2010.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

10. klass (kontrollisid Uve Nummert, Raul Kangro)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Eva-Lotta Käsper Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7
7
7
42
Ivo Adermann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
1
7
7
7
36
Ralf Ahi Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
6 (7) 6 (5) 0 (4) 7
6 (7) 32 (37)
Maria Jakovleva Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
6 (7) 4
2 (0) 5 (0) 31 (25)
Erik Tamre Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
5
5 (7) 2
4 (3) 30 (31)
Heleene Tambet Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5
7
4 (5) 6
0 (2) 7
29 (32)
Sergei Jakovlev Tartu linn Tartu Vene Lütseum 7
7
0
7
0
7
28
Tanel Kiis Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
5
7
2
0
28
Anton Ostaškov Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
6
4
3 (4) 0
7 (5) 27 (26)
Kaur Karus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3 (0) 7
6 (7) 4
0
7
27 (25)
Kaarel Kastehein Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 7
7 (6) 4
6
3
0
27 (26)
Karl Oskar Lember Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
5
0
7
1
27
Anu Ainsaar Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
1
3 (7) 1
7
26 (30)
Kaspar Kesli Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3 (4) 7
7
0
7 (5) 1
25 (24)
Kristiina Sakarias Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
6
0
5
0
25
Aleksandr Kuzmin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
3 (2) 7
0 (6) 2
6
25 (30)
Aleksei Kuzmin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7 (6) 5 (7) 0 (7) 0
5 (7) 24 (34)
Jaagup Repän Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3 (0) 3
3
1 (4) 7
7
24 (24)
Jakob Prii Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
7 (6) 7
3 (0) 0
0
24 (20)
Kristiina Matrosov Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
2 (3) 0 (1) 0
23 (25)
Moorits Mihkel Muru Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
2
0
0
23
Sergei Malõšev Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7 (4) 7 (6) 1 (0) 3 (5) 0
5
23 (20)
Pääsu Püttsepp Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
4
0 (2) 0
4
22 (24)
Aleksandr Belkin Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
7 (6) 6 (5) 0 (4) 2 (0) 0
22 (22)
Deiwin Sarjas Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
6
0
7
0 (1) 2
22 (23)
Manglus Lember Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
7
2
0
6 (3) 0
22 (19)
Mihkel Hiob Viljandimaa Abja Gümnaasium 7
7
4
0 (2) 4 (3) 0
22 (23)
Mihkel Oselin Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7 (6) 7
0
3 (1) 5
0
22 (19)
Taavi Kalle Kiisler Tallinna linn Tallinna Reaalkool 3 (5) 6
1 (0) 5
0
6 (5) 21 (21)
Henri Rästas Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
6
1
0 (7) 7 (0) 0
21 (21)
Heiki Ojasild Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2 (1) 7
6
2 (3) 0
4
21 (21)
Anna-Helena Saarso Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
6
5
3 (6) 0
0
21 (24)
Maksim Juura Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Vene Gümnaasium 7
7
1 (0) 3
2
1 (2) 21 (21)
Eduard Netšajev Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 7
7 (6) 2
1 (4) 4 (2) 0
21 (21)
Marelle Ellen Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
6
2 (1) 3 (7) 2 (1) 0
20 (22)
Nikita Korhonen Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7 (6) 2
0
0
4 (1) 20 (16)
Erik Sumeri Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
6
0
0
0
20
Johannes Madis Aasmäe Tallinna linn Tallinna 21. Kool 5 (6) 7
6
2
0
0
20 (21)
Olivia Luige Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2 (7) 7
3 (2) 1
0
6
19 (23)
Taavi Adamson Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0
0
0
5
19
Indrek Värva Pärnumaa Vändra Gümnaasium 7
7 (6) 5
0 (2) 0
0
19 (20)
Kristel Sepp Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7
7
1
0
0
3 (2) 18 (17)
Ats Aasmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 2
7
0
0
5
4 (3) 18 (17)
Rivo Allik Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 3 (5) 7
1
2 (6) 0
5 (7) 18 (26)
Joonas Loide Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
3
3
3 (6) 0
2
18 (21)
Anna Morozova Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
2
0 (3) 2
0
18 (21)
Karla Saaremäe Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
1 (0) 0 (2) 0
3
18 (19)
Marti Lillemägi Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 3 (5) 6
1 (0) 0 (2) 1
7
18 (21)
Georgi Gerassimov Narva linn Narva Vanalinna Riigikool 7
7 (5) 1
3
0
0
18 (16)
Meelis Müür Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
5
3 (1) 0
3
0
18 (16)
Anni Ruul Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
3
0
0
1 (0) 18 (17)
Rasmus Kurgpõld Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
6
1
3 (4) 0
0
17 (18)
Taivo Pungas Tallinna linn Tallinna Reaalkool 3 (5) 3 (5) 2 (1) 1
1
7
17 (20)
Jana Krivorukova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
7
0
3 (6) 0
0
17 (20)
Karl Koppel Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
3 (4) 0
0
0
17 (18)
Annika Laidroo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2 (7) 7
2 (1) 4
0
2
17 (21)
Sander Alvin Kelder Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6
6
5
0
0
0
17
Hanna Läänemets Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
2
0
0
0
16
Maia Salm Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 7
7
2
0 (3) 0
0
16 (19)
Daisy Kudre Põlvamaa Värska Gümnaasium 7
7 (6) 0
0 (2) 2
0
16 (17)
Karel Tiigemäe Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 1
6
0
2
0
7
16
Karl Väärtmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
6
1 (3) 1 (0) 0
0
15 (16)
Laura Pruul Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
1 (0) 0 (2) 0
0
15 (16)
Helena Veinberg Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
0
1 (3) 0
0
15 (17)
Anastassia Hrissanfova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 2
7
2
1 (6) 2
1
15 (20)
Kristi Kool Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 2 (5) 7
1 (3) 0
5 (3) 0
15 (18)
Aleksandra Belitskaja Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
7
1
0 (3) 0
0
15 (18)
Tuuli Lõhmus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
3
4
1 (3) 0
0
15 (17)
Oskar Kaldvee Tallinna linn Tallinna Reaalkool 3 (5) 6 (7) 1
0
0
5 (4) 15 (17)
Karma Kuulberg Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 7
7
1 (2) 0 (4) 0
0 (1) 15 (21)
Helen Järvpõld Võrumaa Varstu Keskkool 7
7
0 (1) 0 (1) 0
0 (1) 14 (17)
Andrei Šenderjuk Harjumaa Paldiski Vene Gümnaasium 4 (6) 7
1 (2) 0 (2) 2
0 (1) 14 (20)
Ksenia Šamarina Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
3
4 (6) 0 (7) 0
0
14 (23)
Jevgenia Kipritš Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 7
6
1 (0) 0 (2) 0
0 (2) 14 (17)
Reigo Roos Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 7
7
0
0 (1) 0
0 (1) 14 (16)
Marvin Üürike Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 6
6
1 (3) 0 (1) 0
0
13 (16)
Kristel Luik Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2 (7) 7
1
0
0
3
13 (18)
Valerija Žudro Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 2 (4) 7
4
0 (3) 0
0
13 (18)
Ljubov Rostovštšikova Tallinna linn Tallinna Mustamäe Humanitaargümn 2
7
0
0 (7) 0
3
12 (19)
Artjom Torgovanov Sillamäe Sillamäe Kannuka Kool 2 (1) 7
3 (7) 0 (1) 0
0 (2) 12 (18)
Elar Haviko Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2 (7) 0
7
2
0
0
11 (16)
Madis Lehtmets Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 0
3
0
3 (7) 0
5 (7) 11 (17)
Elija Fjodorova Tallinna linn Lasnamäe Gümnaasium 2 (3) 7
0
0 (7) 0
0
9 (17)


9. märts 2010
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee