2008.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

8. klass (kontrollisid Raili Vilt, Oleg Košik)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Ivo Adermann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 19 (20) 7
7
7
40 (41)
Ralf Ahi Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
5 (4) 7
7
39 (38)
Erik Tamre Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
7
6 (7) 7
38 (39)
Eva-Lotta Käsper Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 19
5 (7) 7
6
37 (39)
Aleksei Kuzmin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 18
7
5
7
37
Mihhail Afanasjev Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16 (17) 7
7
7
37 (38)
Karl Oskar Lember Tallinna linn Tallinna Reaalkool 19 (20) 7
4 (7) 6
36 (40)
Keilyn Laur Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 20
7
3 (7) 4 (6) 34 (40)
Marti Lillemägi Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 17
7
3 (7) 7
34 (38)
Inger Padari Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 20
5 (6) 5 (7) 3 (5) 33 (38)
Tuuli Lõhmus Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 19
3 (5) 5 (6) 5
32 (35)
Deiwin Sarjas Viljandimaa Tääksi Põhikool 18
5 (4) 7
2 (1) 32 (30)
Tanel Kiis Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16
7
3 (5) 5
31 (33)
Annika Laidroo Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 20
7
4 (3) 0
31 (30)
Karl-Villem Võsa Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 15
4 (6) 7
5
31 (33)
Kristiina Matrosov Tartumaa Kõrveküla Põhikool 15
6
6 (7) 4 (2) 31 (30)
Hanna Läänemets Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 20
5 (7) 3
2
30 (32)
Taivo Pungas Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 15
7
7
1 (2) 30 (31)
Aleksandr Belkin Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12
7
7
4 (5) 30 (31)
Mark Kristian Küttim Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
5 (4) 6
6
29 (28)
Henri Rästas Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
3
3 (0) 29 (26)
Kristiina Sakarias Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 10
5 (6) 7
7
29 (30)
Mihkel Hiob Viljandimaa Abja Gümnaasium 17 (18) 3 (0) 7
2
29 (27)
Heleene Tambet Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 18
4 (0) 7
0
29 (25)
Jekaterina Rudakova Harjumaa Paldiski Vene Gümnaasium 18
3 (5) 5 (7) 3
29 (33)
Taavi Kalle Kiisler Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18 (19) 3 (4) 4 (6) 3 (0) 28 (29)
Erko Pettai Tallinna linn Tallinna Reaalkool 13
7
2
6 (5) 28 (27)
Tõnis Soodla Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16 (17) 7
5 (3) 0
28 (27)
Kaur Karus Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12 (13) 5
5 (6) 6 (5) 28 (29)
Livia Matt Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 17
1 (0) 4
6 (4) 28 (25)
Indrek Värva Pärnumaa Vändra Gümnaasium 18 (19) 3 (4) 4
3 (4) 28 (31)
Britt Ingeborg Loomägi Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
5 (7) 4 (3) 0
27 (28)
Leo Kristopher Piel Tallinna linn Tallinna Reaalkool 17
3 (4) 7
0
27 (28)
Pääsu Püttsepp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 15
3 (4) 3 (6) 6 (5) 27 (30)
Ralf Tambets Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
5
4 (3) 2 (6) 27 (30)
Laura Kasearu Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
3 (5) 2
4
27 (29)
Karl Robam Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
5 (7) 3 (7) 7
27 (33)
Kerttu Pakkonen Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 14
3 (7) 7
3 (0) 27 (28)
Laur Vatsfeld Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16
4 (3) 2
5
27 (26)
Jaagup Repän Tartumaa Rõngu Keskkool 14 (15) 7
6
0
27 (28)
Ljobov Rostovštšikova Tallinna linn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 14
3 (4) 7
2 (1) 26 (26)
Mari Sild Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
7
3 (5) 0
26 (28)
Ken Riisalu Tartu linn Tartu Katoliku Kool 16
4 (6) 4 (5) 2 (0) 26 (27)
Ants-Martti Helinurm Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 13
7
6
0
26
Rivo Allik Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16
2 (0) 3 (7) 5 (1) 26 (24)
Maria Kiigemägi Lääne-Virumaa Rakke Gümnaasium 12
5 (6) 5 (4) 4
26 (26)
Tõnis Kasekamp Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 14
3 (6) 3
6
26 (29)
Kristel Sepp Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 18
3
4 (3) 1 (0) 26 (24)
Liina Tarvis Saaremaa Muhu Põhikool 19
2
3 (6) 2 (3) 26 (30)
Karla Saaremäe Tartumaa Rõngu Keskkool 11
7
3 (6) 5
26 (29)
Mihkel Oselin Pärnumaa Vändra Gümnaasium 13 (14) 7
6
0
26 (27)
Jarmo Hints Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 15
5
3 (5) 3 (4) 26 (29)
Maiko Plinte Valgamaa Otepää Gümnaasium 15
7
3 (2) 1 (0) 26 (24)
Andrei Jermiškin Tallinna linn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 15
7
3
0 (2) 25 (27)
Anu Ainsaar Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
2
2
3
25
Margot Maksing Tallinna linn Kadrioru Saksa Gümnaasium 10
7
6
2
25
Elar Haviko Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 15
5 (7) 3 (5) 2 (5) 25 (32)
Marili Zimmermann Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14
7
4 (7) 0
25 (28)
Joosep Heinmets Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 20
3 (4) 2 (3) 0
25 (27)
Kairi Kilgi Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 18 (17) 3 (5) 3 (4) 1 (0) 25 (26)
Rene Roost Raplamaa Kohila Gümnaasium 16
5 (7) 4 (7) 0
25 (30)
Riivo Parts Raplamaa Käru Põhikool 15 (16) 3 (5) 2 (3) 5
25 (29)
Anne-Mai Liigand Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 12
7
3 (5) 3
25 (27)
Mihkel Kivisild Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 15
2 (4) 3
5
25 (27)
Olivia Luige Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 16
3 (4) 6
0
25 (26)
Markus Otsus Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 17
2 (5) 4
2 (0) 25 (26)
Madle Uibo Põlvamaa Valgjärve Põhikool 18
4
3
0
25
Sander Alvin Kelder Tallinna linn Tallinna Reaalkool 8
3 (4) 7
6
24 (25)
Rasmus Kurgpõld Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14 (15) 2 (3) 6
2 (1) 24 (25)
Dmitry Fisun Tallinna linn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 11 (12) 3 (4) 6
4 (2) 24 (24)
Steneli Johansson Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12
3 (4) 3 (5) 6
24 (27)
Heli Vahar Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 11
3 (4) 4 (6) 6
24 (27)
Moorits Mihkel Muru Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 17
3 (4) 3
1 (0) 24 (24)
Georgi Gerassimov Narva linn Narva Vanalinna Riigikool 14
3 (6) 5
2 (0) 24 (25)
Kirsti Anderson Tartumaa Elva Gümnaasium 13
4
7
0
24
Violetta Platonova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 16
5
2
1 (0) 24 (23)
Elisa Sein Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
2 (3) 7
0
23 (24)
Eva Nigu Tartu linn Tartu Forseliuse Gümnaasium 15
3 (5) 0
5
23 (25)
Lukas Pertel Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 14
7
2 (5) 0
23 (26)
Valeria Žudro Harjumaa Paldiski Vene Gümnaasium 10
5
7
1
23
Andrei Šenderjuk Harjumaa Paldiski Vene Gümnaasium 13
5
4
1 (2) 23 (24)
Taavi Adamson Tartumaa Nõo Põhikool 13
5
3 (4) 2
23 (24)
Madis Lehtmets Läänemaa Virtsu Põhikool 12
7
2 (5) 2 (0) 23 (24)
Dairis Püvi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 18
4 (5) 1
0
23 (24)
Marelle Ellen Tallinna linn Tallinna Reaalkool 11 (12) 3 (4) 4
4
22 (24)
Geili Pais Pärnumaa Pärnjõe Põhikool 15 (17) 4
2 (1) 0 (2) 21 (24)
Kaija-Liis Lattik Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 14 (13) 5 (7) 2 (7) 0
21 (27)
Timmo Lind Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 10
5 (7) 5 (7) 0
20 (24)


4. märts 2008
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee