2010.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

8. klass (kontrollis Maksim Ivanov)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Liisi Metsoja Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
7
7
6
38
Kaur Kristjuhan Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 16
7 (5) 7
7
37 (35)
Mari Liis Pedak Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 17
7
6
6 (2) 36 (32)
Mariliis Jukk Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14
7 (5) 7
7
35 (33)
Joonas Kalda (7.kl) Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
7
7
7 (5) 35 (33)
Margret Zimmermann Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14
7 (5) 7
7 (4) 35 (30)
Mattias Lass Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
7
7
6 (5) 34 (33)
Stiven Kossorotov Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 15
6 (5) 7
6 (4) 34 (31)
Daniil Demišin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 14
7
6 (4) 7 (6) 34 (31)
Elina Ild Pärnumaa Paikuse Põhikool 16
4 (5) 7
6 (5) 33 (33)
Robin Reino Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
5
7
7
33
Laura Ruusmann Raplamaa Kohila Gümnaasium 16
4 (6) 6 (7) 7 (6) 33 (35)
Annika Kluge Tallinna linn Tallinna Õismäe Humanitaargümn 18
6 (2) 6 (7) 3 (4) 33 (31)
Egelin Ellermaa Saaremaa Kärla Põhikool 16
3 (2) 7
6 (4) 32 (29)
Patrick Teppor Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 18
5 (7) 2
7
32 (34)
Nikita Samarin Tallinna linn Lasnamäe Gümnaasium 13
6 (7) 7
6 (4) 32 (31)
Janeli Õun Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 17
7 (3) 5 (4) 2 (5) 31 (29)
Tuule Sõber Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
7
3 (7) 7
31 (35)
Timothy Tamm Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 16
2
6 (4) 6 (5) 30 (27)
Ulla Meeri Liivamägi Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12
5
6 (7) 7
30 (31)
Maret Lind Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 16
6 (7) 4 (7) 4 (5) 30 (35)
Aksel Part Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 12
7
7
4 (5) 30 (31)
Kristina Põšnograjeva Tallinna linn Tallinna Reaalkool 10
6 (7) 7
6 (3) 29 (27)
Carmel Tellis Tallinna linn Tallinna Reaalkool 13
6 (4) 7
3
29 (27)
Reelika Tõnisson Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 16
4 (5) 3
6 (5) 29 (29)
Thorny Valk Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 18
2
3
5
28
Lisette Pajula Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 15
1 (3) 5 (7) 7 (6) 28 (31)
Ruti Kirikmäe Põlvamaa Värska Gümnaasium 14
5 (7) 3 (4) 6 (7) 28 (32)
Carl-Thomas Piller Valgamaa Valga Gümnaasium 16
6 (7) 2
4 (3) 28 (28)
Nadežda Avanessova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 16
5
7
0
28
Indrek Viires Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 14
1 (2) 6 (7) 7
28 (30)
Ainika Adamson Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 19
3 (7) 0 (1) 6 (7) 28 (34)
Johanna Kiik Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 16
4 (5) 3 (4) 5
28 (30)
Aleksander Tšerenkov Tartu linn Tartu Vene Lütseum 17 (16) 7
1 (0) 2 (4) 27 (27)
Rauno Umborg Valgamaa Otepää Gümnaasium 15
5 (7) 2 (4) 5 (6) 27 (32)
Roman Matjušik Tallinna linn Ehte Humanitaargümnaasium 12
1 (3) 7
7
27 (29)
Janika Talvar Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
6 (7) 2 (3) 6 (7) 26 (29)
Karl Jõgi Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16
3 (4) 5 (6) 2 (0) 26 (26)
Uku-Kaspar Uustalu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
6 (7) 0
6 (5) 26 (26)
Robi-Jürgen Algo Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 18
2 (4) 2
4 (5) 26 (29)
Bety Mehide Harjumaa Tabasalu Ühisgümnaasium 14
6 (7) 0 (1) 6
26 (28)
Kristel Rots Harjumaa Vaida Põhikool 16
3 (6) 5 (7) 2 (4) 26 (33)
Leho Lepler Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 14
1
6 (7) 5 (4) 26 (26)
Kadri-Linda Ernits Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 17 (18) 3 (5) 0
5 (7) 25 (30)
Nikita Kirienko Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 18
1 (2) 6 (7) 0
25 (27)
Alina Parri Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 16
4 (7) 5 (4) 0
25 (27)
Helena Talimaa Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
6 (7) 2 (3) 5 (7) 25 (29)
Martin Johanson Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 15
1 (2) 7
2 (1) 25 (25)
Maksim Lavrov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 14
4 (7) 0 (7) 7 (0) 25 (28)
Sander Randaru Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 12
5
7
1 (4) 25 (28)
Evelin Palu Läänemaa Palivere Põhikool 17
1 (3) 0
6 (7) 24 (27)
Anton Rjabkov Kohtla-Järve linn K.-Järve Slaavi Gümnaasium 12
1 (2) 7
4
24 (25)
Mart Pae Tartumaa Mehikoorma Põhikool 16
2
2
4 (5) 24 (25)
Eveli Kodas Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 16
4 (3) 0 (1) 4 (6) 24 (26)
Karl Oskar Kukke Harjumaa Kuusalu Keskkool 14
1 (2) 5 (7) 4 (5) 24 (28)
Karoliina Koppel Võrumaa Rõuge Põhikool 14
4 (1) 2 (7) 4 (5) 24 (27)
Enna Elismäe Harjumaa Ruila Põhikool 16
2 (4) 2 (3) 4 (5) 24 (28)
Kristen Loomägi Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
1 (2) 7
3 (4) 23 (25)
Heigo-Elmar Vahesaar Tartu linn Tartu Veeriku Kool 15
1 (2) 6 (7) 1 (2) 23 (26)
Kertu Virronen Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 16
1 (3) 5 (6) 1 (2) 23 (27)
Heigo Ers Kohtla-Järve linn K-Järve Järve Gümnaasium 12
1 (2) 6 (7) 4 (6) 23 (27)
Martin Kabanen Viljandimaa Tääksi Põhikool 12
2 (6) 3 (5) 6 (7) 23 (30)
Janely Tilk Pärnumaa Paikuse Põhikool 16
2 (5) 4 (5) 1 (2) 23 (28)
Madli Urbanik Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 14
0
3 (5) 6 (5) 23 (24)
Taavet Kutsar Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 12
6 (7) 4 (6) 1 (2) 23 (27)
Andreas Baum Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 14
2 (7) 1 (0) 6 (7) 23 (28)
Patrick Joan Thomson Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 13
4 (7) 0 (1) 5 (7) 22 (28)
Kaja Armus Saaremaa Kärla Põhikool 16
2 (4) 2
2 (3) 22 (25)
Rando Aomere Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 16
1
2 (6) 3 (6) 22 (29)
Marianne Äkke Raplamaa Kohila Gümnaasium 16
2 (7) 3 (5) 0
21 (28)
Liisa Kams Harjumaa Viimsi Kool 12
1 (3) 2 (5) 6
21 (26)
Johanna Raudsepp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
3 (5) 3 (4) 1 (2) 21 (25)
Aleksandr Boldin Tallinna linn Lasnamäe Gümnaasium 10
3 (4) 5 (7) 2 (4) 20 (25)
Jürgen Hints Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 14
2 (5) 2 (3) 2 (3) 20 (25)
Jaana Mogilnikova Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 10
1 (2) 4 (7) 5 (6) 20 (25)
Marianne Haug Võrumaa Sõmerpalu Põhikool 14
1 (7) 3
2 (3) 20 (27)
Vadim Jurkevicius Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 12
3 (6) 3 (6) 2
20 (26)
Susanna Päiv Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
3 (7) 0 (1) 4 (7) 19 (27)
Heini Heinlaid Läänemaa Lihula Gümnaasium 10
1 (5) 0 (3) 5 (7) 16 (25)


9. märts 2010
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee