaasium 8
3 (7) 6 (5) 7
24 (27)
Kristjan Kongas Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 14
2 (4) 0
7
23 (25)
Anton Konovalov Tartu linn Tartu Vene Lütseum 16
0
3 (2) 4 (7) 23 (25)
Kristiina Vain Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 12
4
5
2 (7) 23 (28)
Iris Ivan Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11
7
3
2 (7) 23 (28)
Darja Sussareva Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 14
2 (7) 3 (2) 4 (7) 23 (30)
Gleb Stepanov Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 11 (12) 5
3 (5) 4 (7) 23 (29)
Marek Jürgens Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 12
4
4
3 (7) 23 (27)
Joanna Kurvits Võrumaa Rõuge Põhikool 14
5
0
4 (7) 23 (26)
Andri Alliksoo Võrumaa Mõniste Kool 13 (14) 3 (6) 5 (3) 2 (6) 23 (29)
Kristo Karl Aedma Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 16
0
4 (2) 3 (7) 23 (25)
Carl Tõnismann Pärnumaa Audru Keskkool 16 (15) 0 (2) 4
3 (6) 23 (27)
Karmo Peetermann Harjumaa Loksa Gümnaasium 14
2
3 (2) 4 (7) 23 (25)
Annika Sarapuu Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12
3 (5) 3 (2) 4 (7) 22 (26)
Joanna Kärt Pärtel Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 14
2 (3) 2
4 (7) 22 (26)
Egle Sepp Järvamaa Aravete Keskkool 10
7
3 (2) 2 (7) 22 (26)
Tatjana Marhivka Harjumaa Loksa Gümnaasium 10 (11) 3
4
5 (7) 22 (25)
Evelin Jõemaa Viljandimaa Kalmetu Põhikool 16
3
0
3 (7) 22 (26)
Veronika Lehesaar Tartumaa Nõo Põhikool 6
7
4
5 (3) 22 (20)
Oskar Ilves Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 8
7
4
3 (7) 22 (26)
Polina Kotljarova Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 11
7
0
3 (7) 21 (25)
Laura Eiche Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10
4
4
3 (7) 21 (25)
Rait Simson Läänemaa Taebla Gümnaasium 12
4
3 (4) 2 (5) 21 (25)
Pille Markov Valgamaa Puka Keskkool 10
1 (5) 3
5 (7) 19 (25)


10. veebruar 2011
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee