2009.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

11. klass (kontrollisid Härmel Nestra, Heiki Niglas)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Rauno Siinmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7
7 (5) 7
7
42 (40)
Kaspar Märtens Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7 (5) 7
7
6 (7) 41 (40)
Tuule Mall Kull Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
7
6
7
6 (4) 40 (38)
Gerli Viikmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7 (1) 7
6 (7) 6 (7) 40 (36)
Siiri Mägi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (7) 7
6
7 (6) 7 (4) 39 (37)
Kadi Liis Saar (10.kl) Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7 (4) 4
7
6 (7) 38 (36)
Erik Paemurru Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
3 (7) 7
38 (42)
Andre Tamm Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
3
7
6 (7) 37 (38)
Maarja Lepamets Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
6
3 (7) 6 (7) 36 (41)
Tanel Pärnamaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5
3
7
6
6 (5) 34 (33)
Rauno Padari Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7
5 (3) 6 (7) 4 (3) 4 (3) 33 (29)
Risto Reinhold Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6
3
7
7
6
4 (7) 33 (36)
Agnes Vask Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
4 (2) 6 (7) 4
6
6 (4) 33 (30)
Deniss Nikolajev Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
5 (1) 4 (5) 6
3 (6) 32 (32)
Liisa Ellermaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
6 (4) 7
2 (7) 3 (7) 32 (39)
Maksim Mišin Tallinna linn Tallinna Mustameä Reaalgümnaasium 7
5 (7) 3
7
5 (7) 4 (3) 31 (34)
Chris Reintal Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
3
4
7
3 (5) 31 (33)
Ain Salula Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
6 (7) 7
5
3 (7) 3 (5) 31 (38)
Raimo Armus Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
5
3 (7) 5
6 (7) 5 (7) 31 (38)
Dmitri Gabbasov Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
6 (5) 7
1 (0) 3 (7) 31 (33)
Robert Oppar Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
3 (7) 3
6
6 (4) 30 (32)
Juhan Rehand Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 (6) 7 (6) 7
2
1 (2) 6 (7) 30 (30)
Karl Ehatäht Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
5 (1) 4
3
4 (3) 30 (25)
Kristian Leite Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 7
7
5 (4) 6
2 (7) 3 (5) 30 (36)
Ivan Jakovlev Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 (4) 4 (5) 4 (2) 4
6 (7) 5
30 (27)
Aleksandra Timofejeva Tallinna linn Tallinna 53. Keskkool 7
4 (5) 0
5 (6) 7
6 (7) 29 (32)
Eli-Eelika Esvald Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 4
6
3 (4) 7
4 (6) 5 (4) 29 (31)
Morten Piibeleht Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
0
6
6 (7) 3 (7) 29 (34)
Mirian Ellermaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (5) 5 (7) 3
5 (4) 5 (7) 5 (7) 29 (33)
Sander Tammesoo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
3 (7) 7
2
5 (4) 29 (32)
Eveli Verev Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (7) 5 (7) 7
0
4
28 (32)
Laurits Puust Pärnumaa Audru Keskkool 7
7
3 (7) 4 (5) 1 (3) 6 (7) 28 (36)
Madis Salus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
4
3
4
7 (6) 4 (3) 28 (26)
Kristjan Eerik Kaseniit Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5 (7) 3 (6) 7
2 (7) 4 (5) 28 (39)
Gleb Široki Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7
3 (7) 7
6
3 (7) 2 (5) 28 (39)
Karl-Indrek Raudheiding Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
1
7
6 (4) 6
0
27 (25)
Jelena Mozina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 4 (3) 7
5 (7) 4 (5) 2 (1) 5
27 (28)
Laura Orgo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6
5
7 (5) 6 (5) 2
0 (2) 26 (25)
Erkki Jaanhold Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6
2 (5) 3 (7) 5
6
4 (6) 26 (35)
Merike Heidelberg Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
4 (2) 3
5
2 (7) 5 (7) 26 (31)
Kati Hensen Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
0
4
3 (6) 5
26 (29)
Julia Labunets Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
5 (7) 3 (4) 7
1 (5) 3
26 (33)
Carolin Ruven Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 6 (4) 4 (3) 3 (7) 5
2 (3) 6 (3) 26 (25)
Ardo Allik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (4) 3 (2) 7
4
1 (5) 4 (3) 25 (25)
Kädi Böckler Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
4 (3) 3
6
1 (3) 4 (3) 25 (25)
Vegard Kruusla Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 6 (5) 5
1
7 (5) 0
6 (7) 25 (23)
Liisa Suurkaev Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
6
3 (1) 4 (5) 1
4 (3) 25 (23)
Magnus Lelumees Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 1
7
3 (5) 3
3
24 (25)
Konstantin Malõšev Narva linn Narva Kreenholmi Gümnaasium 6 (5) 7
0
5
6
0
24 (23)
Ivan Pogorelov Tallinna linn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 7 (5) 4 (6) 2
5
3 (7) 3
24 (28)
Maksim Lomakin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7
6
0
4 (6) 1 (0) 6 (7) 24 (26)
Vahur Steinberg Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
3
5
1 (2) 3 (2) 24 (24)
Anastassia Gromova Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5
1
5
3 (5) 2 (7) 23 (30)
Helena Kasemets Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 4
2 (4) 3 (5) 5
3 (7) 6 (7) 23 (32)
Angel Daniel Lopez Ortiz Tallinna linn Lasnamäe Vene Gümnaasium 7 (5) 4
3
4
2 (5) 2 (3) 22 (24)
Mari Eltermann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 4 (2) 3
7
2
3 (7) 3 (7) 22 (28)
Kati Kuld Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 7 (5) 2 (6) 3 (6) 5
1
4 (5) 22 (28)
Jelena Saikova Narva linn Narva 6. Kool 4
6
3 (7) 3 (1) 0
6 (7) 22 (25)
Andres Ervin Pärnumaa Audru Keskkool 7 (6) 5
3 (7) 3
0
4 (6) 22 (27)
Kaile Kasepuu Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 4
2 (3) 3 (7) 6 (7) 1 (2) 6 (7) 22 (30)
Aleksandr Ponomarjov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 4
7
0
4 (5) 2 (5) 4 (3) 21 (24)
Mihhail Rogolevski Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 0
6
7
1 (0) 1 (4) 6 (7) 21 (24)
Veiko Samma Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7 (5) 2
3 (7) 2
1 (0) 6 (7) 21 (23)
Helis Puksand Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7 (6) 2
0
6
3 (6) 2 (3) 20 (23)
Hanna Laius Pärnumaa Vändra Gümnaasium 7 (6) 2 (4) 3 (7) 4 (3) 2
2
20 (24)
Mai Simson Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 6
5
3 (7) 5
1
0
20 (24)
Henrik Mägi Tallinna linn Tallinna Reaalkool 4 (3) 4 (7) 3
2
3 (7) 3 (7) 19 (29)
Eduard Šengals Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3
5
3 (7) 4
2
2 (3) 19 (24)
Igor Polupan Sillamäe Sillamäe Kannuka Kool 7
2
1
4 (5) 1
4 (7) 19 (23)
Triin Vaino Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 6 (5) 2
3 (7) 4
1 (2) 3 (4) 19 (24)
Oliver Ainsalu Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 1 (2) 2 (5) 6 (7) 4 (5) 1 (2) 4 (7) 18 (28)
Mann Randaru Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 4
3
2 (7) 4
1 (3) 4 (7) 18 (28)
Olga Dalton Harjumaa Saue Gümnaasium 4
5 (7) 3 (5) 4 (5) 2
0
18 (23)
Deniss Toikka Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
2 (7) 0
4 (5) 1 (4) 4 (3) 18 (26)
Gert Vatsel Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 7
2 (7) 3 (7) 2
0
4 (3) 18 (26)
Enelin Linsi Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 4
2 (6) 3 (6) 4 (5) 1 (0) 3 (7) 17 (28)
Diana Mihhalevskaja Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 1 (0) 1 (0) 5
6 (7) 2 (7) 1 (4) 16 (23)
Tauri Pai Valgamaa Valga Gümnaasium 4 (5) 2 (4) 0
4 (5) 2
3 (7) 15 (23)


2. märts 2009
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee