2011.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

11. klass (kontrollisid Härmel Nestra, Toomas Krips)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Jaan Toots (10.kl) Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
7
7
42
Eva-Lotta Käsper Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7
7
7
7
7
42 (41)
Ralf Ahi Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7 (6) 6 (7) 7
7
7
7
41 (41)
Erik Tamre Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
6 (7) 7
7
7
7
41 (42)
Tanel Kiis Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
6 (7) 7
6 (7) 7
7
40 (42)
Ivo Adermann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7 (6) 5 (6) 7
7
7
7
40 (40)
Marti Lillemägi Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
4
7
7
7
7
39
Nikita Korhonen Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7 (6) 6
7
6
7 (4) 6
39 (35)
Laura Kasearu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
4 (6) 7
7
7
38 (40)
Deiwin Sarjas Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
3 (2) 7
7
7
7
38 (37)
Johannes Madis Aasmäe Tallinna linn Tallinna 21. Kool 7 (6) 7
2 (3) 7
7
7
37 (37)
Aleksandr Kuzmin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
2 (3) 7
7
7
37 (38)
Taivo Pungas Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
6 (7) 2 (3) 7
7
7
36 (38)
Sven Erik Ojavee Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
5
7
2
7
7
35
Hanna Läänemets Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
6 (7) 2 (3) 7
7
6 (5) 35 (36)
Tuuli Lõhmus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0 (7) 6 (4) 7 (6) 7
34 (38)
Karl Karu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
0 (1) 7
7
7
34 (35)
Laura Pruul Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
4
2 (3) 7
7
7
34 (35)
Ats Aasmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
6 (7) 0
7
7
7
34 (35)
Meelis Müür Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
6
2 (4) 6
7
6 (7) 34 (37)
Sergei Jakovlev Tartu linn Tartu Vene Lütseum 7
2 (5) 4 (7) 7
7
7
34 (40)
Jaagup Repän Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6 (5) 7
7
0 (1) 7
34 (34)
Pääsu Püttsepp Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
0 (1) 7
7
7
33 (34)
Mihkel Kivisild Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 7
4 (3) 2
6 (5) 7
7
33 (31)
Jakob Prii Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7 (5) 6
2
5 (6) 6 (5) 6 (7) 32 (31)
Aleksandr Belkin Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
4
0
7
7
7
32
Tanel Pai Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
4 (5) 0
7
7
7
32 (33)
Kristiina Sakarias Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
4 (6) 2 (7) 5
7
7
32 (39)
Rasmus Kurgpõld Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
2 (3) 0
7 (6) 7
30 (30)
Erik Sumeri Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
5
2
7
2 (1) 7
30 (29)
Kaspar Kesli Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 4 (5) 7
3 (0) 7
2 (7) 30 (32)
Edgar Tarelkin Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
2 (7) 1 (0) 7
7
30 (34)
Kristiina Matrosov Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 2
0 (1) 7
7
7
30 (30)
Nele Kriisa Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7 (6) 5
0
6 (7) 6
5 (7) 29 (31)
Heiki Ojasild Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
3
7
7
0 (1) 5 (7) 29 (32)
Andre Rõõmus Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 7 (6) 2
2
6 (7) 7 (0) 5 (6) 29 (23)
Kaur Aare Saar (10.kl) Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 7
5 (4) 3
7
0
7
29 (28)
Kaarel Kastehein Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 7 (6) 6
0
2
7
7
29 (28)
Kristo Visk Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7 (6) 2
7
0
7
6 (7) 29 (29)
Maksim Juura Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Vene Gümnaasium 7
5
2
6
2
7
29
Karl Aru Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
6 (7) 2
7
0 (2) 7
29 (32)
Eduard Netšajev Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 7
5
2
7
0 (1) 7
28 (29)
Kaur Karus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
4 (6) 3 (1) 7
0 (1) 7
28 (29)
Taavi Adamson Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
0
6 (5) 2 (0) 7
28 (25)
Britt Vaino Pärnumaa Vändra Gümnaasium 7 (6) 6
2
0
7
6
28 (27)
Maria Jakovleva Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7 (6) 3
0
7
6
4
27 (26)
Stenno Sirdla Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
4
2
7
0
7
27
Mihkel Killo Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
5
0
1 (5) 7
7
27 (31)
Anton Ostaškov Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 5
5 (4) 2
1
6
7
26 (25)
Kadi Kruuse Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 6
4 (5) 2
7
7
0
26 (27)
Hayde-Kaia Leino Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 4 (5) 2
0
6 (5) 7
7
26 (26)
Anna Bilmaijer Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7
6
0
6
0
7
26
Aleksei Kuzmin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
2 (5) 3
7
0 (1) 7
26 (30)
Georgi Gerassimov Narva linn Narva Vanalinna Riigikool 4
5
4
7
0
6 (7) 26 (27)
Manglus Lember Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 6
6
0
0
7
7
26
Kaspar Peterson Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
0
0
7
4 (7) 25 (28)
Rivo Allik Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6
5
0
7
0 (1) 7
25 (26)
Anti Ingel Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7 (6) 4
0
7
0
7
25 (24)
Karolin Rõõm Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7 (6) 3 (5) 0 (1) 1
7 (6) 7
25 (26)
Andre Tättar Valgamaa Valga Gümnaasium 7 (6) 1
2 (6) 0
7 (6) 6
23 (25)
Karl Oskar Lember Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6
0
3
7
0
7
23
Ken Riisalu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
0
2
7
0
7
23
Kevin Alp Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 2
0
0
6 (7) 7
7
22 (23)
Aleksandra Belitsakaja Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 2
6
2
4
3
5 (7) 22 (24)
Karmo Kuuberg Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 7
7
0
1
0 (1) 7
22 (23)
Moorits Mihkel Muru Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
3 (4) 0 (3) 7
0 (1) 5 (7) 22 (29)
Livia Matt Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 7 (6) 5
0
6
0 (1) 2 (6) 20 (24)
Siim Kasela Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 5
7
0
1 (5) 0
4 (7) 17 (24)
Anti Haugas Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3 (4) 0
0 (1) 1 (6) 7 (6) 6
17 (23)


10. veebruar 2011
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee