2009.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

9. klass (kontrollisid Indrek Zolk, Kalle Kaarli)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Taavi Kalle Kiisler Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
7
7
7
7
46
Erik Tamre Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
7
7
7
7
46
Ralf Ahi Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
7
7
7
44
Karl Oskar Lember Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
7
6 (4) 7
7
41 (39)
Annika Laidroo Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 12
7
7
7
7
40
Anu Ainsaar Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
5
7
7
7
40
Ivo Adermann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
7
7
3
40
Marti Lillemägi Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 12
7
7
7
7
40
Aleksandr Kuzmin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 14
6 (7) 7
7
6
40 (41)
Heleene Tambet Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 12
7
7 (5) 7
7
40 (38)
Keilyn Laur Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 20
5 (7) 7
6 (7) 0
38 (41)
Eva-Lotta Käsper Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 10
7
7
7
7
38
Taivo Pungas Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 10
7
7
7
4
35
Aleksei Kuzmin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 14
7
7
7
0 (5) 35 (40)
Kristiina Sakarias Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 6
7
7
7
7
34
Jaagup Repän Tartumaa Rõngu Keskkool 14
5
7 (6) 1
7
34 (33)
Nikolai Gordijenko Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 16
3 (5) 7
7
1 (3) 34 (38)
Rasmus Kurgpõld Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7
7
5
3
34
Karl Väärtmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 10
6
7
3 (7) 7
33 (37)
Henri Rästas Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7 (6) 7 (6) 7
0
33 (31)
Anna Bilmaijer Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 8
7
7
7
3 (4) 32 (33)
Johannes Madis Aasmäe Tallinna linn Tallinna 21. Kool 8
7 (2) 7
7
3
32 (27)
Ken Riisalu Tartu linn Tartu Katoliku Kool 14
6 (7) 7
0
5 (2) 32 (30)
Tanel Kiis Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 8
7 (6) 6
7
3 (6) 31 (33)
Karel Tiigemäe Järvamaa Aravete Gümnaasium 12
0
7
7 (6) 5 (6) 31 (31)
Margot Maksing Tallinna linn Kadrioru Saksa Gümnaasium 12
7
5 (7) 7
0
31 (33)
Aleksandr Belkin Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10
3
7 (6) 7
3
30 (29)
Ksenia Šamarina Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8
5
7
7
3
30
Erko Pettai Tallinna linn Tallinna Reaalkool 10
3
7
7
3
30
Marili Zimmermann Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 8
6 (7) 7
6
3 (5) 30 (33)
Tõnis Soodla Tallinna linn Tallinna Reaalkool 9
6
7
7
0
29
Sergei Jakovlev Tartu linn Tartu Vene Lütseum 10
5 (7) 7
7
0 (3) 29 (34)
Tuuli Lõhmus Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12
2
7
1
7
29
Tuuli Pungas Tallinna linn Tallinna Reaalkool 10
3
7
7
1 (2) 28 (29)
Kaspar Kesli Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 14
7
7
0
0
28
Merike Meizner Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 10
5
4 (7) 6
3
28 (31)
Kristiina Matrosov Tartumaa Kõrveküla Põhikool 10
4
7
7
0
28
Mark Kristian Küttim Tallinna linn Tallinna Reaalkool 10
7 (4) 7
3 (7) 1 (0) 28 (28)
Kaur Karus Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 10
4
7
7
0
28
Oskar Kaldvee Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
6 (7) 1 (3) 7
0
28 (31)
Hanna Läänemets Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 12
7 (6) 7
1
0
27 (26)
Pääsu Püttsepp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 8
5 (7) 7
6
1
27 (29)
Heli Vahar Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 8
5 (7) 7
7
0
27 (29)
Livia Matt Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 14
5
1
7
0
27
Anton Ostaškov Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10
1
5 (7) 7
4
27 (29)
Nadežda Turajeva Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 12
7
4
3
0
26
Joosep Heinmets Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 12
7
7
0
0
26
Anastassia Hrissanfova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 8
6 (7) 2 (1) 7
3 (0) 26 (23)
Andri Soo Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 8
1
7
7
3
26
Inger Padari Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 10
7
6
0
3 (7) 26 (30)
Marelle Ellen Tallinna linn Tallinna Reaalkool 10
7
7
2
0
26
Kerttu Pakkonen Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 8
7
6 (4) 5
0 (3) 26 (27)
Mari Sild Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 8
1
7
7
3
26
Eduard Netšajev Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 10
1 (0) 7
7
0
25 (24)
Ralf Tambets Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 8
7
7
0
3
25
Andrei Šenderjuk Harjumaa Paldiski Vene Gümnaasium 6
5
7
7
0 (4) 25 (29)
Gleb Muravjov Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 10
6
0
6
3 (6) 25 (28)
Steneli Johansson Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 8
3
7
7
0
25
Geili Pais Pärnumaa Pärnjõe Põhikool 10
5 (6) 6
3 (7) 1 (7) 25 (36)
Maria Jakovleva Tallinna linn Ehte Humanitaargümnaasium 8
6 (4) 0 (2) 7
3
24 (24)
Anni Ruul Harjumaa Saue Gümnaasium 14
7
1 (2) 2
0
24 (25)
Karla Saaremäe Tartumaa Rõngu Keskkool 12
2
5
1
3
23
Aleksei Nesterovitš Narva linn Narva 6. Kool 12
6 (7) 0
1
4
23 (24)
Liis Talimaa Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5
5 (2) 7
3 (6) 3 (6) 23 (26)
Rivo Allik Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 8
7
7
1
0
23
Pille Arro Jõgevamaa Voore Põhikool 8
7
7
0
1
23
Mariliis Jaago Pärnumaa Paikuse Põhikool 8
7
7
1 (4) 0
23 (26)
Maia-Liisa Teearu Harjumaa Vaida Põhikool 8
7
4 (1) 1
3 (7) 23 (24)
Janeli Põllumägi Harjumaa Kiili Gümnaasium 4
4
5
7
3 (7) 23 (27)
Anna-Helena Saarso Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 6
6 (7) 4 (6) 6
0
22 (25)
Ljubov Rostovštšikova Tallinna linn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8
4
3 (5) 7
0
22 (24)
Olev Abel Raplamaa Käru Põhikool 6
3
5 (7) 7
0
21 (23)
Tanel Pai Valgamaa Valga Põhikool 6
7
5 (7) 0
3
21 (23)
Mihkel Killo Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 10
0
0
7
3 (7) 20 (24)
Laura Rätsep Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 8
1
7
1
3 (6) 20 (23)
Hasso Mehide Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 6
5 (2) 5 (7) 0 (5) 3
19 (23)


2. märts 2009
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee