2010.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

7. klass (kontrollisid Elts Abel, Mart Abel)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Taavet Kalda (5.kl) Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 20
7
7
7
41
Keijo Kapp Harjumaa Saku Gümnaasium 20
7
7
7
41
Simmo Saan Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 20
6 (7) 7
7
40 (41)
Mihhail Koževnikov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 18
7
7
7
39
Magnus Kaldjärv Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 20
5 (7) 7
7
39 (41)
Erik Amor Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 18
7
7
7
39
Raili Hahndorf Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 18
6 (7) 7
7
38 (39)
Sisi Carmen Haamer Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 18
5 (7) 7
7
37 (39)
Priidik Gallagher Tartu linn Tartu Erakool 16
7
7
7
37
Rasmus Kisel Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 16
7
7
7
37
Gerli Krjukov Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
6
7
36
Joonas Kalda Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
6 (7) 7
7
36 (37)
Maarja Niinemets Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 16
6
7
7
36
Nils Holger Sova Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 15 (16) 6
7
7
35 (36)
Rauno Pihel Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool 16
5 (7) 7
7 (5) 35 (35)
Oskar Voldemar Lahesoo Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
5 (6) 7
7
35 (36)
Vadim Shved Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14
7
7
7
35
Tiit Hendrik Piibeleht Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 14
7
7
7 (6) 35 (34)
Mart Tamm Harjumaa Loksa I Keskkool 16
7
7
5
35
Triinu Hordo Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 16 (18) 7
5
7
35 (37)
Karl Marti Toots Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 15
7
6 (7) 7
35 (36)
Raul Rinken Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 16
6 (7) 7
6 (7) 35 (37)
Kaarel Kalda Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16 (17) 5 (7) 7
7
35 (38)
Hans Daniel Kaimre Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 15
6 (7) 7
7
35 (36)
Pille-Riin Paavo Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
6 (7) 7
7 (5) 34 (33)
Markus Rene Pae Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
6 (7) 3
7
34 (35)
Kaisa Teele Oja Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 15
5 (7) 7
7
34 (36)
Madis Janno Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 15
5 (7) 7
7
34 (36)
Oleg Nikulin Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 12 (14) 7
7
7
33 (35)
Leenu Reinsalu Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 12
7
7
7
33
Marten Visnap Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
7
7
7
33
Siim Oselein Pärnumaa Vändra Gümnaasium 18
6 (7) 7
2 (4) 33 (36)
Jaak Joonas Keldoja Tartu linn Tartu Forseliuse Gümnaasium 12
7
7
7
33
Getter Põru Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
7
7
7
33
Andri Parvelo Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14 (16) 5 (6) 7
7
33 (36)
Kristo Paju Viljandimaa Võhma Gümnaasium 14
5 (7) 7
7
33 (35)
Viktoria Kirpu Viljandimaa Võhma Gümnaasium 12
7
7
7
33
Gerda Raag Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14 (16) 6 (7) 6
7
33 (36)
Karl-Martin Lember Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 14
6
6
7
33
Kaur Paarop Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 16 (18) 2
7
7
32 (34)
Karoliine Kurvits Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 15
5 (7) 7 (5) 5 (7) 32 (34)
Tatjana Miroškina Ida-Virumaa Narva-Jõesuu Keskkool 13
6 (7) 6
7
32 (33)
Mariann Liigand Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 13 (14) 5 (6) 7
7
32 (34)
Martin Trudnikov Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
6 (7) 6
4 (6) 32 (35)
Romet Pedajas Valgamaa Puka Keskkool 17
5 (7) 7
3 (6) 32 (37)
Sofia Pereskoka Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 13 (14) 6
6
7
32 (33)
Katariina Kisand Tartu linn Tartu Veeriku Kool 15
3 (2) 7
7
32 (31)
Ano Jaagosild Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 13
6
5
7
31
Indrek Polding Saaremaa Salme Põhikool 13 (14) 5 (7) 6
7
31 (34)
Annemai Avingu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7
6
6
31
Salme Ojasild Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 11 (12) 6 (7) 7
7
31 (33)
Andres Anissimov Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14
3
7
7
31
Jelizaveta Varankina Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 12
7
5
7
31
Viktor Antipov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 11 (12) 6
7
7
31 (32)
Karina Raudsik Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 10
7
7
7
31
Helen Pedaspuu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
5 (7) 5
7
31 (33)
Siim Düüna Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 15
2 (3) 7
7
31 (32)
Birgit Kuslap Jõgevamaa A.Haava nim. Pala Kool 13 (14) 6 (7) 5
7
31 (33)
Mirjam Korsten Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 12 (14) 6
6
7
31 (33)
Kadri Ann Prass Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 11
5 (7) 7
7
30 (32)
Laura Mihk Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 14
2
7
7
30
Andre Sinisalu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 13
6 (7) 7
4
30 (31)
Kaisa Sander Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 11 (12) 5 (7) 7
7
30 (33)
Elis Rahulaan Viljandimaa Olustvere Põhikool 11
5
7
7
30
Martin Piir Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10
6
7
7
30
Triinu Bergmann Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 13
6 (7) 4
7
30 (31)
Kerstin Äkke Tallinna linn Tallinna Reaalkool 13 (14) 5 (6) 7
5
30 (32)
Hanna Vask Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 12
6 (7) 5
7
30 (31)
Kärt Poots Tallinna linn Tallinna Reaalkool 10
6 (7) 7
7
30 (31)
Sten Teemant Valgamaa Otepää Gümnaasium 16 (18) 4 (6) 7
3 (6) 30 (37)
Maria Aarnis Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 14
5
7
4
30
Merlin Palmar Lääne-Virumaa Sõmeru Põhikool 11
6 (7) 6
7
30 (31)
Rodion Rõbakov Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 (13) 5
5
7
29 (30)
Kenneth Tuul Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
7
6
2 (3) 29 (30)
Maria Olmann Tallinna linn Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9 (10) 6 (7) 7
7
29 (31)
Villem Tõnisson Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 13
5 (7) 5
6
29 (31)
Brenda Heinla Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 11
5 (7) 6
7
29 (31)
Mikk Kull Tartumaa Nõo Põhikool 14 (16) 7
1
7
29 (31)
Rait Bessonov Ida-Virumaa Narva Eesti Gümnaasium 10
5 (6) 7
7
29 (30)
Jegor Tšulkov Pärnu linn Pärnu Vene Gümnaasium 9 (10) 6 (7) 7
7
29 (31)
Olari-Jaanus Lips Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14
3 (5) 5
7
29 (31)
Jaanika Juntson Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 10
5 (7) 6
7
28 (30)
Henri Maalmann Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 12 (13) 3
7
6
28 (29)
Daniel Kütt Põlvamaa Värska Gümnaasium 10 (13) 5 (7) 6
7
28 (33)
Kristiina Mäeots Põlvamaa Põlva Keskkool 10 (12) 4
7
7
28 (30)
Epp Mauring Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 8 (9) 5 (7) 7
7
27 (30)
Rita Kozlova Sillamäe Sillamäe Kannuka Kool 10
2 (7) 7
7
26 (31)


9. märts 2010
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee