2009.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

7. klass (kontrollisid Elts Abel, Mart Abel)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Daniil Demišin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 18
7
7
7
39
Mari Liis Pedak Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 18
7
7
7
39
Joonas Kalda (6.kl) Tallinna linn Tallinna Reaalkool 17
7
7
7
38
Nikita Kirienko Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 18
7
4 (7) 7
36 (39)
Vitali Kuzmin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 16
6 (7) 7
7
36 (37)
Oliver-Matis Lill Tallinna linn Nõmme Erakool 18
7
7
4 (5) 36 (37)
Uku-Kaspar Uustalu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
6 (7) 7
36 (37)
Patrick Teppor Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 16
6
6 (7) 7
35 (36)
Christian Robin Reino Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
6 (7) 6
35 (36)
Jüri Gramann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 15
7
7
5
34
Margret Zimmermann Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18
3 (2) 7
6
34 (33)
Siim Sammul Tartumaa Nõo Põhikool 16
5 (7) 7
6
34 (36)
Rauno Umborg Valgamaa Otepää Gümnaasium 18
5
4 (3) 5
32 (31)
Liisi Metsoja Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
0
7
7
32
Ainika Adamson Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 12
7
6 (7) 7
32 (33)
Sven Runing Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 18
2 (3) 7
4
31 (32)
Annika Kluge Tallinna linn Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 14
5
5 (7) 7
31 (33)
Stepan Fjodorov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 15
4 (3) 5 (7) 7
31 (32)
Mattias Lass Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7
7
5 (6) 31 (32)
Sander Randaru Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 14
7
3 (4) 6
30 (31)
Reelika Tõnisson Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 14
2
7
7
30
Laura Ruusmann Raplamaa Kohila Gümnaasium 16
3
7
3 (4) 29 (30)
Liisu Miller Hiiumaa Käina Gümnaasium 12
5 (3) 7
5
29 (27)
Marianne Äkke Raplamaa Kohila Gümnaasium 14
7
3 (4) 5
29 (30)
Helena Talimaa Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
3
7
7
29
Kaur Kristjuhan Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 12
2 (1) 7
7
28 (27)
Ruti Kirikmäe Põlvamaa Värska Gümnaasium 14
2 (1) 5 (3) 7
28 (25)
Elina Ild Pärnumaa Paikuse Põhikool 20
1
2 (0) 5
28 (26)
Vadim Šved (6.kl) Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14
0
7
7
28
Taavet Kutsar Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 16
3
4 (5) 5
28 (29)
Edgar Kurg Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 12
6 (7) 5 (3) 5
28 (27)
Johanna Kiik Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 12
6 (7) 3
7
28 (29)
Kaja Armus Saaremaa Kärla Põhikool 15
3 (2) 3 (5) 7
28 (29)
Timofei Sednev Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 16
3 (2) 3
5
27 (26)
Aleksandr Milovidov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 10
6 (4) 4 (7) 7
27 (28)
Timothy Tamm Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 13
2
7
5
27
Sander Aasaväli Järvamaa Türi Gümnaasium 16
2
6 (7) 3 (5) 27 (30)
Rando Aomere Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 14
5 (7) 3 (2) 5
27 (28)
Maret Lind Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 15 (16) 0
5 (3) 6
26 (25)
Anna-Liisa Padar Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 18
1 (0) 1
6
26 (25)
Tuule Sõber Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
2
7
3
26
Susanna Laan Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 12
0 (2) 7
7
26 (28)
Maksim Lavrov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 14
0
7
5
26
Karl Oskar Kukke Harjumaa Kuusalu Keskkool 14
5 (7) 4 (7) 3 (4) 26 (32)
Susanna Päiv Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 10 (8) 6
4 (5) 6
26 (25)
Mari Liis Velner Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 12
2
7
5
26
Eduard Lotov Valgamaa Tõrva Gümnaasium 12
6 (7) 3 (6) 5
26 (30)
Kirill Lissov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 18
3
3 (7) 2 (4) 26 (32)
Heivo Reinek Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 16
3 (4) 2
5
26 (27)
Indrek Viires Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 10
7
2
7
26
Maret Palusalu Pärnumaa Tõstamaa Keskkool 12
3 (2) 6 (5) 5 (6) 26 (25)
Sirli Anniko Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 16
2 (1) 7
0 (2) 25 (26)
Stiven Kossorotov Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 14
0
7
4
25
Eva Mõtshärg Harjumaa Kiili Gümnaasium 12
2
6 (7) 5
25 (26)
Mariann Vendelin Harjumaa Saue Gümnaasium 12
2 (0) 6
5
25 (23)
Jevgeni Brik Tartu linn Tartu Vene Lütseum 16
0
2
7
25
Karina Troškina Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10
2
6 (7) 7
25 (26)
Kristiina Konno Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 16
1
3 (6) 5
25 (28)
Ann Saks Saaremaa Leisi Keskkool 18
3 (2) 3 (2) 1 (3) 25 (25)
Janeli Õun Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 11
3 (1) 7
4
25 (23)
Carmen Isop Tartumaa Elva Gümnaasium 16
0
3 (2) 6
25 (24)
Maksim Gromov Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 12
3 (2) 2
7
24 (23)
Christina Jõesaar Põlvamaa Mooste Põhikool 13
0
5 (7) 6
24 (26)
Aleksandr Pirajev Tallinna linn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 14
1
2
7
24
Anton Tenzon Tallinna linn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 11
3
3
7
24
Lauri Rauk Valgamaa Otepää Gümnaasium 16
0
3
5
24
Joel Jakob Koel Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16
0
3
5
24
Leho Lepler Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 18
3
2
1 (0) 24 (23)
Katre Kluust Järvamaa Koeru Keskkool 12
0 (1) 7
5
24 (25)
Aksel Part Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 10
3
7
4
24
Johanna Ronk Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 14
3 (2) 2
5
24 (23)
Janek Timmas Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 10
2
7
5
24
Teisi Timma Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
0
2 (4) 6
24 (26)
Oliver Nõgols Põlvamaa Valgjärve Põhikool 10
1 (0) 7
6
24 (23)
Heigo Ers Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 14
0
4 (6) 5
23 (25)
Magnar Aruoja Tartumaa Elva Gümnaasium 12
3
2
6
23
Jekaterina Maizik Tallinna linn Tallinna Paekaare Gümnaasium 12
0
6 (7) 5
23 (24)
Veiko Lillipuu Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 14
0
3 (7) 6
23 (27)
Eleana Lopušanskaja Tallinna linn Eurogümnaasium 8
5
5
5
23
Mariliis Jukk Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18
0
1
4
23
Gertrud Alatare Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 12
0 (3) 6 (7) 5
23 (27)
Patrick Joan Thomson Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 16
2 (3) 0
5
23 (24)
Carl-Thomas Piller Valgamaa Valga Gümnaasium 16
0
2
5
23
Karoliina Koppel Võrumaa Rõuge Põhikool 14
3 (6) 3 (2) 2
22 (24)
Heigo-Elmar Vahesaar Tartu linn Tartu Veeriku Kool 13 (14) 0
5 (6) 3
21 (23)
Indrek Mihkelson Järvamaa Koeru Keskkool 14
0
3 (7) 2
19 (23)
Alina Roštšinskaja Tallinna linn Tallinna Reaalkool 9
0
3 (7) 7
19 (23)
Enelin Väirinen Järvamaa Türi Gümnaasium 6
3 (7) 3 (6) 6
18 (25)


2. märts 2009
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee