2010.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

12. klass (kontrollisid Kairi Kangro, Urve Kangro)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Rauno Siinmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
6
7
7
7
7 (3) 41 (37)
Erik Paemurru Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
6
7
7
7
7
41
Kaspar Märtens Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
6
7
7
7
41
Tuule Mall Kull Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
7
7
5
7
40
Rauno Padari Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
7 (6) 7
7 (6) 6
39 (37)
Andre Tamm Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
7 (6) 4
39 (38)
Kadi Liis Saar (11.kl) Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5 (1) 7
7
7
6
39 (35)
Kristjan Eerik Kaseniit Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
6
6
7
4
37
Madis Salus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7
6 (7) 3 (1) 37 (36)
Ain Salula Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
7
6
7
3
37
Maarja Lepamets Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
6
7
2
36
Chris Reintal Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5 (7) 5 (6) 6
7
5
35 (38)
Aarne Lees Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
6
7
7
5
4
35
Gleb Široki Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7
7
4
7
7
3
35
Laurits Puust Pärnumaa Audru Keskkool 7
7
7
6 (5) 6 (3) 1 (3) 34 (32)
Maksim Mišin Tallinna linn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 6 (5) 7
2
7
7
4
33 (32)
Morten Piibeleht Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
2
6
7 (2) 4
33 (28)
Vahur Steinberg Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
7
6 (5) 4 (6) 2
32 (33)
Triin Toom Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
4 (2) 6 (5) 6
3 (5) 32 (31)
Karl-Indrek Raudheiding Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
7
7
0
4
31
Tanel Pärnamaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
2
7
5 (2) 3
31 (28)
Sander Tammesoo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
7
6 (5) 0
4 (5) 30 (30)
Kati Hensen Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5
5
5 (6) 5 (1) 3
30 (27)
Denis Nikolajev Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
2 (4) 6 (7) 7
0 (4) 29 (36)
Ardo Allik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
2
1 (0) 7
5
29 (28)
Raimo Armus Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
6
5
5 (2) 5 (2) 1
29 (23)
Juhan Rehand Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
4 (3) 2
6
3
29 (28)
Mart Välja Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
4 (3) 6 (5) 0
4
28 (26)
Robert Oppar Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
2
6
1
6
5
27
Dmitri Gabbasov Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
5
3
0
5
27
Tiit Kukk Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
4 (6) 3 (5) 6 (3) 5
2 (0) 27 (26)
Siiri Mägi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
3
6
6 (5) 2
3 (7) 27 (30)
Karl Ehatäht Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
6
6 (5) 1
0
26 (25)
Vadim Nikonov Tallinna linn Tallinna Humanitaargümnaasium 4 (3) 1
5
6
6
4
26 (25)
Artur Žuravljov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
1
3 (1) 6 (5) 6 (5) 2
25 (21)
Karol Kadarik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
1
5
3 (6) 6 (3) 3
25 (25)
Jelena Mozina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
7
4
6
1
0
25
Priit Metsik Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 7
5 (2) 2
7
0
4 (7) 25 (25)
Risto Reinhold Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 1 (2) 7
5 (7) 7
2
3
25 (28)
Kait Tiigemäe Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6
1
1 (0) 6 (7) 7 (6) 4 (0) 25 (20)
Agnes Vask Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
3 (1) 7
0
3
25 (23)
Enelin Linsi Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 7
1
2 (1) 6
7
1 (4) 24 (26)
Erkki Jaanhold Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 (6) 2
2
6
7
0
24 (23)
Priit Tänav Tallinna linn Tallinna Reaalkool 1
4 (0) 3
6
7
3 (5) 24 (22)
Mario reiman Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
6 (7) 1 (0) 6 (7) 1
3 (5) 24 (27)
Kaile Kasepuu Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 7
7
1 (0) 7
2
0
24 (23)
Liisa Ellermaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
3
4 (3) 6
0
4
24 (23)
Sandra Lääne Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
2
2
6
4
3
24
Kristian Leite Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 7
5 (1) 4 (6) 5 (7) 0
3
24 (24)
Julia Labunets Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
7
6 (7) 2 (0) 0
0
22 (21)
Aleksandr Ponomarjov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7
7
0
7
0
1
22
Morten Vaalma Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
2
0
6 (5) 0
7
22 (21)
Magnus Lelumees Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2 (7) 3
6
6 (5) 0
5 (7) 22 (28)
Mirian Ellermaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
1
4 (5) 3
4 (2) 2 (4) 21 (22)
Heiki Viisimaa Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 6
0
0
7
7
1
21
Mann Randaru Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 7
6
1 (2) 6
0
1
21 (22)
Kaarel Kaldvee Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
2
0
7
0
5
21
Andrei Smõšljajev Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
3 (2) 3
1
0
21 (20)
Kädi Böckler Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
2
5
2
4
1
21
Jelena Saikova Narva linn Narva 6. Kool 7
3
2
5
0
3 (5) 20 (22)
Joonas Rehand Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
2
4
7
0
0
20
Roger Timberg Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 7
7
0
6
0
0
20
Semjon Sidorov Tallinna linn Lasnamäe Gümnaasium 7
7
2
0
0
4
20
Martin Kilp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 3 (2) 2
3
6 (5) 1 (4) 4
19 (20)
Johani Vajakas Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
5
2
2
1
2
19
Ksenia Rožinskaja Tallinna linn Karjamaa Gümnaasium 7
7
4
0
1
0
19
Veiko Samma Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
2
5 (6) 1 (0) 0
4 (7) 19 (22)
Christi Oolo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
3
1
7
1
0
19
Joonas Jäme Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 7
7
0
5
0
0
19
Richard Samarüütel Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 1 (2) 2
0
6
6
3
18 (19)
Allar Paat Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7
5
0
6
0
0 (3) 18 (21)
Dan Glošin Harjumaa Jüri Gümnaasium 7
6 (7) 2 (3) 3
0
0 (1) 18 (21)
Siim Tõnisson Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 7
1
0
1 (4) 2 (0) 17 (19)
Maksim Lomakin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7
6
2 (1) 1
0
1 (5) 17 (20)
Igor Polupan Sillamäe Sillamäe Kannuka Kool 7
3
2 (4) 4
0
1 (4) 17 (22)
Aleksandr Serbin Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 6
5
0
6
0
0 (3) 17 (20)
Rene Botvin Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 3 (1) 2
5
3
1 (3) 1 (5) 15 (19)
Liina Muru Valgamaa Valga Gümnaasium 4 (6) 0
0
7
1 (3) 3 (7) 15 (23)


9. märts 2010
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee