2009.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

8. klass (kontrollisid Raili Vilt, Maksim Ivanov)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Sandra Schumann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
7
7
7
41
Kaur Aare Saar Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 20
7
7
7
41
Janno Veeorg Harjumaa Laagri Kool 18
7
7 (4) 7
39 (36)
Sander Aul Ida-Virumaa Toila Gümnaasium 16
7
7
7
37
Andre Ostrak Valgamaa Pühajärve Põhikool 14
7
7
7
35
Kristjan-Martin Kirjanen Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
7
5
5
35
Katarina Koroljova Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 16
7
4
7
34
Jaan Toots Tallinna linn Tallinna Tehnikagümnaasium 16
7
4 (6) 7
34 (36)
Roman Kulašenkov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 16
5 (7) 5 (7) 7
33 (37)
Kristo Ment Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 16
7
3
7
33
Mette Purde Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 16
7
3 (6) 7
33 (36)
Aleksandra Jartseva Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14
7
4 (7) 7
32 (35)
Silver Kuld Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 15 (16) 7 (2) 3 (2) 6
31 (26)
Hanna-Stina Sonts Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 14
7
3
7
31
Sander Udam Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
1
7
31
Sander Tars Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16
4
6 (7) 5
31 (32)
Daniil Gretšnev Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 15
7
2
7
31
Kaspar Kalmer Harjumaa Jüri Gümnaasium 16
7
2 (3) 6 (7) 31 (33)
Jüri-Mikk Udam Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7
4 (3) 7
30 (29)
Toomas Pilt Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 15
7 (6) 4 (6) 4
30 (31)
Märt Sessman Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 12
7 (6) 3
7
29 (28)
Norman Knyazev Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7
4 (2) 6
29 (27)
Siim Viigand Harjumaa Jüri Gümnaasium 12
7
3 (7) 7
29 (33)
Anastassia Goršanaova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 10
7
5
7
29
Lona-Liisa Sutt Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12
7
3
7
29
Ants-Oskar Mäesalu Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16
7
1
5 (6) 29 (30)
Perttu Narvik Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 14
7
1
7
29
Andreas Lokko Tallinna linn Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 12
7
3 (4) 7
29 (30)
Sven Kiiss Jõgevamaa Voore Põhikool 12
7
3
6 (7) 28 (29)
Georgi Suikanen Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 12
7
2 (3) 7
28 (29)
Risto Korb Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
4
5 (4) 7
28 (27)
Erki Lomp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
7
2 (3) 5
28 (29)
Janno Õunpuu Saaremaa Kärla Põhikool 12
7
3 (4) 6
28 (29)
Rando Reinhold Viljandimaa Tääksi Põhikool 14
6
2
6
28
Martin Maasik Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 10
7
4
7
28
Sille Habakukk Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16
5
1
6 (4) 28 (26)
Jane Saar Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 16
7
1
3
27
Krister Sepp Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 12
7
3
5
27
Sten Talviste Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 12
7
1
7
27
Oskar Aava Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 10
7
6
4
27
Madli-Johanna Maidla Põlvamaa Põlva Keskkool 9
7
4 (2) 7
27 (25)
Eduard Harkov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10
7
3
7
27
Uku Erik Tropp Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7
1
7
27
Toni Jegorov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
7
3 (4) 5 (3) 27 (26)
Janet Lain Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12
7 (6) 2
6 (7) 27 (27)
Kaur Ojakivi Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 14
7
1 (2) 5
27 (28)
Taisi Telve Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 10
7
3 (5) 7
27 (29)
Eli Lahesoo Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 10
7
5 (4) 5
27 (26)
Rauno Sedrik Hiiumaa Käina Gümnaasium 10
7
3 (4) 7
27 (28)
Margit Kuslap Jõgevamaa A.Haava nim. Pala Kool 10
6
3
7
26
Mari Kass Viljandimaa Kildu Põhikool 10
7
3
6
26
Anni Pupart Saaremaa Kuressaare Põhikool 8
7 (6) 4
7
26 (25)
Eduard Nikolajev Sillamäe Sillamäe Astangu Kool 14
7
2 (4) 3 (4) 26 (29)
Kristina Rabi Pärnumaa Paikuse Põhikool 12
7
2
5
26
Priit Välja Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 10
7
2 (3) 7
26 (27)
Moonika Suur Lääne-Virumaa Rakke Gümnaasium 11
6 (7) 3 (4) 6 (7) 26 (29)
Gabriel Opriš Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10
7
2
7
26
Getter Kolosov Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 9
7
3
7
26
Hanna Kruusi Tallinna linn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 10
7
2
7
26
Robert Raag Tallinna linn Tallinna Reaalkool 10
7
2 (3) 7
26 (27)
Evelin Aasna Viljandimaa Abja Gümnaasium 14
6
2
4
26
Daniil Kulagin Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
7
1
6
26
Viljo Vainikko Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 18
7 (6) 1 (2) 0
26 (26)
Aljona Rassadina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 10
7
2
7
26
Andres Erbsen Harjumaa Jüri Gümnaasium 12
6 (7) 1 (0) 7
26 (26)
Ksenia Petrova Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 10
7
2
7 (6) 26 (25)
Anu Parvelo Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 14
6
2 (3) 3
25 (26)
Grete Müürisepp Tartu linn Tartu Veeriku Kool 12
7
1 (2) 5
25 (26)
Laura Marton Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 8
7
3 (4) 7
25 (26)
Erik Mänd Harjumaa Kose Gümnaasium 11
7
1
6 (7) 25 (26)
Anne Serv Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 8
7
2 (3) 7
24 (25)
Julija Šukajeva Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 8
7
2 (3) 7
24 (25)
Tamara Hlevno Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 8
7
2 (3) 7
24 (25)
Kaari Tilga Valgamaa Puka Keskkool 8
7
4 (7) 5 (4) 24 (26)
Pillerin Arge Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 12
2 (3) 3
7
24 (25)
Agnes Kuus Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 10 (12) 7
2 (3) 5 (6) 24 (28)
Joonas Kriisk Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 10
7
2 (3) 5
24 (25)
Kristiina Paas Võrumaa Vastseliina Gümnaasium 8
7
2 (3) 7
24 (25)
Andres Jürisson Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 10
7
1
6 (7) 24 (25)
Jana Son Ida-Virumaa Kiviõli 1. Keskkool 8
7
3 (5) 6
24 (26)
Rasmus Iila Pärnumaa Vändra Gümnaasium 8
7
4 (5) 5
24 (25)
Karl Allik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 8
7
2 (4) 7
24 (26)
Greta Külvet Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 10
7
2 (3) 5
24 (25)
Maris Pärn Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 8
7
2 (3) 6 (7) 23 (25)
Evelin Tamm Läänemaa Kullamaa Keskkool 10
6 (7) 3
4 (5) 23 (25)
Maksim Švarikov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 10
5 (7) 1
7
23 (25)
Liisi Taits Valgamaa Valga Gümnaasium 8
7
2 (3) 6 (7) 23 (25)
Andreas Ots Harjumaa Aruküla Põhikool 12
7
1
3 (6) 23 (26)
Marina Kislitsina Tartu linn Tartu Vene Lütseum 10
6 (7) 2 (3) 4 (5) 22 (25)
Tanel Vaher Tartumaa Elva Gümnaasium 8
7
2
4 (6) 21 (23)
Mai-Liis Kroon Ida-Virumaa Narva Eesti Gümnaasium 14
2 (7) 1
4
21 (26)
Elemai Vahur Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8 (10) 7
2
3 (6) 20 (25)
Tatjana Nikiforova Sillamäe Sillamäe Astangu Kool 12
2 (7) 1 (2) 5
20 (26)
Tarmo Trummal Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 10
2 (7) 1
6
19 (24)
Mikk Järveoja Tartumaa Nõo Põhikool 8
2 (7) 2 (1) 7
19 (23)
Karoliine Teelahk Ida-Virumaa Toila Gümnaasium 8
2 (7) 2 (4) 6
18 (25)


2. märts 2009
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee