2011.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

10. klass (kontrollisid Oleg Košik, Raul Kangro)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Jaan Toots Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
7
7
42
Aleksandra Jartseva Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
7
7
6 (7) 7 (6) 41 (41)
Kaur Aare Saar Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 7
7
7 (6) 7
6 (7) 7
41 (41)
Janno Veeorg Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
6
6 (7) 7
40 (41)
Sandra Schumann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
3
7
7 (2) 7 (6) 38 (32)
Kristo Ment Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7
7
1 (5) 7
36 (40)
Ants-Oskar Mäesalu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
3
6
6 (7) 7
36 (37)
Sille Habakukk Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
7
7 (6) 0 (3) 7 (4) 35 (34)
Mette Purde Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 7
7
7
7
0
7 (6) 35 (34)
Kristjan-Martin Kirjanen Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
6 (7) 7
1 (3) 7
35 (38)
Remi Leopard Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7 (6) 4
2 (6) 7
34 (37)
Lona-Liisa Sutt Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
7
6
0 (1) 7
34 (35)
Anastassia Goršanova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 5 (2) 6 (7) 7
7
1
7
33 (31)
Sander Aul Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
4 (7) 7
0
7
32 (35)
Andre Ostrak Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
3
7
3 (4) 5 (7) 32 (35)
Erki Lomp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
3 (4) 7
2 (3) 6 (7) 32 (35)
Hiie Vill Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
3
7
0
7 (6) 31 (30)
Mari Kass Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
1 (2) 3
7
6 (7) 7
31 (33)
Mats Mikkor Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
3
7
0
7
31
Gutnar Leede Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7
7
6
7
4 (7) 0 (5) 31 (39)
Tõnis Peeter Kull Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
3 (7) 6
0 (1) 7
30 (35)
Hanna-Stina Sonts Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7
7
1 (4) 0 (3) 29 (35)
Kalle Ever Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 (5) 7 (5) 1
7
0
7
29 (25)
Klaus-Peeter Ladva Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
6 (4) 7
0
2 (4) 29 (29)
Norman Knyazev Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
6
7
2 (4) 0 (1) 29 (32)
Ksenia Petrova Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 3
7
6 (3) 7
3 (4) 2
28 (26)
Uku Erik Tropp Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
6 (7) 5 (4) 7
1 (2) 2 (6) 28 (33)
Jörgen Jõgiste Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
3
5 (7) 7
0
6 (7) 28 (31)
Robert Aare Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
3
7
1 (0) 3 (6) 28 (30)
Georgi Suikanen Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 7
2 (6) 7
7
0
5 (7) 28 (34)
Sander Udam Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
3 (0) 4
7
0
6 (5) 27 (23)
Tõnis Laasfeld Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
0
6 (7) 7
0
7 (6) 27 (27)
Perttu Narvik Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
3 (7) 7
1 (4) 2 (7) 27 (39)
Ülle-Linda Talts Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7 (3) 3
7 (4) 0 (2) 2 (7) 26 (26)
Hanna Kruusi Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7 (2) 4
6
1 (0) 1 (6) 26 (25)
Sander Tars Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
2
5 (4) 7
1 (4) 4 (7) 26 (31)
Mari Sild Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
3 (5) 3 (7) 7
0 (4) 5 (7) 25 (37)
Katarina Koroljova Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
7
3
7
1 (0) 0
25 (24)
Andres Erbsen Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
1 (0) 3
7
0
7
25 (24)
Anna Dunajeva Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
7
3 (5) 6 (5) 1 (2) 0
24 (26)
Margit Kuslap Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
3
7
0 (1) 0 (6) 24 (31)
Diana Algma Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 0
7
3
7
0 (2) 7
24 (26)
Mari-Liis Oja Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 1 (2) 7
7
0
2 (3) 24 (25)
Priit Välja Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5
2
4
6
0 (1) 7
24 (25)
Karl Reinkubjas Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
3 (6) 2
7
0
5 (6) 24 (28)
Anu Parvelo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
3 (5) 6
1 (2) 0 (7) 23 (33)
Rauno Sedrik Hiiumaa Käina Gümnaasium 7
1 (5) 7
6
0
2 (5) 23 (30)
Aljona Rassadina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7 (4) 6
3 (5) 7
0
0 (2) 23 (24)
Martin Maasik Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 7
1 (5) 7
7
0 (3) 1 (7) 23 (36)
Priidik Vilumaa Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 7
0
3
7 (6) 0 (3) 5
22 (24)
Maris Mõttus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
4 (2) 3
6
0 (2) 1 (7) 21 (27)
Andres Kaljuste Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 7 (6) 0 (1) 7
7
0 (1) 0 (6) 21 (28)
Sten Talviste Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 2
7
3
7
1 (5) 0
20 (24)
Oskar Aava Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
1 (2) 2 (3) 7
0 (2) 3 (7) 20 (28)
Eduard Harkov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
0 (1) 3
6
0
3 (6) 19 (23)
Denis Torgunov Tallinna linn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 7
4 (3) 7
0
1 (0) 0 (6) 19 (23)
Kristjan Sinikas Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 7
1
3
7
1 (0) 0 (5) 19 (23)
Kertu-Liisu Ert Pärnu linn Pärnu Hansagümnaasium 6
7 (5) 6
0
0
0 (7) 19 (24)
Kaisa Saarkoppel Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7
1 (3) 3
7
0 (2) 1 (7) 19 (29)
Els Heile Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2
7
3
6
0
1 (7) 19 (25)
Moonika Suur Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 4
0
7 (4) 6
1 (7) 0 (5) 18 (26)
Kert Ojasoo Läänemaa Taebla Gümnaasium 7
1
4 (5) 5
0
1 (7) 18 (25)
Joosep Sarapuu Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 4
7
7
0
0 (1) 0 (4) 18 (23)
Kerli Kustola Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 1
7
3
7
0
0 (5) 18 (23)
Rasmus Iila Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
3
0
0 (3) 0 (7) 17 (27)
Anton Zurov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 6
7 (3) 3 (7) 0
0
1 (7) 17 (23)
Fred Hansen Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4 (3) 1 (2) 5
7
0
0 (7) 17 (24)
Jürgen Talik Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 7
1 (2) 0
7
0
0 (7) 15 (23)


10. veebruar 2011
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee