2008.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

9. klass (kontrollisid Indrek Zolk, Kalle Kaarli)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Kadi Liis Saar Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 20
7
6
5 (7) 7
45 (47)
Janno Jõulu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
7
7
6 (5) 6 (7) 44 (44)
Katrina Aps Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 16
7
7
7
7
44
Ivan Zubarev Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 16
7
7
7
7
44
Urmet Lepasson Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 19
7
7
4
7
44
Margus Lind Tallinna linn Tallinna Mustamäe Gümnaasium 18
7
6
5 (7) 7
43 (45)
Aleksandr Šved Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
7
7
7
7
40
Daniil Golubev Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 18
7
7
0
7
39
Sander Siim Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 14
7
7
3
7
38
Rasmus Lelumees Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18
6 (7) 7
0
7
38 (39)
Ants Remm Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 15
7
7
2
7
38
Andres Jaanson Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 14
7
7
3
7 (6) 38 (37)
Ando Haldna Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 17
7 (6) 7
0 (3) 6 (7) 37 (40)
Kaidi Jõgi Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 18
7 (6) 5
3 (7) 4
37 (40)
Liisi Kerik Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 16
7
7
0
6 (7) 36 (37)
Riho Markna Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 16
7
7
0
6
36
Kersti Perandi Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 16
7
5 (7) 2 (4) 6
36 (40)
Eero Vaher Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 16
7
7
3
3 (4) 36 (37)
Katrina Sepp Tartumaa Puhja Gümnaasium 14
6 (7) 7
2 (7) 7
36 (42)
Mark Laane Tallinna linn Tallinna Reaalkool 10
7
7
5 (7) 6 (7) 35 (38)
Kaarel Tõnisson Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 9
7
7
5 (7) 6
34 (36)
Hans-Kristjan Kask Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 15
7
7
0
5
34
Mariliis Õun Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 15
7
5
3 (0) 4 (5) 34 (32)
Tommi Ründal Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 12
7
3
5 (7) 7 (2) 34 (31)
Ott Matiisen Harjumaa Kose Gümnaasium 20
7
4 (6) 0
3 (7) 34 (40)
Jana Levitina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 12
3
7
5 (6) 7
34 (35)
Annica Saaret Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7
7
0
7
33
Madis Ollikainen Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 12
7
7
0
7 (4) 33 (30)
Mirjam Põldsaar Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 10
7
6
4 (6) 6 (7) 33 (36)
Maarja Abner Järvamaa Paide Gümnaasium 8
5 (4) 7
7
6 (7) 33 (33)
Tuuli Puhkim Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 16
6
2 (6) 2 (4) 7
33 (39)
Mart Reim Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 13
7
6
1
6
33
Silver Abel Valgamaa Tõrva Gümnaasium 16
5 (6) 7
2
3 (2) 33 (33)
Kati Raudpuu Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 9
7
4 (7) 5 (7) 7
32 (37)
Kristjan Eimre Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 12
6 (7) 7 (5) 2 (5) 5 (7) 32 (36)
Siim-Erik Paju Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 13 (14) 6
6 (5) 0 (2) 7 (6) 32 (33)
Deniss Bõstrov Sillamäe Sillamäe Vanalinna Kool 9
7 (6) 7
7
2 (4) 32 (33)
Iiris Lüsi Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 14
6
5
0
7
32
Mart Luide Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12 (13) 5 (7) 7
0
7
31 (34)
Alexander Raldugin Tallinna linn Ehte Humanitaargümnaasium 7
6 (7) 5
6
7
31 (32)
Jasper Kursk Tallinna linn Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11
7
6 (4) 0
7
31 (29)
Rene Terase Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 9
6 (7) 7
2
7
31 (32)
Hassan Ahhajev Harjumaa Kiili Gümnaasium 12
7
7
0
5 (7) 31 (33)
Alissa Kolomiets Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 8
6 (7) 7
5 (6) 5 (7) 31 (35)
Aleksei Pavlenko Kohtla-Järve linn K.-Järve Tammiku Gümnaasium 10
7
6
3 (5) 5
31 (33)
Priit Pokk Tartumaa Puhja Gümnaasium 11
6 (7) 7
0
7
31 (32)
Dmitri Jeršov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11
7
5
0
7
30
Markus Ellisaar Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 13
7
2
2 (7) 6 (7) 30 (36)
Dmitri Valiulin Tartu linn Tartu Veeriku Kool 9
6 (7) 5
5 (7) 5 (7) 30 (35)
Sille Hausenberg Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 9
7
7
0 (4) 7
30 (34)
Katarina Laas Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 10 (11) 7
7
0 (2) 6
30 (33)
Artjom Tšasovskihh Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 6
7
7
3 (4) 7
30 (31)
Karl Puusepp Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 16
7 (6) 0
0 (7) 7
30 (36)
Maie Metus Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 8
3 (1) 7
6 (7) 6
30 (29)
Jaanek Lehtsalu Võrumaa Haanja-Ruusmäe Põhikool 8
7 (5) 5 (3) 3 (7) 7
30 (30)
Karl Erik Elmet Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5 (7) 7
5 (7) 5 (6) 29 (34)
Kert Pütsep Tallinna linn Tallinna Reaalkool 8
7
7
0
7
29
Mari Einberg Tallinna linn Tallinna Reaalkool 8
6
7
2
6
29
Markus-Eerik Horma Tallinna linn Tallinna Reaalkool 10
7
7
3 (6) 1
28 (31)
Mihkel Iljušin Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9
6
7
0
6 (7) 28 (29)
Martin Kiik Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 7
7
7
0
7
28
Hanno Soo Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 8
7
6 (7) 0 (4) 7
28 (33)
Mart Tiisaar Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 6
7
5
5 (7) 5 (7) 28 (32)
Ida Rahu Viljandimaa Abja Gümnaasium 13
7
5 (7) 0 (1) 3 (4) 28 (32)
Lembitu Lükk Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16
5 (3) 0
2 (5) 5 (7) 28 (31)
Elise Püttsepp Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 14
6 (7) 0
2
6
28 (29)
Mihkel Lember Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 10
6
5
0
7
28
Lidia Smidkova Harjumaa Maardu Gümnaasium 7
7
7 (6) 2 (5) 5
28 (30)
Kristin Jesse Tartumaa Luunja Keskkool 10
6 (7) 6 (2) 2 (7) 4 (7) 28 (33)
Paap Koemets Võrumaa Mõniste Kool 14
6
0
2
6
28
Johannes Taaniel Jürjo Tartu linn Tartu Katoliku Kool 11
6 (7) 3 (7) 0 (7) 7
27 (39)
Artur Pata Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 10
7
5
0 (7) 5
27 (34)
Uku-Laur Tali Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 13
7
0 (5) 0
7
27 (32)
Laura Valli Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 10
7
2
2
6 (7) 27 (28)
Mihkel Tinn Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 6
6 (7) 5 (7) 2 (4) 7
26 (31)
Tanel Luik Harjumaa Saku Gümnaasium 14
7
0
0
5 (7) 26 (28)
Taavi Mals Tartumaa Sillaotsa Põhikool 12
7
2 (6) 0
5
26 (30)
Lembit Gerz Pärnumaa Vändra Gümnaasium 11
6
5 (7) 2 (7) 2 (5) 26 (36)
Karl Kiisk Järvamaa Türi Gümnaasium 12
7
2
0
5 (7) 26 (28)
Juta Kraav Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 8
6 (7) 0
3 (7) 6 (7) 23 (29)
Uku Jaan Leppik Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 8
6 (7) 2 (7) 2 (4) 4 (7) 22 (33)
Taavo Allik Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 13
0
0
3 (7) 6 (5) 22 (25)
Eduard Kotov Raplamaa Kehtna Põhikool 8
7
0
0 (7) 5 (7) 20 (29)
Signe Toom Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 6
3 (5) 4 (6) 0 (7) 7
20 (31)


4. märts 2008
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee