2010.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkonnavooru kui ka lahtiste võistluste põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

NB! Lõppvoorule kutsutud õpilastel palume hiljemalt 13. märtsiks teatada Teaduskooli oma osavõtust ning lõppvoorule kutsutute puhul öelda, kas vajate Tartus majutust.
Täpsema info ning huvipäeva ja lõppvooru ajakavad leiate Teaduskooli matemaatikaolümpiaadi veebilehelt.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 9. aprillil Tartus kutsutakse

7. klassist:

1 Taavet Kalda* Gustav Adolfi Gümnaasium
2 Keijo Kapp Saku Gümnaasium
3 Simmo Saan Tartu Kivilinna Gümnaasium
4 Mihhail Koževnikov Narva Humanitaargümnaasium
5 Magnus Kaldjärv Saaremaa Ühisgümnaasium
6 Erik Amor Pärnu Koidula Gümnaasium
7 Raili Hahndorf Vinni-Pajusti Gümnaasium
8 Sisi Carmen Haamer Tartu Descartes'i Lütseum
9 Priidik Gallagher Tartu Erakool
10 Rasmus Kisel Gustav Adolfi Gümnaasium
11 Gerli Krjukov Tallinna Reaalkool
12 Joonas Kalda** Tallinna Reaalkool
13 Maarja Niinemets Viljandi Paalalinna Gümnaasium
14 Nils Holger Sova Suure-Jaani Gümnaasium
15 Rauno Pihel Kuressaare Vanalinna Kool
16 Oskar Voldemar Lahesoo Tallinna Reaalkool
17 Vadim Šved Tallinna Tõnismäe Reaalkool
18 Tiit Hendrik Piibeleht Gustav Adolfi Gümnaasium
19 Mart Tamm Loksa I Keskkool
20 Triinu Hordo Jõgeva Ühisgümnaasium
21 Karl Marti Toots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
22 Raul Rinken Tartu Kivilinna Gümnaasium
23 Kaarel Kalda Tartu Kommertsgümnaasium
24 Hans Daniel Kaimre Tartu Kivilinna Gümnaasium

* 7. klasside olümpiaadil osalenud 5. klassi õpilane
** Õpilane lahendas piirkondlikus voorus nii 7. kui ka 8. klassi ülesanded ning pääses huvipäevale kutsutavate hulka mõlema klassi arvestuses.

8. klassist:

1 Liisi Metsoja Miina Härma Gümnaasium
2 Kaur Kristjuhan Mart Reiniku Gümnaasium
3 Mari Liis Pedak Gustav Adolfi Gümnaasium
4 Mariliis Jukk Tartu Kommertsgümnaasium
5 Joonas Kalda** Tallinna Reaalkool
6 Margret Zimmermann Tartu Kommertsgümnaasium
7 Mattias Lass Tallinna Reaalkool
8 Stiven Kossorotov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
9 Daniil Demišin Narva Humanitaargümnaasium
10 Elina Ild Paikuse Põhikool
11 Robin Reino Tallinna Reaalkool
12 Laura Ruusmann Kohila Gümnaasium
13 Annika Kluge Tallinna Õismäe Humanitaargümn
14 Egelin Ellermaa Kärla Põhikool
15 Patrick Teppor Jõhvi Gümnaasium
16 Nikita Samarin Lasnamäe Gümnaasium
17 Janeli Õun Miina Härma Gümnaasium
18 Tuule Sõber Miina Härma Gümnaasium
19 Timothy Tamm Gustav Adolfi Gümnaasium
20 Ulla Meeri Liivamägi Miina Härma Gümnaasium
21 Maret Lind Tartu Kunstigümnaasium
22 Aksel Part Mart Reiniku Gümnaasium

** Õpilane lahendas piirkondlikus voorus nii 7. kui ka 8. klassi ülesanded ning pääses huvipäevale kutsutavate hulka mõlema klassi arvestuses.

Olümpiaadi lõppvooru 20.-21. märtsil Tartus kutsutakse

9. klassist:

1 Kaur Aare Saar Tallinna Inglise Kolledž
2 Sandra Schumann Tallinna Reaalkool
3 Jaan Toots Tallinna Tehnikagümnaasium
4 Janno Veeorg Laagri Kool
5 Georgi Suikanen Narva Kesklinna Gümnaasium
6 Tõnis Peeter Kull Miina Härma Gümnaasium
7 Tõnis Laasfeld Gustav Adolfi Gümnaasium
8 Kristo Ment Pärnu Koidula Gümnaasium
9 Andre Ostrak Pühajärve Põhikool
10 Uku Erik Tropp Tallinna Reaalkool
11 Remi Leopard Pühajärve Põhikool
12 Risto Korb Tallinna Reaalkool
13 Sander Aul Toila Gümnaasium
14 Sille Habakukk C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
15 Mette Purde Tallinna Prantsuse Lütseum
16 Anastassia Goršanova Ahtme Gümnaasium
17 Aleksandra Jartseva Tallinna Tõnismäe Reaalkool
18 Kristjan-Martin Kirjanen Miina Härma Gümnaasium
19 Janet Lain Kilingi-Nõmme Gümnaasium
20 Anna Krajuškina Tallinna Tõnismäe Reaalkool
21 Roman Kulašenkov Narva Pähklimäe Gümnaasium
22 Ksenia Petrova Narva Humanitaargümnaasium
23 Hanna-Stina Sonts Pärnu Koidula Gümnaasium
24 Laura Marton Rakvere Gümnaasium
25 Jüri-Mikk Udam Tallinna Reaalkool
26 Silver Kuld C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
27 Joonas Kalda* Tallinna Reaalkool
28 Daniil Demišin** Narva Humanitaargümnaasium
29 Uku-Kaspar Uustalu** Tallinna Reaalkool

* Lahtisel võistlusel edukalt esinenud 7. klassi õpilane kutsutakse lõppvooru 9. klassi arvestuses.
** Lahtisel võistlusel edukalt esinenud 8. klassi õpilane kutsutakse lõppvooru 9. klassi arvestuses.

10. klassist:

1 Eva-Lotta Käsper Hugo Treffneri Gümnaasium
2 Ivo Adermann Tallinna Reaalkool
3 Ralf Ahi Tallinna Reaalkool
4 Maria Jakovleva Tallinna Tõnismäe Reaalkool
5 Erik Tamre Tallinna Reaalkool
6 Heleene Tambet Hugo Treffneri Gümnaasium
7 Sergei Jakovlev Tartu Vene Lütseum
8 Tanel Kiis C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
9 Anton Ostaškov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
10 Kaur Karus Hugo Treffneri Gümnaasium
11 Kaarel Kastehein Vanalinna Hariduskolleegium
12 Karl Oskar Lember Tallinna Reaalkool
13 Anu Ainsaar Tallinna Reaalkool
14 Kaspar Kesli Hugo Treffneri Gümnaasium
15 Kristiina Sakarias Hugo Treffneri Gümnaasium
16 Aleksandr Kuzmin Narva Pähklimäe Gümnaasium
17 Aleksei Kuzmin Narva Pähklimäe Gümnaasium
18 Jaagup Repän Hugo Treffneri Gümnaasium
19 Jakob Prii Saaremaa Ühisgümnaasium
20 Kristiina Matrosov Hugo Treffneri Gümnaasium
21 Moorits Mihkel Muru Hugo Treffneri Gümnaasium
22 Sergei Malõšev Narva Pähklimäe Gümnaasium
23 Erko Pettai Tallinna Reaalkool
24 Marti Lillemägi Nõo Reaalgümnaasium

11. klassist:

1 Ants Remm Hugo Treffneri Gümnaasium
2 Eero Vaher Pärnu Koidula Gümnaasium
3 Margus Lind Tallinna Mustamäe Gümnaasium
4 Liisi Kerik Tallinna Prantsuse Lütseum
5 Annica Saaret Tallinna Reaalkool
6 Andres Jaanson Pärnu Koidula Gümnaasium
7 Iiris Lüsi Nõo Reaalgümnaasium
8 Ivan Zubarev Tallinna Tõnismäe Reaalkool
9 Siim Liiser Tallinna Reaalkool
10 Sander Siim Vanalinna Hariduskolleegium
11 Lidia Šmitkova Tallinna Tõnismäe Reaalkool
12 Janno Jõulu Tallinna Reaalkool
13 Kadi Liis Saar* Tallinna Reaalkool
14 Katrina Aps Tallinna Tõnismäe Reaalkool
15 Rasmus Välling Tallinna Reaalkool
16 Aleksandr Raldugin Tallinna Tõnismäe Reaalkool
17 Kersti Perandi Hugo Treffneri Gümnaasium
18 Aleksandr Šved Tallinna Tõnismäe Reaalkool
19 Riho Markna Gustav Adolfi Gümnaasium
20 Siim-Erik Paju C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
21 Ando Haldna Hugo Treffneri Gümnaasium
22 Kert Pütsepp Tallinna Reaalkool
23 Kristjan Jansons Hugo Treffneri Gümnaasium
24 Mihkel Gill Hugo Treffneri Gümnaasium
25 Julia Tšeglakova Tallinna Humanitaargümnaasium
26 Urmet Lepasson Hugo Treffneri Gümnaasium
27 Johannes Taaniel Jürjo Tartu Kommertsgümnaasium

* Õpilane lahendas piirkondlikus voorus nii 11. kui ka 12. klassi ülesanded ning pääses lõppvooru kutsutavate hulka mõlema klassi arvestuses.

12. klassist:

1 Rauno Siinmaa Pärnu Koidula Gümnaasium
2 Erik Paemurru Tallinna Reaalkool
3 Kaspar Märtens Tallinna Reaalkool
4 Tuule Mall Kull Miina Härma Gümnaasium
5 Rauno Padari Hugo Treffneri Gümnaasium
6 Andre Tamm Tallinna Reaalkool
7 Kadi Liis Saar* Tallinna Reaalkool
8 Kristjan Eerik Kaseniit Tallinna Reaalkool
9 Madis Salus Hugo Treffneri Gümnaasium
10 Ain Salula Gustav Adolfi Gümnaasium
11 Maarja Lepamets Tallinna Reaalkool
12 Chris Reintal Tallinna Reaalkool
13 Aarne Lees Hugo Treffneri Gümnaasium
14 Gleb Široki Tallinna Õismäe Vene Lütseum
15 Laurits Puust Audru Keskkool
16 Maksim Mišin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
17 Morten Piibeleht Tallinna Reaalkool
18 Vahur Steinberg Hugo Treffneri Gümnaasium
19 Triin Toom Hugo Treffneri Gümnaasium
20 Karl-Indrek Raudheiding Hugo Treffneri Gümnaasium
21 Tanel Pärnamaa Tallinna Reaalkool
22 Sander Tammesoo Hugo Treffneri Gümnaasium
23 Kati Hensen Tallinna Reaalkool
24 Denis Nikolajev Narva Pähklimäe Gümnaasium
25 Ardo Allik Tallinna Reaalkool
26 Raimo Armus Saaremaa Ühisgümnaasium
27 Juhan Rehand C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
28 Mart Välja Hugo Treffneri Gümnaasium
29 Gerli Viikmaa Pärnu Koidula Gümnaasium

* Õpilane lahendas piirkondlikus voorus nii 11. kui ka 12. klassi ülesanded ning pääses lõppvooru kutsutavate hulka mõlema klassi arvestuses.

Seoses Paavo Parmase (Gustav Adolfi Gümnaasiumi 2009. a. lõpetanu) heade tulemustega varasematel võistlustel ja tema kandideerimisega 2010. a. rahvusvahelise matemaatikaolümpiaadi Eesti võistkonda, kutsutakse ta osalema lõppvoorus väljaspool arvestust.


8. märts 2010
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee