2010.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

9. klass (kontrollisid Aleksei Lissitsin, Kalle Kaarli)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Kaur Aare Saar Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 20
7
7
7
7
48
Sandra Schumann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
7
7
7
7
48
Jaan Toots Tallinna linn Tallinna Tehnikagümnaasium 20
7
7
7
7
48
Janno Veeorg Harjumaa Laagri Kool 15 (16) 7
6
7
7
42 (43)
Georgi Suikanen Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 16
7
7
3
7
40
Tõnis Peeter Kull Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12
7
7
7
7
40
Tõnis Laasfeld Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 14
7
7
5 (4) 7
40 (39)
Kristo Ment Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 16
2
7
7 (6) 7
39 (38)
Andre Ostrak Valgamaa Pühajärve Põhikool 9 (10) 7
7
7
7
37 (38)
Uku Erik Tropp Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
7
2 (7) 3
7
37 (42)
Remi Leopard Valgamaa Pühajärve Põhikool 8
7
7
7
7
36
Risto Korb Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
3 (1) 7 (6) 7 (6) 7
36 (32)
Sander Aul Ida-Virumaa Toila Gümnaasium 12
3
7
7
7
36
Sille Habakukk Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
2
7
7
7
35
Mette Purde Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 20
2 (3) 5
1
7 (6) 35 (35)
Anastassia Goršanova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 10 (8) 2 (1) 7
7
7
33 (30)
Aleksandra Jartseva Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14
7
2 (7) 3
7
33 (38)
Kristjan-Martin Kirjanen Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
2 (5) 7
1 (5) 7
33 (40)
Janet Lain Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 16 (17) 7
3 (7) 0
7
33 (38)
Anna Krajuškina Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
7
7
0
7
33
Roman Kulašenkov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 16
7
4 (5) 0
5 (7) 32 (35)
Ksenia Petrova Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 15
7
2 (5) 3
5
32 (35)
Hanna-Stina Sonts Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 11
1
6 (7) 7 (6) 7
32 (32)
Laura Marton Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 14
7
1
2
7
31
Jüri-Mikk Udam Tallinna linn Tallinna Reaalkool 10
2 (3) 7 (6) 5
6 (7) 30 (31)
Silver Kuld Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14
7
0
2 (4) 7
30 (32)
Perttu Narvik Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 10
0
7
5
7
29
Jörgen Jõgiste Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 16
4 (2) 1 (3) 4
4 (6) 29 (31)
Eliisa Sakarias Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 8
7
7
0
7
29
Karl Reinkubjas Lääne-Virumaa Sõmeru Põhikool 14
7
3
1
4
29
Kaisa Saarkoppel Saaremaa Muhu Põhikool 14
3
4 (1) 0
7
28 (25)
Sven Kiiss Jõgevamaa Voore Põhikool 14
2 (1) 2 (7) 3
7
28 (32)
Taisi Telve Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 11
2
4
3
7
27
Martin Andreas Maarand Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 10
7
1
2
7
27
Katarina Koroljova Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 14
2 (3) 3
2
6 (7) 27 (29)
Andreas Sepp Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14
7
1
1
4 (3) 27 (26)
Mari Kass Viljandimaa Kildu Põhikool 12
0
7
3 (1) 5 (7) 27 (27)
Evelin Aasna Viljandimaa Abja Gümnaasium 11
7
0
2
7
27
Priit Välja Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 13
3 (4) 1
3
6
26 (27)
Sander Tars Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 11 (12) 5
0
5
5
26 (27)
Sander Kulu Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 16 (17) 3 (7) 1 (0) 3
3 (7) 26 (34)
Andres Erbsen Harjumaa Jüri Gümnaasium 8
7
4 (6) 3 (4) 4
26 (29)
Liis Mäeots Põlvamaa Põlva Keskkool 9
7
1
2 (5) 7
26 (29)
Agnes Kuus Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 8
7
1
3
7
26
Erki Lomp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
2 (6) 1 (6) 2
5 (7) 26 (37)
Martti Rell Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12
1
7
3
2
25
Oskar Aava Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 10
0
3
5 (6) 7
25 (26)
Maris Mõttus Valgamaa Valga Gümnaasium 8
7
2
1 (3) 7
25 (27)
Hiie Vill Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 10
2 (5) 4 (0) 2
7
25 (24)
Martti Tarro Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
6
1
0
4 (3) 25 (24)
Ants-Oskar Mäesalu Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 10
7
0
1
7
25
Maksim Švarikov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 12
7
0
1 (7) 5 (7) 25 (33)
Brandon Pähn Võrumaa Rõuge Põhikool 13
3
0
2
7 (6) 25 (24)
Eliise Hollas Võrumaa Võru I Põhikool 14
6 (5) 0
2
3 (6) 25 (27)
Daniil Kulagin Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14
0
7
0
3 (7) 24 (28)
Eduard Harkov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14
3 (1) 1
3
3 (5) 24 (24)
Ingvar Kristmann Ida-Virumaa Avinurme Gümnaasium 14
1 (7) 1
1
7
24 (30)
Kevin Kesküla Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 13
3
0
1
7
24
Daniil Gretšenev Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 17
1
3
0
3
24
Andres Liba Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 10
7
2
2
2 (6) 23 (27)
Märt Sessman Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 12 (13) 0
1
3
7
23 (24)
Margit Kuslap Jõgevamaa A.Haava nim. Pala Kool 10
3 (7) 5 (4) 0 (7) 5 (7) 23 (35)
Gustav Klimušev Tartu linn Tartu Katoliku Kool 12
3 (7) 0
0
7
22 (26)
Laura Lilleste Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 (12) 0
2 (4) 2
7
22 (25)
Anu Parvelo Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 8
7
0
3
4 (7) 22 (25)
Julia Kaas Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 10
7
3
0
2 (4) 22 (24)
Toomas Pilt Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 10
3 (6) 2
0
7
22 (25)
Lauri Kiirend Saaremaa Orissaare Gümnaasium 12
3
1
1
5 (7) 22 (24)
Uku Täht Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 14
2 (6) 1
2
3
22 (26)
Tiina Seo Saaremaa Muhu Põhikool 12
0
2 (7) 0 (4) 7
21 (30)
Lona-Liisa Sutt Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12
2 (3) 0
0 (2) 7
21 (24)
Kristiina Paas Võrumaa Vastseliina Gümnaasium 12
1
0 (6) 2
6
21 (27)
Els Heile Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 10
1
2 (4) 2
4 (7) 19 (24)
Mariel Aim Tartumaa Elva Gümnaasium 14
0
0
2
3 (7) 19 (23)
Tarvo Leesik Tartumaa Rõngu Keskkool 8
3 (7) 1
3
4 (7) 19 (26)
Heleri Mürel Pärnumaa Tori Põhikool 6 (7) 6
1 (5) 0
5 (6) 18 (24)
Johannes Vatsfeld Läänemaa Virtsu Põhikool 13
0
1 (6) 0 (1) 3 (7) 17 (27)


9. märts 2010
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee