2010.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

11. klass (kontrollisid Härmel Nestra, Laur Tooming)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Ants Remm Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
6 (7) 7
7 (6) 7
41 (41)
Eero Vaher Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7 (3) 7
7 (6) 1 (7) 36 (37)
Margus Lind Tallinna linn Tallinna Mustamäe Gümnaasium 7
5
7
7 (2) 7 (6) 2 (3) 35 (30)
Liisi Kerik Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 7
7
7
7 (6) 7 (6) 0
35 (33)
Annica Saaret Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7 (5) 5 (7) 7
1 (2) 34 (35)
Andres Jaanson Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
0
6 (4) 7
7
34 (32)
Iiris Lüsi Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7 (6) 7
5
6 (7) 1
33 (33)
Ivan Zubarev Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
5 (2) 7
4 (3) 7
3
33 (29)
Siim Liiser Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
0 (1) 4 (2) 7
7 (2) 32 (26)
Sander Siim Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 7
7
0 (2) 4
7
7
32 (34)
Lidia Šmitkova Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
3 (0) 7
6 (2) 7
2
32 (25)
Janno Jõulu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
6 (5) 4 (7) 4 (2) 3 (5) 31 (33)
Kadi Liis Saar Tallinna linn Tallinna Reaalkool 5 (4) 7
7
3
7
2 (3) 31 (31)
Katrina Aps Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4
7
1
7
7
5 (2) 31 (28)
Rasmus Välling Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
2
7
1
31
Aleksandr Raldugin Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
6
3 (7) 7 (2) 7
0
30 (29)
Kersti Perandi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0 (3) 7
7 (6) 2
30 (32)
Aleksandr Šved Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 3 (6) 6
7 (6) 5
7
2
30 (32)
Riho Markna Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
0
7
7 (2) 1 (2) 29 (25)
Siim-Erik Paju Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
3
2 (4) 7
3
29 (31)
Ando Haldna Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
5 (2) 7 (2) 2 (6) 7
1 (2) 28 (25)
Kert Pütsepp Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
0 (1) 5 (3) 7
2 (5) 28 (30)
Kristjan Jansons Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0 (4) 5 (7) 7
2
28 (34)
Mihkel Gill Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
3 (0) 2 (0) 7
2 (4) 28 (25)
Julia Tšeglakova Tallinna linn Tallinna Humanitaargümnaasium 7
7
5 (4) 0 (2) 7
2 (3) 28 (30)
Urmet Lepasson Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7 (2) 4 (3) 2 (1) 1 (3) 28 (23)
Erik Soekov Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
0 (1) 5 (6) 7
1 (7) 27 (35)
Mark Laane Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (3) 0
7
7
1 (2) 27 (26)
Daniil Golubev Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 7
5 (3) 7
2 (3) 4 (7) 2 (7) 27 (34)
Artur Pata Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
0
6 (7) 0
27 (28)
Jana Levitina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
3 (1) 3 (7) 7 (6) 6
0
26 (27)
Peeter Saartok Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
4 (1) 5 (1) 5 (6) 3
2 (5) 26 (23)
Karli Kontkar Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
7
1 (3) 6
4 (3) 1 (7) 26 (33)
Mariliis Õun Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
3 (1) 7
7
1 (5) 0
25 (27)
Johannes Taaniel Jürjo Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 6
6 (3) 0 (2) 4
7
2 (3) 25 (25)
Kristin Jesse Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
0 (3) 4
7
1
25 (28)
Hanno Soo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
6
0
6 (4) 7
0
25 (23)
Marko Susi Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 7
7
3 (0) 2 (4) 5
1 (7) 25 (30)
Kristjan Eimre Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
1 (3) 0
7
3
25 (27)
Kristina Levina Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
5
3 (1) 2 (0) 7
1
25 (21)
Kaarel Tõnisson Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
2
5 (2) 1
6
2 (4) 23 (22)
Ats Varul Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 3 (2) 7
7 (3) 1
4 (6) 1 (4) 23 (23)
Raimond Vaba Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 6 (7) 3 (2) 6 (0) 0
7 (5) 1 (7) 23 (21)
Kristo Koval Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 (6) 7
3 (0) 1
5 (3) 2 (7) 23 (24)
Kristina Putšinina Tallinna linn Tallinna Humanitaargümnaasium 7
7
1
0
7
1
23
Julia Bokajeva Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 7
7
1 (0) 0
6 (5) 1 (4) 22 (23)
Hans-Kristjan Kask Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (6) 7
0 (2) 1
7
2 (4) 22 (27)
Katrina Sepp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
5
0 (2) 7
2
1 (2) 22 (25)
Tuuli Puhkim Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7
3 (0) 0 (7) 5 (7) 7
0
22 (28)
Mirjam Põldsaar Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
0
2
6 (7) 0
22 (23)
Jardo Annus Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7
7
0
0
5 (0) 2 (7) 21 (21)
Ida Rahu Viljandimaa Abja Gümnaasium 7
5 (3) 0 (1) 0 (1) 7
2 (7) 21 (26)
Mari Einberg Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
0 (1) 4 (3) 2
1 (2) 21 (22)
Lauri Tammeveski Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0 (2) 3
2 (5) 2 (4) 21 (28)
Juta Kraav Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
5 (4) 0 (2) 4 (5) 4 (0) 1 (7) 21 (25)
Jürgen Piigli Raplamaa Juuru Gümnaasium 7
2 (4) 7 (0) 3 (7) 0 (1) 1 (5) 20 (24)
Sven Sabas Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
5 (3) 0
2 (7) 7
0
20 (23)
Kristof Mikael Altroff Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 5 (6) 5
0 (1) 6
2
2 (7) 20 (27)
Alvar Parvelo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
1 (3) 2 (7) 3
1 (7) 20 (33)
Sander Lootus Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 5 (6) 7
0
0
7 (5) 1 (7) 20 (25)
Nadežda Zmatšinskaja Tallinna linn Tallinna Humanitaargümnaasium 7
7
0
1
3 (6) 1
19 (22)
Laura Helena Kivi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 1
7
0 (4) 3 (4) 7
1 (2) 19 (25)
Priit Pokk Tartumaa Puhja Gümnaasium 5 (7) 5
0
0
7
2 (5) 19 (24)
Ott Matiisen Harjumaa Kose Gümnaasium 7
3 (4) 0
5 (7) 2 (4) 2 (7) 19 (29)
Liisa Saaremäel Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 4 (6) 3 (2) 0
5 (7) 7
0
19 (22)
Uku-Tanel Laast Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
0 (3) 0
2 (4) 2
18 (23)
Alissa Kolomiets Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
7
0 (3) 0
4 (7) 0
18 (24)
Arnold Järvala Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7
7
0
0
2 (0) 1 (7) 17 (21)
Taavi Tiido Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 (6) 7
0
1
3 (2) 1 (7) 17 (23)
Helen Tamm Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
5 (4) 0
0 (2) 2
1 (7) 15 (22)
Silver Abel Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
5
0 (4) 0
2 (5) 1 (5) 15 (26)
Ingmar Mõtsmees Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 7
0
0 (1) 4 (7) 4 (6) 0
15 (21)
Karl Konsap Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 7
2
3 (7) 0 (1) 1
1 (3) 14 (21)
Rasmus Lelumees Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4 (6) 2
0 (3) 4
1 (4) 1 (4) 12 (23)
Katrin Vinkel Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 7
2 (1) 0 (2) 2 (3) 0 (2) 1 (7) 12 (22)
Jaanek Lehtsalu Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7
2 (7) 0
0
0 (1) 2 (7) 11 (22)
Karl Aru Raplamaa Kohila Gümnaasium 7
0
3 (7) 0
0 (2) 1 (5) 11 (21)


9. märts 2010
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee